Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hania to mnie pocieszyłaś, bo ja już nie wyrabiam z tym płaczem i czekam kiedy sie skończy, dziś w nocy godzina płaczu takiego że wszyscy byli obudzeni.

    Dziewczyny moja mama odeszła do Pana, ostatnie jej tygodnie życia to były bardzo wyczerpujące. Jeździłam do niej codziennie rano i przyjeżdżałam wieczorem a w nocy cały czas siedziałam i myślałam jak sie czuje. Spędziłyśmy ze sobą mimo iż mama cierpiała piękne chwile, cały czas rozmawiałyśmy i wspominałyśmy.
    Teraz mama już nie cierpi, a my uczymy się żyć bez niej. Najgorzej z dzieciakami, bo Zuzia cały czas mówi, że jedziemy do babci choć wie że babci nie ma, ze jest w niebie i patrzy na nią. A Fabian tak sie przyzwyczaił do tego ze codziennie zawoziliśmy Zuzie do przedszkola i od razu jechaliśmy do babci, że teraz w aucie po odwiezieniu Zuzi ( mimo upływu miesiąca) cały czas mówi że jedziemy po ama( po bułki dla niego i babci) i do babciuni
    Beata to wy już na etapie płytek. U nas ciągle kładzenie regipsów, idzie trochę wolno ale firma się stara i robi wszystko dokładnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Teresa wyrazu ogromnego współczucia i przepraszam za moje pytanie o samopoczucie Mamy, ale nic nie wiedziałyśmy i stąd ono...
      a co do pytań dzieci hm ja to przerabiam w innym wymiarze z moją Zosią, (nie wiem czy wiesz co się wydarzyło w naszym życiu) ale te pytanie są najgorsze jakie człowiek może usłyszeć od dziecka i mi tak ciężko odpowiadać na nie Zośce i serce wówczas boli i roztrzaskuje się z każdym jej pytaniem na miliony kawałów

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Justynka to, ze pytacie jak mama to bardzo miłe, nie pisałam wam że mama odeszła, bo nie wiedziałam jak to napisać. A wasze pytania uświadamiają mnie w tym, że nie jestem sama i że o wszystkim mogę napisać.
        Jeśli chodzi o Ciebie to tylko domyśliłam się, ze coś się w Twoim życiu smutnego wydarzyło.
        Dzieciom trudno niektóre sprawy zrozumieć i ciężko im wytłumaczyć.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          ja bez porannej kawy bym umarła. Zwłaszcza dzisiaj kiedy źle spałam i byłam nieprzytomna, jak się obudziłam.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Teresko ja także składam wyrazy współczucia... to wspaniałe że dzieci tak wspominają babcię choć domyślam się, że przez to jest Ci jeszcze trudniej. Trzymaj się ciepło :*

            Ja dziś powoli wracam do siebie bo synek przytargał z przedszkola jakąś jelitówkę, on zwymiotował dwa razy a ja się męczyłam całą noc i cały dzień Ale dziś już jest dobrze

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              my z Zosią porządkuje na polku i korzystamy z słońca dziś bo ponoć znów ma się coś w pogodzie zmienić,
              Dominika zdrówka dla Ciebie i Szymka

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Teresa bardzo mi przykro Wyrazy współczucia...Tulę Cię mocno
                Dominika oby więcej chorób już nie było w poniedziałek ponoć u nas bardzo mało dzieci było w szkole Kuby też wczoraj i dziś nie puszczałam ale już jutro pójdzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witajcie!

                  Tereso, i ode mnie przyjmij wyrazy współczucia. Trzymaj się...

                  Dziś mieliśmy u Benia w przedszkolu pasowanie na przedszkolaka. Rodzice piekli różne ciasta na tą uroczystość, ja zrobiłam zwyczajne kakaowe muffinki, bo wczoraj na nic innego nie miałam siły. Jaka była moja radość i zdziwienie, gdy dzieciaki najpierw rzuciły się na te moje babeczki i wszystkie zniknęły od razu. A inne, wymyślne placki zostały .

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hania to fajne jak tak dzieciakom posmakowały muffinki A no właśnie u nas pasowania przedszkolaków jeszcze nie było ...

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witajcie!

                      Z tego co widzę też wśród znajomych, nie każde przedszkole robi pasawonie na przedszkolaka. U nas, Benio, mam wrażenie nie przejął się tym specjalnie. Tyle, że w domu czekał na niego mały prezent z tej okazji. Dostał malutkie metalowe autko, które sprawiło mu radość.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Dziękuje dziewczyny za miłe słowa i za to ze choć na odległość jesteście ze mną

                        Hania dzieci wolą proste ciasta niż wymyślne specjały które nie zawsze im smakują. U nas Zuzia miała pasowanie na przedszkolaka w zeszłym roku, nie zapomnę jej zadowolonej miny po powrocie do domu i chwaleniu się że jest prawdziwym przedszkolakiem.

                        Muszę wam się pochwalić. Mąż zabiera mnie i dzieciaki z okazji moich zbliżających się urodzin na mały wypoczynek do Kołobrzegu. Jadą z nami znajomi wiec po cichu liczę na jakieś wyjście na miłą kolację, albo na wspólny wieczór w saunie, zobaczymy co wymyśli. Hotel mamy sprawdzony bo już w zeszłym roku tam byliśmy, ale w tym roku myślałam że juz nie pojedziemy a tu jednak mała niespodzianka o której się wczoraj dowiedziałam

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam,

                          Tereso- i ja ściskam Cię na odległość i ode mnie przyjmij wyrazy współczucia. Wypoczynek bardzo Wam się przyda, brawa dla męża za piękną niespodziankę, takie są najpiękniejsze!

                          Hania-mniam. nie dziwie się dzieciom, też w pierwszej kolejności sięgnęłabym po mufinki

                          Beata- już choroba odpuściła?

                          Justyna-nadal opiekujesz się obiema dziewczynkami?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam.

                            Teresa, wspaniała inicjatywa Twojego męża! Super. Udanego wyjazdu, Wam życzę.

                            U nas dziś deszczowo...

                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              U nas też deszczowo :/
                              Teresa super niespodziankę mąż zrobił Po ostatnich przeżyciach to zasłużyłaś na odpoczynek
                              Patrycja u nas wszyscy zdrowi mam nadzieję że długo siętak utrzymamy
                              A u ciebie jak samopoczucie Brzusio rośnie Jak Oleńka ?
                              Hania być może jakoś u nas się bez pasowania obejdzie A u nas 10 przedszkolaków z czego 2 dzieciaków mało co chodzi
                              Justyna mocno Cię przytulam w tym czasie ...

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                ja rano piję kawę z mlekiem ale na prasę nie mam czasu dopiero w drodze do pracy słucham radia





                                https://pl.pinterest.com/lexfortis/
                                https://www.instagram.com/lexfortis5/
                                https://pracodawcy.pracuj.pl/lex-fortis-sp-z-o-o,13697
                                http://www.infopraca.pl/pracodawca/l...-praca/1039852

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X