Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Cześć dziewczyny
    Jak Wam minął weekend, bo cisza tu straszna była

    Ja jak Wam pisałam zaplanowałam sobie dużo atrakcji, miała przyjechac kupmela i wszystko to nie wypaliło przyjechała ale tylko na kilka godzin i jej synek się rozchorował, dostał gorączki, której nie mozna było zbić i musieli wracać, więc ani basen ani zoo nie wypaliło pogoda też była do bani, strasznie wiało u nas więc sami też z Majką nigdzie się nie wybraliśmy, tyle się narobiłam i nic z tego nie wyszło!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      jjmka moze innym razem wypali Was spedzanie wspólnego czasu - zycze by Wam się to udało, choc wiem jak to jest ciezko sie zgadac z kolezankami - ja z swoimi z liceum - zgadujemy sie przez ponad miesiac bo zawsze cs wypada ze nie mozemy sie spotkac,

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witajcie,
        Pradip najlepsze życzenia dla synka, samych pogodnych, zdrowych i radosnych dni

        Jmka co się odwlecze to nie uciecze jak mawiają. następnym razem nadrobicie. Ale pewnie się naszykowałaś, postarałaś a tu klops.

        Justyna-to Zosia chyba ma już pokaźną biblioteczkę książeczek

        Wszystkim naszym Dzieciom i innym wszystkiego najlepszego w dniu ich święta, niech nam zdrowo i beztrosko rosną

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Patrycja to fakt Zosia ma duzo ksiazek - ale kazdego dnia kazda z nich wyciaga i przegada - na szczescie nie rwie kartek wiec te z cienkimi kartkami uwielbia bardzo ,

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Strasznie to dołujące jak człowiek się napracuje i nic z tego nie wypali, ale mam nadzieję że innym razem się uda.

            Pradip ja również składam najlepsze życzenia dla Twojego Kubuśka, samych pogodnych dni w życiu
            A dla pozostałych również wszystkiego najlepszego w Dniu ich święta

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Asiu niestety z dzieciaczkami jest tak ze nic sie nie przewidzi - szczegolnie jak ma sie cos zaplanowane to przynajmniej ja tak mam ze zawsze sie cos stanie ze pojdzie nie takpo mysli, ale ja tak mam juz ;/

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Hej dziewczyny
                Rzeczywiście cisza była Piękna pogoda to i korzystać trzeba było
                U nas się działo Wczoraj pojechaliśmy do mojej kuzynki Ale się dzieci wybawiły a potem Strażacy ćwiczyli u nas na budowie (bo duży plac ) bo zawody strażackie będą 6 czerwca Kuba zachwycony a jak sobie wspomnę jak on się tego bał ...
                jjmka -przykro mi że nic z tego nie wyszło ale teraz niejedna okazja jeszcze będzie
                Justyna - to teraz dzieciaki będą się cieszyć prezentami Zobaczę to epay Bo mój mąż to taki anty jak idzie coś zamówić tylko rachunki płacimy przez internet
                Patrycja -dzięki za życzenia Również życzę wszystkim dzieciakom Wszystkiego najlepszego
                Pradip - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KUBY !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Lara ja także często zamawiam z allegro ale też innych stron internetowych i zawsze płacę przez PayU, bo to najwygodniejsza forma płatności i nigdy nie było z tym problemów, więc nie obawiaj sie tylko zamawiaj

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    pradip jak przygotwania do urodzinek roczkowych?? pewno pełna parą milego dnia czas sie zabrac do pracy jakiejs
                    Cos ta para jakoś mi przez palce uciekła bo wisi jeden smętny pompon i rozgrzebany napis jak młody wstanie to jedziemy po dalsze zakupy ale zła jestem bo standardowo czekałam do ostatniej chwili i jeden obrus zielony w sklepie mają a ja potrzebuję 3 :/

                    Justyna, Perpetua, Jimka, Lara bardzo dziękuję za pamięć i życzenia w imieniu mojego dorosłego już Kubulca

                    jjmka bardzo mi przykro że plany nie wypaliły ale wierzę że jeszcze uda się umówić z koleżanką :*

                    Lara wo ale miałaś fajny pokaz wcale sie nie dziwie że Kuba zachwycony

                    Kochane maluchy (i nie tylko :P) dziś Wasze/nasze święto więc bawmy się i bądźmy dziećmi jak najdłużej

