Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    nio szkoda tego zaśmiecana tutaj, forum jest od komunikowania sie i rozmowy a nie prowadzenia monologow

    u rodzicow bedziemy w niedziele wiec urodziny beda przyspieszone o dzien, a w poniedzialek maz pewnie cos mokrego dla mnie szykuje az sie boje

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      to macie dziewczyny urodzinowo i świątecznie
      Szkoda tego zaśmiecania ale my tego i tak nie zmienimy bo osoba jak i tak dopnie swego tak i z forum później zapewne zniknie ...
      27otsifem - ja też swego czasu muffinki piekłam jak mi mąż kupił foremkę do muffinek to szał na to miałam

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        nio mamy mamy - ale ja jako tako imprezy nie robie - bede swietowac w poniedzialek z mezem i Zosia wieczorkiem na spokojnie , jakos nie mam ochoty na huczne imprezy, ja muffiny pieke bo mąż lubi slodkosci tego typu, Zosia tez sie kusi na male co niego a pradipu Ciebie wyprawiasz męzowi urodziny? LaraTy masz zdolnosci do ciast wiec pewno jakos skomplikowane pieczesz te muffiny ja bardzo bardzo proste

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          to macie dziewczyny urodzinowo i świątecznie
          Szkoda tego zaśmiecania ale my tego i tak nie zmienimy bo osoba jak i tak dopnie swego tak i z forum później zapewne zniknie ...
          27otsifem - ja też swego czasu muffinki piekłam jak mi mąż kupił foremkę do muffinek to szał na to miałam
          My z Justyną trzymamy kciuki żeby redakcja jednak utarła nosa tej osobie :P
          A ja jeszcze nigdy nie piekłam muffinek :/
          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          pradipu Ciebie wyprawiasz męzowi urodziny? LaraTy masz zdolnosci do ciast wiec pewno jakos skomplikowane pieczesz te muffiny ja bardzo bardzo proste
          Nie, mąż nie lubi imprez na których jest główną atrakcja a i ja w sobotę będę miała co robić i na przyjmowanie gości niebardzo mam czas..

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Macie dziewczyny rację w 100%, jestem ciekawa tych wyników kto wygra.

            Ja na Święta nic nie przygotowuję, wyjeżdzamy do moich teściów, więc tak naprawdę jadę na gotowe nawet nie mam jeszcze posprzątane, nie wiem czy ja jestem jakąś ofiarą losu czy co ale jak chodzę do pracy to nie ogarniam tego wszystkiego. Zajmowania się dzieckiem, gotowania, sprzątania a gdzie tu mowa o chwili relaksu dla siebie.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              A ja dziś od rana byłam w przychodni i mój synek chory W nd robiliśmy mu pierwsze urodzinki i nie wiem czy czegoś od dzieci nie podłapał Za zawalony nosek i gardło. Ehh stówka w aptece jak zwykle została ;/

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Mika -zdrówka dla małego Teraz taka pogoda wirusy Jeden od drugiego szybko złapie:///
                27otsifem - wypróbowałam nawet takie na słono muffinki z przyprawą do pizzy
                Kiedyś nawet mi puste w środku wyszły a były z budyniem nie wiem od czego się tak napowietrzyły ale mam i swoje sprawdzone przepisy ale ile ich trzeba było wypróbować
                pradip też jestem waszego zdania Myślę że Redakcja wybierze dobrze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Dziękuje bardzo i oby faktycznie wyzdrowiał bo nie chcemy świąt przechorować ;( tym bardziej że bardzo marudzi i najchętniej na rękach by siedział

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Właśnie wreszcie przeleciałam wątek Mam wreszcie czas na poranną kawę. dziś znów miałam dwójkę maluchów pod opieką. Trzy miesiące różnicy dokładnie. Jedno ruchliwe bardzo, an wszytsko ciągle wchodzi, a drugie obrażone na cały świat (czyt. mamę) i muchy w nosie. Kobiety z bliźiakami urastają dla mnie od tego dnia do rangi herosów!

                    Zdrówka dla wszystkich chorowitków! I najlepszego dla męża Justyny!

                    Jak nic na sankach będziemy wieźć święconki w tym roku.

                    P.s. Jak ja się cieszę, że ten wątek taki spokojny Bo bym nie nadążała czytać, jak inne posty

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      A ja dziś od rana byłam w przychodni i mój synek chory W nd robiliśmy mu pierwsze urodzinki i nie wiem czy czegoś od dzieci nie podłapał Za zawalony nosek i gardło. Ehh stówka w aptece jak zwykle została ;/
                      Oj mój też pociągający ale osłuchowo na szczęście czysto...
                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      P.s. Jak ja się cieszę, że ten wątek taki spokojny Bo bym nie nadążała czytać, jak inne posty
                      Fajnie że chociaż tu możemy normalnie pogadać

                      Gratuluję dziewczynki że udało się Wam załapać na testowanie cieszę się że chociaż Wam ja wyszłam do sklepu o 13.30 więc wtedy rzucili..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        mikaa997 zdrówka dla Szymka


                        Patrycja to miałam znów dzień pełen atrakcji , Małe sprostowanie mąz Pradip obchodzi urodziny w sobotę, mój już miał w marcu nie tak dawno


                        pradipzdrowka dla Kubusia, testowanie zaczeło sie przed 16 tutaj na forum zegar jest przestawiony

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Rany ale sie dzieje..wystarczy, że jeden dzień tu nie zaglądałam.. o co chodzi, przybliżycie mi temat ?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            hehe ja też akurat miałam rozmowę z teściową na tel i wrzucili testowanie ehh.... ale z drugiej strony nie żałuję bo i tak uzywamy obecnie emolientów. Walczyliśmy z alergiami, nic nie wyszło w testach i usynka stwierdzono niedawno AZS

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              Rany ale sie dzieje..wystarczy, że jeden dzień tu nie zaglądałam.. o co chodzi, przybliżycie mi temat ?
                              Madziu po pierwsze gratuluje wygranej z brzuszkowym konkursie , a tutaj ktos walczy w konkursie na aktywnosc tylko nie za bardzo sprawiedliwie poprzez kopiuj wklej tego samego tekstu w kilkunastu wątkach i zrobił sie straszny bałagan na forum ;/, jeszcze mamy jedna zagadke jest watek o butelkach canpola gdzie dziewczyny zachwalaja jakas butle - pisza po raz pierwszy na forum a my nie wiemy o co w tym chodzi i to chyba na tyle

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dziękuję Justynka za przybliżenie tematu :-) i dziękuję za gratulacje, bo powiem szczerze, nawet nie wiedziałam, że wygrałam ??!!! Jesteś moim posłańcem dobrych nowin he he ..
                                i faktycznie, wiem już o co chodzi..jakas pani nawrzucała postów na zielono mi i to chyba w każdym możliwym temacie..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X