Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Hej Dziewczyny!

    Tak się zastanawiałam kogo jeszcze spotkam w tym wątku no i widzę, że " stara" ekipa pozostała )
    Witam Was ponownie.... wiem, wiem, pojawiam się i znikam ale jestem już na zwolnieniu lekarskim więc planuję częściej się pojawiać bo liczę w końcu na czas wolny
    W mnie brzusio rośnie, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo już się stresuję. Ma być drugi chłopczyk Termin na początek grudnia

    Pozdrawiam Was baaardzo gorąco!
    Hej!
    Bardzo miło Cię znów powitać Im nas więcej tym lepiej Cieszę się, że Ty i maluszek dobrze się macie i gratuluję synka Na zwolnieniu troszkę odpoczniesz. To chyba był dokładnie 6 grudnia prawda? Czyli 7 miesiąc? To już czujesz konkretnie maleństwo.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Mika Gratuluję synka Jak u Ciebie samopoczucie ?
      Patrycja mąż mówił żeby może jeszcze papryki zrobić ale przecież ileż można ...
      Ja teraz szukam przepisu na sok z buraka coś mi już Laura zaczyna chorować

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Oj tak brzusio mi rośnie jak szalony, synek daje się już we znaki Termin 6 grudnia

        Lara a Twoja córa lubi takie soczki ? Wiem, że można też kupić takie sobie jednodniowe w małych butelkach. Ja soku z buraka nie cierpię dlatego od czasu do czasu kupowałam sobie taką buteleczkę i piłam dla zdrowotności

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          witam,
          my z Zosia byłyśmy od wczoraj u moich rodziców pomóc w wielkim sprzątaniu do robotach na dachu,
          Dominika drugi chłopczyk super i gratuluje
          Beata zdrówka dla Laury
          Patrycja ja też w dzień mogłabym chyba spać bo w nocy nie moge za bardzo i organizm przestawiony jet kompletnie

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej

            Beata-dużo zdrówka dla Laury. Szybko biedactwo rozłożyło po 3 tyg przedszkola, oby to chwilowe.

            Dominika-to Mikołaj przyniesie w tym roku wyjątkowy prezent. I fajnie, że ponownie będziesz mogła wykorzystać ubranka i inne akcesoria chłopięce, więc nie ma dużo zakupów.

            Justyna-czyli jak zwykle pracowicie, ale pewnie dla Zosi to sama przyjemność była.

            W tę niedzielę mamy chrzest mego siostrzeńca, tylko zapomniałam kupić książeczki na chrzest. Jutro muszę gdzieś podskoczyć.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              witam, u nas pogoda się niestety popsuła ;/ i jesteśmy z Zosią w domu - ona koloruje a ja szyje z filcu zobaczymy co z tego wyjdzie mi, a w nocy z tego powodu iż nie mogłam spać zrobiłam serwetkę na szydełko i coś mi nawet wyszło chyba
              Patrycja to impreza Wam się szykuje fajnie

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                Mika dzieci piły syrop z buraka może nie z taką chęcią ale jak mówię że to dla ich zdrowia to piły Tak samo pijemy olej z czarnuszki ,smak ma jak to olej ale dzieci też piją
                Justyna o to teraz i szydełkowanie Cię wciągnie
                Patrycja to jutro wielka uroczystość będzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej

                  Beata-olej z czarnuszki? już taki gotowy się kupuje? u nas tylko tran na razie pijemy

                  Justyna-to zimno i brzydka pogoda do nas wędrują też. Jutro 14 stopni zapowiadają, rano wstajemy i ruszamy. Jak skończysz dzieło chętnie obejrzę Szydełkowanie i druty nie dla mnie- zbyt niecierpliwa jestem. Wszelkie prace na technice jak szycie np. fartucha robiła mi babcia bo totalne beztalencie byłam do tego

                  Jutro rano ruszamy do Kielc

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    witam,
                    u nas deszcz. mgła i szaro buro niestety
                    Beata taka prawda, iż ja żeby jakoś przetrwać kolejny dzień i noc muszę mieć coś do zrobienia, dziś może uda mi się dokończyć robótkę z filcu? jak zdrówko Laury?
                    Patrycja miłej imprezy życzę Wam
                    miłego dnia Dziewczyny

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      hej

                      Beata-jak zdrowie Laury?

