Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Ja piję rano jedną kawę. Zazwyczaj oglądam przy tym Pytanie na śniadanie, a jak jest ciepło to siedzę na tarasie i łapię słoneczko.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Ja rano pijąc kawę daję śniadanie synowi i planuje co mam do zrobienia. Nie oglądam rano telewizji

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        A ja własnie przy porannej kawie zbożowej mam chyba jedyną spokojną okazję, aby chwilę pooglądać telewizję.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
          A ja własnie przy porannej kawie zbożowej mam chyba jedyną spokojną okazję, aby chwilę pooglądać telewizję.
          Zazdroszczę spokojnego picia kawy, ja zawsze pije ją w ruchu. Dzisiaj teściowa sie śmiała ze ja mogę wypić spokojnie kawę tylko jak wszyscy są w domu i nie muszę sie śpieszyć

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Z poranną kawą to jest różnie Bo też raz mi się uda wypić ciepłą a innym razem juz nie . Ale lepiej pije się w towarzystwie ,tylko mąż szybko rano znika :/
            Świeci ładnie słonce ale jest zimno W środę Kuba ma wycieczkę jednodniową do Lublina (to jego pierwsza wycieczka szkolna) i już zaczynam się stresować

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Jejkuuu, u Was też jest tak zimno?? Brrr...

              Pogoda jest tak straszna, że mała marudzi od rana, pomijając fakt, że wstała o 5... Ledwo 12 dochodzi, a ja już bez siły do życia.

              Lara, mnie najbardziej wkurza picie kawy z mężem. Bo ja ledwo wezmę łyk, a ona kończy i leci do łazienki. Dla mnie kawa to pewna przyjemność, delektowanie się chwilą, a dla niego to jakby obowiązek poranny, który szybko, szybko spełnić i z głowy

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                U nas w domu nie ma rytuału picia porannej kawy, bo ani ja ani mąż nie pijemy kawy, ale ja czasami zrobię sobie popołudniowe capuccino, bo przecież i mi nalezy się chwila relaksu, ale i tak zazwyczaj piję ją zimną.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Beata, Kuba na pewno da sobie radę na wycieczce i wróci przeszczęliwy! Wieczorem opowieściom nie będzie końca .

                  Wczoraj Benio z tatą byli u babci, a my z Łuśką poszłyśmy na festyn z okazji poznańskiego dnia rodziny. Przyniosłyśmy do domu dla Benia napełniony helem balonik, takie niby nic. Wieczorem zaś syn miał tak wielką uciechę, dobrą godzinę latał po mieszkaniu za balonikiem . Mała rzecz a jak cieszy!

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hania Mam nadzieję To jego pierwsza wycieczka Następna to już będzie mniej stresująca bo już jakieś doświadczenie będzie Myślę że jak będą miec dużo atrakcji to i zapomni o strachu
                    emros ja też lubię delektować się ta chwilą z kawą o co czasem trudno

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Ja na szczęście nie piję kawy. Nigdy mi nie smakowała i nie czułam potrzeby jej picia. Wolę herbatkę czy jakiś sok/wodę.
                      xxx

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Lara, w sumie to ja nawet już przywykłam do smaku zimnej kawy Choć ostatnio córcia robi mi miłe niespodzianki i wstaje o 8, ja o 7 i mam czas na kawkę

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          emros dziś mi się udało ciepłą wypić ale i pobudkę bardzo wcześniej miałam
                          Kuba dziś pojechał na wycieczkę i staram się nie stresować ale już się pokaleczyłam Wiem że tam ma opiekę i fajny kolega w parze w autokarze ale jakoś tak nie mogę się skupić A to dopiero godzina tylko minęła !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            witam się,
                            ehh ciężko mi się odzywać jak kiedyś ... bo ciężko pisać co u nas ...
                            Beata Kuba na pewno sobie świetnie poradzi i przyjedzie zadowolony i pełny pozytywnych wspomnień
                            czy u Was też taka straszna pogoda - bo u nas maskara pada pada i jeszcze raz pada ... aż się nic nie chce, jak to powiedziała ostatnio moja teściowa pogoda solidaryzuje się z humorami i nastrojami naszej rodziny i coś w tym jest
                            miłego dnia Dziewczyny

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Kiedyś nie wyobrażałam sobie wyjścia do pracy czy na uczelnię bez wypicia mocnej gorącej kawy. Dziś już całkowicie z tego zrezygnowałam i wolę wypić kubek ciepłej herbaty. Ale wiem, że np. moja mam już nie potrafiłaby zrezygnować z porannej kawy - dla niej to już rytuały, który po prostu musi się odbyć

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Justyna po burzy zawsze wychodzi słońce i u was też wyjdzie trzeba czasu Ale fakt pogoda nie nastraja
                                I właśnie się boje czy to moje dziecko nie moknie choć mu kurtkę przeciwdeszczową czy grzeczne i w ogóle
                                Chodzimy wieczorami na majówki do koscioła i nie pamiętam aby w ubiegłym roku było w maju tak zimno :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X