Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Justyna trzymaj się w zdrowiu Mi to chyba magnezu brakuje tak mi powieka drga niesamowicie że aż coś A Zosia zdrowa ?
    Patrycja Właśnie jutro przychodzi gość co zamontuje piec Wczoraj tak wysprzątałam aby nic przy oknach nie było Normalnie byłam padnieta Jak codzień zresztą Zazdroszczę wypadu nad jezioro
    Już zrobiłam na razie wszystkie kartki co miałam na zamówienie i chwila odetchnienia teraz ale mamy jeszcze córkę szwagierki do jutra jednak nie chce się z nami rozstawać i tak cały czas coś ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam. Dziękuję lepiej, aMłoda kaszle więc o basenie może zapomnieć. Ale narazie tylko kaszel i oby tak zostało. Ja ogarniam dom. I pranie i pasowało by posprzątać tak by jutro było mniej.
      Patrycja miłego wypadu na długo się wybieracie?
      Beata pokaż kartki nam jak masz możliwość lubię podziwiać Twoje dzieła . Za chwilę zimą nie będzie Wam straszna .
      My wczoraj z Zoska byłyśmy u mojego kolegi który robił nam rynny na budowie bo urwał nam z ceny 400 zł i obiecałam ze zrobię coś dla jego dwumiesiecznej córci. Trochę mi zeszło ale zrobiłam dwa obrazki z filcu. Mam nadzieję ze Mai przypadną do gustu.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam
        Justyna teraz nie mam żadnych zdjęć a kartki za każdym razem coraz lepiej mi wychodzą Dosłownie brak czasu na wszystko Jedna mi została co dla pewnego 4 latka robiłam Miał być zygzak macQuinn a wyszło jak wyszło ale klientka i tak zadowolona W sobotę już córka szwagierki odjechała Ubiegły tydzień miałam tak szalony I Dzieci (W niektóre dni miałam nawet 4 )i jeszcze ogorków narobiłam i tyle napiekłam że w sobotę jak mała odjechała to po obiedzie Laura malowala mi paznokcie a ja usnęłam ...
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam Was. U nas od dwóch dni deszczowo ale wczoraj był grill na budowie, mój szwagier nie odpuścił i grillowal. Była też moja chrzestna i jej mąż.
          Beata pieklas na zamówienia? Cukiernie powinnaś otworzyć. I wakacje by Ci się przydały zapewne.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            Justyna naprawdę wakacje by mi się przydały Chociażby weekend kiedy nie będę musiała myśleć o obiadach sprzątaniu i wszystkim Och marzyłaby mi się taka cukiernia ale to tylko marzenia. Na piątek zaprosiliśmy na kolacje ciocię i wujka i jeszcze jak da się to zaprosimy znajomych z Fr to będą mieć wspólne tematy i znów myślenie co tu przygotowac W niedziele impreza pożegnalna dla nich ale to już u mamy i siostry bo w poniedziałek wyjeżdżają
            Mimo niepogody też się da ugrillować

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam. U nas czekamy nadal na mojego Tatę i już się doczekać tej wylewki zero nie możemy. Dziś muszę załatwić urząd w Wieliczce. A potem ma być koleś bo jedno okno jest na reklamacje i do wymiany bo w transporcie zostało uszkodze. A i może w końcu będę mogła je umyć bo są brudne tak że szok. Ale dopiero jak podpiszę odbiór i montaz to mogę je w koncu ogarnac.
              Beata udanej imprezy. A co szykujesz dobrego? Nam wakacje tez by sie chyba przydały ale narazie brak sił i finansowo trzeba zbierać na przyszły rok.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Jato z oknami nie dawałam rady ostatnio ,jeszcze jak sosny pyliły to wszędzie taki żółty nalot był
                Justyna jeszcze właśnie nie wiem co zrobie Szukam jakiś inspiracji na necie Jutro jedziemy na zakupy to chcę dokladnie zaplanować Wczoraj mnie tak głowa bolała że znowu tabletkę brałam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Beata na swoim i obowiązków przybyło Ci, ale ta satysfakcja ze swoje wynagradza chyba dużo.
                  Ty masz taki talent kulinarny ze to co zrobisz będzie pyszne. My z Zoska powoli wstajemy i bierzemy się do życia. Mnie bili kręgosłup po nocy bo spałam na wznak a nie mogę tak spać bo ból murowany. Trzeba się rozchodzi i zająć czymś.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej
                    Ja z rana bo jeszcze drukuję życzenia na kartkę Bo znowu ktoś dzień wcześniej się zapowiedział :/ Impreza u nas udana Zrobiłam zupę bogracz bardzo smakowała i canneloni z szpinakiem Na przystawkach miałam jeszcze takie grzanki łódeczki ,bardzo się im podobało Tylko ciasto bo masiste się trochę rozpływało ale toi tak mały problem (jeszcze oponki smażyłam ) Także roboty było ,dziś z rana pozmywałam już i posprzątałam i dziś do znajomych znów idziemy planuje zrobić pączki
                    Justyna ból kręgosłupa już przeszedł ? Wczoraj upał to dla mnie był najgorszy chyba dotychczas

