Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    witam Was, mnie mało ostatnio bo to zły czas ... kiedyś ten 1 listopad nie był taki starszy a teraz
    Zosia też była przeziębiona trochę i walczyliśmy z katarkiem aby nie rozłożyło ją
    ostatnimi czasami zabezpieczaliśmy też z moim tatą, Zosi piaskownice, budowę przed zimą tzn tylko mury by na nie nie kapało tak strasznie woda i wiem, że na przyszły rok dach musi stanąć - liczę ze ktoś nad tym czuwa i że się uda , a być może okno jakieś uda się wprawić - bo moi rodzice chcą mi do nich dołożyć coś niecoś,

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam U nas nadal deszczowo :/
      Justyna to dobre wieści że rodzice Ci pomogą To zawsze będzie krok do przodu Jak Zosia ?Katar jeszcze się utrzymuje ?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Beata Zosia odpukać dobrze się czuję, pisałam Wam w nocy ze zabezpieczyliśmy piaskownice i plandeke W nocy nam zwiało muszę iść i to ogarnąć, muszę też na pocztę jechać a tak mi się nie chce jeszcze troszku śnieg sypie ale tak ciut, rodzice moi chcą dać nam pieniądze na okna by był stan surowy zamknięty i przez zimę tata mój coś by w środku robił, też na wiosnę muszę dokończyć sprawę z prądem podpiąć go aby był na budowie i do dyspozycji tylko muszę załatwić jakiegoś elektryka

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam serdecznie,
          To będzie małe zaproszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat nieco inny niż zwykłe dyskusje na forum.
          Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany , rusza z tegoroczną odsłoną projektu grantowego dla wszelkich funkcjonujących w Polsce organizacji społecznych i charytatywnych. Można uzyskać tegoroczne granty o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Pomoc na projekty wspierające naukę i szkolnictwo, rozwijanie kreatywnych kompetencji dzieci i młodzieży i walkę z biurokracją. Z kampanii wykluczeni są partie polityczne, wspólnoty wyznaniowe, urzędy, firmy. Więcej tutaj: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
          Nie ma narzuconego dnia do którego przyjmowane są aplikacje – wszystkie rozpatrywane są na bieżąco i cały rok.
          Zapraszamy,
          Rafal
          PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o wsparcie non profit dla stowarzyszeń i fundacji.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witajcie!

            Justyna, gdyby to było bliżej przysłałabym Ci mojego teścia - elektryka... I dała gwarancję, że swoją robotę dobrze wykona.

            Mój syn od kilku dni już pyta czy będzie padał śnieg.

            Wczoraj wsiadam z Beniem do autobusu. Po drugiej stronie przejścia siedziały trzy kobiety i coś z sobą rozmawiały. Mój syn spojrzał w ich kierunku i oznajmił: Mama, a panie są duże grubasy! No i mnie wmurowało. Skąd mu się to wzięło?!?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hania dziękuje, właśnie szkoda że ta daleko mieszkamy, mąż Teresy też z branży elektrycznej z tego co pamiętam, a dzieci i ich teksty u nas Zosia też potrafi zaskoczyć pozytywnie i hmm zadaje ogrom trudnych dla mnie pytań - za trudnych jak na jej wiek niestety
              Beata pisałaś kiedyś o kuchni w nowym domu jak Wam idzie planowanie jej?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                Co do budowy to ja się cieszę że mam dwóch stolarzy to zawsze coś zrobią Tata to cieśla i dach nam zrobił i blachą pokrył. A kuchnia na razie same płytki w kuchni a meble nadal się rozglądamy i w ogóle to mam mętlik jaki styl wybrać ... aby wszystko miało ręce i nogi a nie takie pomięszane
                Kuba mi się pochorował w piątek ,wymiotował ale mu przeszło i poszedł dziś do szkoły
                Hania - dzieci potrafią zaskakiwać a pomyśl że to dopiero początek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witajcie!
                  No ja się boję tego, że to dopiero początek zaskakujących tekstów Benia. Wczoraj gościliśmy w parafii kleryka. I na Mszy z udziałem dzieci najpierw proboszcz miał kilka słów do dzieci, a potem kleryk kazanie dla dorosłych. Po kilku jego zdaniach, Benio głośno i wyrwźnie zakomunikował: Koniec! Dość!
                  Jak nie mówił to człowiek czekał na te pierwsze sensowne zdania. A jak już one się zaczynają to można czasem tak się spalić ze wstydu.
                  Justyna, my pewnie niedługo wejdziemy w ten etap, na którym Wy jesteście: masy pytań. I jakoś nie czuję się na to gotowa.
                  Beata, dobrze, że choroba Kuby szybko minęła i reszta rodziny nic nie złapała. Trzymajcie się!