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Dziś dzień pełen wrażeń jak mała wstanie to po obiedzie jeszcze zabiorę dzieci na lody Dzisiaj są przeszczęśliwe
                      Na Boże Ciało planujemy grilla na budowie Aż teraz dopiero mi się przypomniało że w Boże ciało to my się z mężem poznaliśmy Będziemy mieć co wspominać
                      pradip udanych zakupów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Dzień dobry
                        Na początek życzenia dla Waszych dzieciorków od ciotki Asi
                        Dla Kubusia pełnienia marzeń i zdrówka
                        U nas Majucha wczoraj dostała prezent, nie prezent, bo ustaliliśmy z mężem, że nic szczególnego nie będziemy jej kupować, ale postawiliśmy jej w końcu piaskownicę na tarasie i nakupowaliśmy zabawek do piasku, grabek, łopatek, a do tego wywrotkę i koparkę małej najbardziej podoba się koparka, nabiera na łyżkę piasek, a później taką z piaskiem wkłada do buzi... no cóż, każdemu smakuje co innego

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Hej dziewczyny, w końcu udało mi się tu zajrzeć bo ostatnio nie miałam na nic czasu. Fabian był cały tydzień chory i trochę marudził,a dzisiaj Zuza zaczęła kaszlać i byliśmy u lekarza. Osłuchowo jest czysta ale kaszel ma straszny. Fabian dzisiaj dostał ostatni antybiotyk i też już dużo lepiej, a ja musze iść do chirurga na usunięcie znamion bo sobie jedno w nocy podrapałam i strasznie leciała mi krew. Masakra.
                          Taki to unas dzisiaj nie za ciekawy Dzień Dziecka ale w długi weekend sobie to odbijemy.
                          zPozdrawiam was i śle mocne uściski dla dzieciaczków

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Teresa - zdrówka dla dzieciaków życzę Jeszcze nie jeden dzień dziecka
                            Joanna to i tak przecież duży prezent Normalnie radość dziecka najważniejsza A wiadomo co do rączki to do buzi
                            Miałam dziś koleżankę z którą na grilla umawialiśmy się już ponad rok i mam nadzieję że tego wypali A przyszła z trójką dzieci chłopców i normalnie jeden dwulatek to jak burza posprzątałyśmy podwórko i wróciliśmy do domku bo pojechali Moje dzieci leżą plackiem na łóżku takie zmęczone

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Pytanie do dziewczyn które miały cesarkę U siostry minął już miesiąc a pobolewa ją brzuch czy to normalne że jeszcze z tego cięcia ma taki ból tak tłumaczy jakby ją ciągnęło

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                Dziś dzień pełen wrażeń jak mała wstanie to po obiedzie jeszcze zabiorę dzieci na lody Dzisiaj są przeszczęśliwe
                                Na Boże Ciało planujemy grilla na budowie Aż teraz dopiero mi się przypomniało że w Boże ciało to my się z mężem poznaliśmy Będziemy mieć co wspominać
                                pradip udanych zakupów
                                my niedawno wróciliśmy z lodów tzn my z mężem wcinaliśmy a młody dostał jabłuszko :P
                                Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                                Dzień dobry
                                Na początek życzenia dla Waszych dzieciorków od ciotki Asi
                                Dla Kubusia pełnienia marzeń i zdrówka
                                U nas Majucha wczoraj dostała prezent, nie prezent, bo ustaliliśmy z mężem, że nic szczególnego nie będziemy jej kupować, ale postawiliśmy jej w końcu piaskownicę na tarasie i nakupowaliśmy zabawek do piasku, grabek, łopatek, a do tego wywrotkę i koparkę małej najbardziej podoba się koparka, nabiera na łyżkę piasek, a później taką z piaskiem wkłada do buzi... no cóż, każdemu smakuje co innego
                                dziękujemy ciociu :*
                                Podaj Małeji obiad do piaskownicy to dobrze łychę od koparki spożytkuje
                                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                                Hej dziewczyny, w końcu udało mi się tu zajrzeć bo ostatnio nie miałam na nic czasu. Fabian był cały tydzień chory i trochę marudził,a dzisiaj Zuza zaczęła kaszlać i byliśmy u lekarza. Osłuchowo jest czysta ale kaszel ma straszny. Fabian dzisiaj dostał ostatni antybiotyk i też już dużo lepiej, a ja musze iść do chirurga na usunięcie znamion bo sobie jedno w nocy podrapałam i strasznie leciała mi krew. Masakra.
                                Taki to unas dzisiaj nie za ciekawy Dzień Dziecka ale w długi weekend sobie to odbijemy.
                                zPozdrawiam was i śle mocne uściski dla dzieciaczków
                                oj zdrówka dla dzieciaczków :*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X