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam, my też na nogach i ogarnąć trzeba to i tamto
                      Beata mój kręgosłup hmm pracę fizyczne na działce się chyba lekko odznaczył na nim ale tym się nie ma co przejmować. Fajnie ze impreza Wam się udała .
                      Byłam spytać się o 500 plus bo myślałam że Młoda mogła by dostać bo w 2016 roku jakby nie patrząc utracilismy dochód B. taki znaczący i co nici z tego. A miałam nadzieję że choć chwilkę by dostala i bym jej to odlozyla tak jak robil to B każdego miesiąca odkładam Zosia coś do koperty na przyszlosc. I ile się nasluchalam wczekajac w kolejce ze mamy z jednym dzieckiem same wychowujące to kombinatirki itd. to moje. Ja wiem że ludzie kombinują i znam samotne mamy które tak naprawdę są w związkach i tylko w urzędzie są samotne, ale nie powinno się wszystkich wrzucać do jednego worka. Nie odzywałem się tam nic na tym korytarzu ale w mojej głowie roiło się od tatkich myśli że ehh. I tylko straciłam czas.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Hej!

                        Wczoraj wieczorem był powrót do domu z wakacji, dziś ogarniałam i wracałam do starego rytmu. A teraz czas na przygotowania do przedszkola.

                        Justyna-też ogarniałam już temat 500 olus na początku miesiąca, kolejki straszne, a to co gadają ludziska w takich kolejkach nigdy nie słucham, bo głowa boli czasem od kolejkowych "mądrości". Szkoda, że się nie załapujecie.

                        Beata- Zaintrygowały mnie te przystawki łódeczki-jak je robisz?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam
                          Justyna a to w opiece na ogół znają sytuacje ludzi Szkoda że się nie zaliczycie ale w opiece to też potrafią tak dogadać że się odechciewa ale czy wam przekracza dochód Ostatnio jak byłam w czwartek u gin ,to tyle się osłuchałam jak każą zwracać pieniądze bo coś się dopatrzyli i za te mies to musieli pieniądze zwrócić :/
                          Patrycja łódeczki to po prostu grzanki z chleba tostowego szynki pomidora i sera tylko że zrobione w foremkach na mufinki Zrobilam im też wczoraj Ale na imprezie były lepiej udekorowane
                          Były upały ,teraz zimno ...
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Beata-fajny patent, proste a jednocześnie oryginalnie podane, wykorzystam Jakie plany na jutro? Ja z dzieciaczkami pewnie znów sama bo mąż w pracy więc pewnie będę okupować plac zabaw.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam My wczoraj pojechaliśmy na takie dni świąteczne do pobliskiej miejscowości jak wróciliśmy miałam taki ból głowy że poszłam spać po 19 chyba
                              Chciałam żeby wzieły udział w konkursie w biegach ale nie chciały bo się bały ale wczoraj zobaczyły jak to wygląda więc w następnym roku już bedą wiedziałyjak to wygląda

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam. My u moich rodziców a tu się cały czas coś dzieje więc nas mało. Ale dziś powrót niestety.
                                Beata jak dziś glowa lepiej?
                                Patrycja zadowoleni z wakacji? Jak Ola i jej nastawienie przedszkolne?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X