Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    czesc Dziewczyny co u Was? jak po wekendzie? mnie tutaj mniej bo musze pare rzeczy zrobić na już, teraz - hehe niecierpliwa jestem i jak cos chce to musi byc już, jak sie z wszystkim uporam to odetchne i bedzie wiecej czasu pozdrawiam Was i milego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witajcie,

      Jmka byłaś u lekarza? W sumie to bardzo dobrze, że Majka się zaaklimatyzowała tak świetnie

      Justyna- dziś tajfunków dwóch nie masz już w domu?

      Marzena- prześwietlenie też doradzam

      Asiu- to ciocia zdrówka życzy Majeczce

      Moje dziecko od dobrych dziesięciu minut skrzeczącym głosem ''śpiewa" coś nieszczęsnej kaczce, chyba idę jej dać jakieś jedzonko to uciszę tę śpiewaczkę operową ze spalonej opery Antygłos jak nic po mamusi ma

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Cześć dziewczyny
        Patrycja nie byłam u lekarza, jakoś samo przeszło
        Ja na weekend byłam u moich rodziców więc Majka się z dzieciakami wyszalała, a dziś planuję po pracy pozałatwiać pewne sprawy, dopiero ją odbiorę ze żłobka może chętniej będzie chciała wyjść. Ale nie ona jedna tak ma, w piątek jak pojechałam to tata innego chłopczyka mówił że czeka na synka juz 10 minut to się towarzystwo bawi
        Miłego dnia

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          jjmka - to tylko dobrze świadczy o żłobku jak się dzieci dobrze tam czują
          perpetua - moja też lubi śpiewać itak zamyka oczka i sobie śpiewa niczym prawdziwa piosenkarka, śmiesznie to wygląda
          Justyna - co tam tak szalejesz ?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
            Moje dziecko od dobrych dziesięciu minut skrzeczącym głosem ''śpiewa" coś nieszczęsnej kaczce, chyba idę jej dać jakieś jedzonko to uciszę tę śpiewaczkę operową ze spalonej opery Antygłos jak nic po mamusi ma
            Ty jej nie uciszaj tylko nagrywaj
            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
            Cześć dziewczyny
            Patrycja nie byłam u lekarza, jakoś samo przeszło
            Dobrze chociaż że choróbsko odpuściło
            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            perpetua - moja też lubi śpiewać itak zamyka oczka i sobie śpiewa niczym prawdziwa piosenkarka, śmiesznie to wygląda
            jej jak się wczuwa kochana

            Justyna cisza w domu? jak Ty się teraz odnajdziesz

            A u nas kicha bo młody zaflikany po kolana i tak się męczył w nocy przez zawalony nosek

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Dziewczyny w domku cisza rzeczywiscie - wczoraj mielismy gosci wprawdzie po południu i było znow gwarnie - ale cisza jest super, Zosia też sie wyciszyła i jest spokojniejsza , Młoda moja spiewa oj czesto - fałszuje też :P i ciagle jest sisi i idziemy do toalety wiec to tez czas zajmuje bo ja z nia tam siedze i czekam az panna cos zrobi - ale nauka idzie odpukac nam coraz lepeij, ja szyje dla Zosi, dla Gabi w planach jest szycie i dla jeszcze jednego dzieciaczka bedzie szycie filcowej ksiazeczki, a czas leci i podoga nie sprzyja temu ze człowiekowi sie chce, pradip zdrówka dla synka, a jeszcze pradip na stronce Twoje DIY jest inspiracja marynarskiego przyjęcia wprawdzie dla starszego dziecka ale możesz zobie zaglądnac

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                u nas niestety podobnie, mała coś złapała cały nosek zawalony ;/ ale zapisałam ją do przychodni, wiec zobaczymy co powiedzą;/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  pradip Anis - zdrówka dla waszych dzieciaków Ja mam wrażenie że u nas katar jest okrągły rok tylko że raz słaby raz silniejszy :/
                  Justyna sama podglądnęłam marynarskie urodziny i super to wygląda Kuba ma w lipcu także miałabym jeszcze trochę czasu na przygotowania i obmyśliłabym piracki tort tylko abym tylko nie zwlekała z tym bo normalnie pomysłów brak

