Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Poranna kawa

    Oby sie udało bo co jak co ale cola to zło

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Poranna kawa

      Patka -I jak tam w kolejnych dniach zrywania z nałogiem ?

      Skomentuj


        #93
        Odp: Poranna kawa

        Dalej nie pije miałam pisać właśnie Wam ze dalej nie pije pije sobie soczek pomarańczowy i całkiem dobrze mi idzie w zapominacie o coca coli

        Skomentuj


          #94
          Odp: Poranna kawa

          to super - jesteśmy z Tobą, soczek dużo zdrowszy i smaczniejszy

          Skomentuj


            #95
            Odp: Poranna kawa

            Cieszę się że tak trwasz w w swoim postanowieniu Ale i chyba czujesz po sobie różnicę kiedy teraz pijesz zdrowsze soki ? Tak trzymaj !

            Skomentuj


              #96
              Odp: Poranna kawa

              Kolejny dzien dzis nie pije coli chodź bardzo mnie dzis jak byłam na zakupach ciągnęło do coli,jakoś tak mi słucha w gardle to chyba od tego ze sezon grzewczy i człowiekowi bardziej chce sie pic... Ostatecznie kupiłam tymbarka jabłko

              Skomentuj


                #97
                Odp: Poranna kawa

                Ja coli i innych gazowanych kolorowych wynalazków też od dawna nie pije, bo tylko człowiek od nich puchnie, a i cukru w nich tyle Za to kawy jestem wielką fanką, szczególnie od czasu jak mamy ekspres saeco, taki z młynkiem na prawdziwą kawę w ziarnach. Jest naprawdę świetna, a pita w rozsądnych ilościach też zdrowa no i pobudzająca do działania

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                  Kolejny dzien dzis nie pije coli chodź bardzo mnie dzis jak byłam na zakupach ciągnęło do coli,jakoś tak mi słucha w gardle to chyba od tego ze sezon grzewczy i człowiekowi bardziej chce sie pic... Ostatecznie kupiłam tymbarka jabłko
                  Jestem dumna z Ciebie 😊 oby tak dalej trzymam kciuki

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Poranna kawa

                    No już mamy 16 i dalej jakoś idzie mi minąć ten nałóg nawet nie wiedziałam ze mam taka silna wole

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                      No już mamy 16 i dalej jakoś idzie mi minąć ten nałóg nawet nie wiedziałam ze mam taka silna wole
                      Wystarczyły chęci Samo to że przekonałaś się aby zerwać z nałogiem to już duży postęp Widać masz silną wolę Jak ktoś czegoś bardzo chce to i się uda !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Bo tak jak czytam na temat tej coca coli to już nawet mi miłość do niej przeszl!jeszcze pamietam ta glukozę co musiałam w ciąży wypić przed badaniem pamietam jej smak i jak mi było nie dobrze a pomyśleć ze cola jest tak samo a moze jeszcze bardziej słodka tylko ten kwas powstrzymuje nas przed tym odruchem by nam było nie dobrze...

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                          Bo tak jak czytam na temat tej coca coli to już nawet mi miłość do niej przeszl!jeszcze pamietam ta glukozę co musiałam w ciąży wypić przed badaniem pamietam jej smak i jak mi było nie dobrze a pomyśleć ze cola jest tak samo a moze jeszcze bardziej słodka tylko ten kwas powstrzymuje nas przed tym odruchem by nam było nie dobrze...
                          nio ponoc to w wiekszosci sam cukier i ta ilosc cukru uzaleznia od tego typu napoju - fajnie ze sie podjelas walki z tym nalogiem i ze tak dobrze Ci idzie

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Idzie mi idzie Ja tam nigdy zbytnio nie byłam za nalotami ani za paleniem ani za niczym xD

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Każdy coś tam ma Ja już kawę ograniczam i widzę że sama lepiej się czuję Jak wypiję taką cienką Najgorszy nałóg to chyba te papierosy Wiem jak mój m walczy aby rzucić ale nie wychodzi mu to Może gdyby miał mniej stresów to lepiej by poszło a tak ciężko ,oj ciężko ...

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Od coli sie uwolnilam ale teraz za to ciepła czekoladę pijam xD

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X