Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Justyna u nas też deszczowo ale piekliśmy cały ranek ciasteczka bo wujostwo jutro wyjeżdża i tak na pożegnanie
    Hania budyń z takim soczkiem pycha !
    Magda dzien taki długi gdy się tak rano wstaje :/ Ale pewnie to takie jednorazowe
    pyskata tu są rozmowy o wszystkim

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      ja ostatnio na nowo pokochałam kawę zbożową na mleku - pycha!

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        witam się z Wami, choć coś dziś tutaj cicho
        my z Zosią załatwiłyśmy dziś Wieliczkę i koszenie działki - Zosia odsypia a ja nadrabiam w domu bo jak jesteśmy na polku cały dzień to potem a to w domu trzeba zrobić a to tamto, a i jeszcze chciało by się przysiąść do filcu, ale nie wiem czy sił starczy

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Za namową 27otsifem melduję się w porannej kawie przeglądałam to forum w poszukiwaniu tego typu wątku już dłuższy czas, ale nie mogłam go znaleźć. teraz wiem, że odstraszył mnie tytuł kawy nie pijam, więc co ja będę tu o porannych kawach dyskutować

          No ale dobrze, że w końcu trafiłam

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            witamy serdecznie
            ja jestem Justyna i mam córcie Zosię lat 3 jesteśmy z okolic Wieliczki
            a co do tytułu mylący - jakoś w tamte wakacje, Mama o nicku bodajże pradip zaproponowała, aby tak o wszystkim rozmawiać w tym wątku i tak zostało już nam - a do dyskusji jak najbardziej zapraszamy

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              kyasarin, witamy Cię tu bardzo serdecznie!



              Tak zastanawiam się, czy mi się tylko zdaje, czy dawno już nie było tu z nami Teresy. Macie jakieś wieści? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Bo zaraz mi przyszło na myśl, że może coś się stało, że jej mama chorowała itp.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Hania myślę, iż u Teresy wszystko dobrze - mam taką nadzieje, a w wakacje i w okresie letnim u Teresy zawsze coś do zrobienia, ona się udziela też w swojej gminie mocno więc za pewnie zajęta jest - Zuzia też ma zapewne przerwę w przedszkolu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  bobusie2 i 27otsifem dzięki wielkie

                  Może wypadałoby w takim razie nieco informacji o sobie podać? Kyasarin to po prostu Katarzyna, ale po japońsku. Z Japonią nie mam jednak nic wspólnego Po prostu kiedyś przez przypadek wpadło mi w oczy i tak już się przyjęło jako mój nick Mieszkam w Warszawie, aczkolwiek pochodzę z całkiem innych rejonów Polski.

                  No i, co najważniejsze, tegoroczna mama (wcale nie tak)małego Maksymilianka

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Jeśli można pisać po imieniu, to jak byś wolała: Katarzyna czy Kasia, Kaśka? Bardzo podoba mi się imię Twojego synka .

                    Ja jestem Hania, mieszkam obecnie w Poznaniu, ale też stąd nie pochodzę ;-). Jestem mamą dwójki maluszków.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Przyzwyczajona jestem, że większość ludzi zwraca się do mnie po prostu angielskim skrótem imienia - tak to już jest, jak się pracuje w miejscu, gdzie często częściej się używa języka angielskiego niż polskiego Także może być po prostu Kejt?

                      Na pewno tak będzie wygodniej - bo pisać w postach per Katarzyno to strasznie długo wychodzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Hej dziewczyny. Tak sie zbieram od kilku dni żeby napisać i jak już wejdę na forum to coś mi przerwie i nie napiszę. Ale w końcu udało mi się i jestem.
                        Bardzo mi miło że o mnie pamiętacie.
                        U nas rzeczywiście bardzo dużo się zawsze latem dzieje i zawsze mało czasu, a teraz jeszcze co tydzień jeżdżę z mamą na chemie bo teściowa ma przerwę od bawienia innego wnuka więc może sie zająć Zuzią i Fabciem a ja to wykorzystuję bo później od września rodzeństwo znowu nie będzie mogło na mnie liczyć.
                        Do tego dochodzą jeszcze inne sprawy we wsi i w gminie i oczywiście zaprawy i brak czasu.
                        No i najważniejsze u nas ostatnio bardzo intensywnie trwają roboty remontowe i coraz bardziej widac zarys naszego mieszkania. Dziś prawie powstał pokoik Fabianka tzn zostały przykręcone płyty ale to już daje nam pozytywne myślenie ze w końcu uda sie coś z tej naszej góry stworzyć.
                        Justynka i Beata doszły spineczki? Hania czekam na adres bo chciałam Tobie również wysłać coś dla Twojej ksieżniczki.
                        Pochwalcie się gdzie byłyście na wakacjach, my niedługo jedziemy do Władysławowa na tydzień, Zuzia już sie nie może doczekać.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dzień dobry!
                          Kejt, Witaj! Jestem Magda
                          Teresa, domyślam się, jak cieszy oko, gdy już coś widać
                          Justyna, to prawda, jak się coś robi na zewnątrz to wieczorem nadrabia się w domu. Mam nadzieję, że będę mogła odciążyć nieco mamę, gdy pojedziemy na urlop, bo ona ma strasznie dużo na głowie. A powiedz mi, czym wycinasz filc?
                          Beata, faktycznie długi, dziś córcia wstała o 3, teraz już śpi. Na szczęście ostatnie parę dni był spokój.
                          Haniu, moja córka zazwyczaj wstaje 5:50-6:30.
                          Dziś mam sporo zajęć w domu, wkurzyłam się, że tak zapuściłam dom i nadrabiam
                          Miłego dnia!

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam!

                            Szczególnie serdecznie witam Ciebie, Tereso, bo już mi brakowało wieści od Ciebie! Zapomniałam o adresie, zaraz spróbuję wysłać...

                            Miłego dnia! Odezwę się później

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Tereso, proszę daj znać potem, czy moja wiadomość z adresem doszła do Ciebie, bo niby wysłałam, ale jak teraz patrzyłam to skrzynkę z wiadomościami wysłanymi mam pustą.

                              Jakby się okazało, że nie doszło, to, Ciebie, Justyno, poproszę o wyjaśnienie jak wysyłać wiadomości prywatne. Bo jest opcja, że mogłam coś zrobić nie tak.

                              W ogóle to ja też szykuję się na wyjazd wakacyjny. W sobotę jedziemy do Swornych Gaci . To nasz pierwszy w życiu rodzinny wyjazd na wakacje i trochę to przeżywam.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Heh, w końcu mam chwilkę dla siebie. Coś mi dzisiaj dziecię spokoju nie daje - jak wstało o 5:30 tak dopiero teraz zasnęło na dłuższą chwilę... Czas w takim razie się za coś zabrać bo w domu bajzel że hej... Swoją drogą Swornegacie całkiem niedaleko moich rodzinnych stron leżą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X