                      Justyna-co teraz tworzysz z filcu? dziękujemy, chrzciny udane-ale jak to u siostry, inaczej być nie mogło.

                      Z Olą zostałam na kilka dni u siostry, ale pogoda średnia-też deszczowo.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        witajcie,
                        Patrycja świetnie, że impreza udana i że spędzicie kilka dni w miłym towarzystwie
                        ja teraz szyje coś dla mej Zosi - coś na kształt hmm tamborek a w nim filcowy 'obrazek' z imieniem mojej panny, mam jeszcze dokleić pomponiki malutkie na gorącym kleju i gotowe jak skończę i coś z tego wyjdzie to pokaże foto

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witajcie!

                          Ostatnio miałam problemy techniczne, zaczynałam pisać i nagle wszystko się samo kasowało... Może dziś się uda.

                          Justyna, czekam na fotkę Twego rękodzieła!

                          Beata, jak zdrowie Laury?

                          Patrycja, a jak Ty się czujesz?



                          My świętowaliśmy urodziny Benia. Goście, prezenty, pieczenie, gotowanie. W sumie: piękny czas. Dziś Benio nie miał ochoty iść do przedszkola, bo w domu jest tyle nowych fajnych zabawek. Na prawdę dziadkowie, ciocie, wujkowie zasypali go autami...

                          Miłego dnia!

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Laura lepiej ,najgorsze jeszcze były oczka tak jej zaropiały Dziś wcześnie wstała bo ona do szkoły ...
                            Hania nie dziwię się Jeszcze się nie wybawił dobrze nowymi zabawkami to by się dzień wolny od przedszkola przydał Życzymy mu wszystkiego najlepszego a najbardziej aby zdrowie dopisywało
                            Justyna o to czekamy na zdjęcie Ja na brak zajęć też nie narzekam aż nawet dzisiaj do mamy mówię że tak mi brakuje czasu na czytanie książek Jak ja nad tym ubolewam a siostra ma jeszcze ciekawe książki do poczytania
                            Patrycja no właśnie u siostry nie mogło być inaczej Ta atmosfera rodzinna i w ogóle A tak olej taki gotowy Smakuje ble ... ale już się przyzwyczailiśmy On ma dużo właściwości i powiem wam że nawet brzuch mnie tak nie boli jak kiedyś i włosy mam zdrowsze i tak mi nie wypadają jak kiedyś Także same plusy

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              witam,
                              u nas tak szaro na polku, iż jak się obudziłyśmy z Zosią po 8 godzinie to byłam pewna, że jest koło 6 godziny dopiero - ja usnęłam coś koło 3 chyba nad ranem więc w głowie myśl jak ja przetrwam ten dzień - ale na szczęście było po 8
                              ja szyje ostatnią literkę bo tamtą co wczoraj uszyłam jakoś mi nie pasowała co całości, składam tamborek i wieczorem postaram się dodać foto
                              Hania wszystkiego najlepszego dla Benia
                              Beata zdrówka dla Laury i aby oczka szybciutko wróciły do zdrowia, kartki robisz?
                              ja chyba muszę do Wieliczki jechać a tam mi się nie chce nigdzie wychodzić - byłam w Wieliczce w jednym urzędzie i powiem Wam, że się ino zdenerwowałam ehhhh

                              obiecane foto :
                              1. serweta na szydełko - już powędrowała do siostry i zdjęcie takie sobie
                              2. coś dla mej Zosi - jak Wam się podoba? ja jeszcze mam książkę dla niej dokończyć z zadaniami tylko weny na razie brak na to, ale muszę jakoś się za to wziąć
                              3. zakładki do książek
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam
                                Justyna powiem ci że serwetka super Ma taki żywy kolor a tamborek powiem szczerze że nie za bardzo nie wiedziałam co to jest a wyszło ci świetnie Jest takie słodziutkie SUPER i zakładki również U mnie kartki cały czas się produkują jak skończę te dla nauczyciela to pokażę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X