Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam, wczoraj u nas piękne słońce tylko ciut wietrznie a dziś paskudnie to mało powiedziane.
    W nocy skończyłam kolejną laleczke i uszyly się przez weekend jeszcze króliczki. Jak zamontuje laleczke do ramki to zrobię zdjęcia i Wam pokaże.
    Zamówiłam też wianuszki wiklinowe bo może coś powstanie z niego i połączenia filcu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam
      U nas też paskudna pogoda Nawet dzieciom nie chciało się wstawać do szkoły
      My jak zwykle weekend u siebie Napiekliśmy z dziećmi ciasteczka kruche do 8 wieczorem w sobotę ależ one radochę miały z tego Mąż zrobił gołąbki także na dwa dni obiad miałam z głowy
      Justyna ciekawa jestem połączenia z wikliną Na pewno super to wykombinujesz

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Beata gotujacy mąż to skarb,
        ja wczoraj szylam cały dzień jedną rzecz, ale na ukończeniu już i w załączniku gotową laleczka i króliczki
        Ja ogarniam trochę dom i mam nadzieje że uda się dokończyć to co wczoraj zaczęłam, też spacerze by się przydał ogromnie
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Justyna Króliczki przepiękne ! Laleczka rownież aż pochwycę pomysł i zrobię też takiego królika z kokardką na swoją kartkę
          U nas nadal brzydka pogoda Pączki miałam wczoraj smażyć ale nic z tego taki dzień który skończył się bólem głowy Ale to nawet dobrze bo do szkoły w każdej klasie miały rozdawać pączki Później będzie składka

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Beata fajnie że się podoba, króliczki będą wykorzystane w wianuszkach z wikliny zobaczymy co z tego wyjdzie, ja szyję książeczkę, kartkami się pochwal koniecznie ja nie piekę pączków moja teściowa chyba piecze

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Justyna porobię zdjęcia tylko co niektóre jeszcze muszę dokończyć
              pączki jeszcze mąż przywiózłpo pracy i faworki ale dzieci zjadły ja się okruszkami pocieszyłam ale taką miałam ochotę i chyba na weekendzie będzie u nas chrust
              Dzisiaj wieje nadal a z naszej drogi to jedno wielkie błoto

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Beata nas poczestowala pączkami teściowa więc tradycja była, u nas też wiatr strasznie wichruje już dwa razy byłam poprawiać zabezpieczenia, trzymało by się wszystko tylko mój teść coś zrobił z porothermem a on dobrze trzyma, ja posprzatalam tak by było już jutro spokój a i do Wieliczki po filc by się przydalo jechać a tak się nie chce wychodzic

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej!

                  Chciałam sie pochwalic-Jasio jest z nami od wtorku rano, jutro do domu do Oli

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Patrycja GRATULACJE !!!! Ola pewnie nie może się doczekać
                    Trzymajcie się ciepło
                    Justyna aby jeszcze ten weekend znieść a potem ma być ciepło Już doczekać się nie mogę

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Patrycja ogromne gratuluję dla całej Waszej Rodziny, jak malutki? Jak się Ty czujesz?
                      Beata u nas wieje, słońce i śnieg - a na dodatek prababcia Zosi w szpitalu wczoraj złamała nogę i miała operację w nocy więc jak zwykle u nas ciemne chmury

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Jak po weekendzie? My miałyśmy być u moich rodziców ale zmiana planów była bo Gabii chora na antybiotyku i wolałam aby Zosia się nie zarazila. Już trzeci tydzień nie byłyśmy w domu bo zawsze coś. Może w tygodniu jak Gabii ozdrowieje uda się wybrać.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam
                          U nas w biegu
                          Justyna życzę aby babcia szybko doszła do siebie i głowa do góry !
                          U nas częściej jesteśmy u siebie ale cały czas jest coś do roboty a to ktoś przyjdzie i tak mija dzień po dniu
                          Patrycja jak tam u was Oleńka się cieszy że braciszek blisko i jak ty dajesz radę ?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Ja wczoraj miałam dzień załatwien ale łącznie z skarbówka udało się wszystko załatwić łącznie z datą stawiania konstrukcji dachu, choć jeszcze raz urząd skarbowy mnie czeka, ale udało się też coś poszyc i to na polku tak ładnie było dziś ciut gorzej na polku ale słonko przebija się
                            Beata coraz bliżej przeprowadzki więc zawsze coś do zrobienia ale te prace zapewne cieszą człowieka
                            Beata jak Wasza Karolinka kiedyś myślałam o niej i zastanawiałam się jak sobie radzi mały wojownik

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Justyna nasza Karolinka ma się dobrze nadal jeździ do takiego przedszkola dla maluszków Rozwija się w mowie coraz więcej mówi i w ogóle ze wszystkim także jest dobrze choć na 2 latka nie wygląda ale myślę że i tak później podskoczy
                              Ja zachrypnięta wczoraj wydawało się ciepło ale wiatr był zimny a ja drzewo nosiłam a to później przy obiedzie się zgrzałam i teraz mam :/

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Beata zdrowia dla Ciebie, a Karolinka super sobie radzi i podskoczy napewno - ja jako kilogramy wcześniak ponoć dopiero koło 4 roku życia dorownalam wagowo i wzrostowo dopiero, u nas wczoraj też wichrowalo strasznie ale było słońce a dziś deszcz niestety, ja wczoraj poszylam coś niecoś dziś dalsza czesc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X