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam. My od wczoraj u moich rodzicow bo dziś jadę do kolesi od dachu o kolejną kalkulację i Zofia zostaje z siostrą.
                    Beata fajnie że jesteście na takim etapie, jeszcze chwilke i przeprowadzką. Ja muszę jeszcze okna wycenić. A co do fachowców był taki jeden wyjątkowy dla którego wszystko było do zrobienia ale ...
                    Hania u nas pytania takie życiowe i ciężkie z ustawą Zofii ze ciężko odpowiadać u Was z czasem też się pojawia zapewne

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      hej,

                      trochę mniej się udzielam w wątku, ale cały czas jestem na bieżąco co u Was.

                      Beata-wybór mebli to już przyjemność, bo juz jest konkret i tylko niewiele dzieli od wprowadzenia. Nie polecam totalnie białych mebli-codziennie trzeba przecierać fronty

                      Justyna-mam nadzieję, że wycena będzie w miarę...

                      Hania-u mnie dopiero za jakis czas dopiero czeka mnie ten etap, szczególnie w momentach kłoptliwych tekstów człowiek nie wie czy śmiać się czy płonąć żywym rumiencem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Patrycja jak się czujesz? Który to miesiąc u Ciebie?
                        Byłam u kolesia i ma mi wszystko rozpisać za tydzień. Bo chciał powiedzieć tylko koszt ich pracy ale go zmusilam do rozpiski ile czego i za ile bo ja muszę mieć konkret. I on blachy nie robi a niby u niego nie ma dużej różnicy między dachówką a blacha choć mam wątpliwości ogromne co do tego bo rozbieżności w cenie wychodzą u innych około 10 tyś. - dla mnie dużo i hm mam połowę okien w domu. Zobaczę co powie konkretnie po rozpisce.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Hej

                          Justyna-tu 10 tysięcy, tam 1, gdzie indziej dwa....i tak jak się uda można zaoszczędzić ładne parę groszy. a nawet ceny materiałów mogą się różnic u fachowców też o ładne parę groszy-więc lepiej znać konkret. Czyli czeka Cię jeszcze jedna wycieczka do nich. U mnie 6 miesiąc. Byłam w zeszłym tyg na USG 4D-wszystko na szczęście ok.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Patrycja to już coraz bliżej u Was
                            ja muszę mieć konkretną cenę - bo musze wiedzieć na co się przygotować,
                            zobaczymy co powie, choć znów było małe spięcie z moja teściową o ten nasz dach - ehh mam powoli tego dość tak szczerze powiedziawszy, nie oni płacą więc czemu się wtrącają

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              U nas ciągle pada ...
                              Justyna różnice właśnie są czasem takie że za te pieniądze można coś jeszcze by było zrobić więc lepiej się rozejrzeć i mieć pewność tak jak piszesz konkrety A teściową się nie przejmuj bo i tak zawsze będzie wtrącać swoje trzy grosze Więc wysłuchać jednym uchem a drugim niech szybko wylatuje
                              Ja mam zamówienie na tort i dwa ciasta na sobotę i już w stresie jestem chociaż się cieszę

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Ja jestem przed poranną kawką, ale chętnie przyłączę się do Waszej rozmowy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X