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    Dziewczyny w domku cisza rzeczywiscie - wczoraj mielismy gosci wprawdzie po południu i było znow gwarnie - ale cisza jest super, Zosia też sie wyciszyła i jest spokojniejsza , Młoda moja spiewa oj czesto - fałszuje też :P i ciagle jest sisi i idziemy do toalety wiec to tez czas zajmuje bo ja z nia tam siedze i czekam az panna cos zrobi - ale nauka idzie odpukac nam coraz lepeij, ja szyje dla Zosi, dla Gabi w planach jest szycie i dla jeszcze jednego dzieciaczka bedzie szycie filcowej ksiazeczki, a czas leci i podoga nie sprzyja temu ze człowiekowi sie chce, pradip zdrówka dla synka, a jeszcze pradip na stronce Twoje DIY jest inspiracja marynarskiego przyjęcia wprawdzie dla starszego dziecka ale możesz zobie zaglądnac
                    o to powodzenia z nocnikiem u nas niestety regres
                    dziś trafiłam na tą stronkę dzięki :*
                    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                    u nas niestety podobnie, mała coś złapała cały nosek zawalony ;/ ale zapisałam ją do przychodni, wiec zobaczymy co powiedzą;/
                    oj to i dla Twojej zdrówka kiedy idziecie do przychodni?
                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    pradip Anis - zdrówka dla waszych dzieciaków Ja mam wrażenie że u nas katar jest okrągły rok tylko że raz słaby raz silniejszy :/
                    Justyna sama podglądnęłam marynarskie urodziny i super to wygląda Kuba ma w lipcu także miałabym jeszcze trochę czasu na przygotowania i obmyśliłabym piracki tort tylko abym tylko nie zwlekała z tym bo normalnie pomysłów brak
                    Dzięki :*
                    A u Ciebie może coś uczula stąd ten wieczny katar?

                    A wiecie co u Macdzi? ostatnio o niej myślałam jak sobie radzi...

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      No i nas dosiegła jakaś niewielka wirusówka, na szczęście nic poważnego a mała może wychodzić na spacery

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        pradip u nas z nocnikiem był swego czasu bunt - pisalam tutaj Wam o tym, kupilismy nakładke na toalete i odpukac jest dobrze, Zosia chodzi w pampersie ale jak jest tylko ciepeło to chodzi bez - raz jest lepiej raz gorzej, ale nakładka pomogła w moim odczuciu, Aniszdrówka dla córci, Lara kiedy synus sie urodził bo moja panna jest z 13 lipca i 2 urodziny zblizaja sie wielkimi krokami, z tego co wiem to u Madzi dobrze - Patrycja cudna , Madzia z tego co widziałam na fp jej bloga przygotowuje sie do slubu tez

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          27otsifem moja Majucha z 16 lipca ja o urodzinach na razie nie myślę, ponieważ ja chcę zrobić imprezkę dla znajomych i ich dzieci, a mąż chce całą rodziną zapraszać i nie możemy dojść do ładu, poza tym jak znam życie jakbyśmy chcieli zrobić imprezkę dla rodziny to nic by z tego nie wyszło, bo moi rodzice mieszkają daleko od nas a dodatkowo mój tata cały czas siedzi w delegacji, moja teściowa zapewne uparłaby się, że musi przyjechać w dniu urodzin małej a innym pasowałby weekend ( jednym przed urodzinami a innym po) i finalnie miałabym 3-4 imprezy. Nie mam na to siły, ochoty a i kasy mi szkoda. Najchętniej wzięłabym małą gdzieś na weekend tylko z mężem. Zobaczymy jak to będzie.
                          A Majucha też zakatarzona, ale u nas to na zęby ponoć, tak przynajmniej mówi pediatra.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Dziewczyny to mój Kuba z 21 lipca Lipiec urodzinowy bardzo
                            Joanna to reczywiście czekało by cię sporo przygotowań a nikt nie będzie pokrzywdzony jak własnie piszesz że zabierzecie gdzieś małą i razem spędzicie ten dzień
                            Anis - zdrówka Trzymaj się !

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witajcie
                              ja sobie spacer zaplanowałam długi a tu ciemno i ponuro

                              Anis- życze zdrówka dla córci

                              Asiu- nie ma co się przejmować , rób jak Ci najwygodniej, bo i tak wszytskim się nie dogodzi

                              Pradip-synuś jak w nocy? lepiej?

                              Justyna- to masz już duża pannę co sama w toalecie urzęduje My przygody nocnikowej jeszcze nie zaczynaliśmy.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                czesc Dziewczyny jako ze wszystkie jesteście Mamami życze Wam cudownego dnia oj to duzo tutaj licowych dzieciaczków fajnie. U nas deszcz co mnie doprowadza do smutku ehh gdzie ta wiosna, lato? ja sie pytam gdzie przypomina mi si maj 2010 gdzie lalo i lalo praktycznie rowny miesiac ;/, Patrycja my nauke nocnikowania zaczelismy wczesnie ale sie u nas ciagnie :P teraz czekamy na ciepeło aby pozegnac pieluchy na zawsze - zobaczymy jak pojdzie nam, Anisjak corca? Asiu- nio dokladnie wszystkim sie nie dogodzi i to jest dzien Twojej corci - wazne abys w tym wyjatkowym dniu tez byla szczesliwa i zrobi jak Ci wygodnie - milego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X