Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Patrycja ząbek dopiero 5 i jeszcze go nie widać. Fabian ma tak że przez miesiąc przebija sie jeden ząb. Najpierw marudzenie i gorączka dziąsłą jak banie później trochę spokoju i znaowu to samo aż w końcu po miesiącu pojawia sie perełka.
    A dzieje sie u nas w wiosce po zmianie rady sołeckiej wcześniejsza tak nie działała i do tego mamy w końcu swoją salę wiejską na której możemy dużo robić.

    Beata mąż na pewno zrobi Ci jakąś niespodziankę.

    Ponownie prosze o głosiki i dziekuje

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Teresa To zmiana wyszła na lepsze u was U mnie tyle się zmieniło że mój mąż został naczelnikiem strazy pożarnej a co przez to idzie więcej go nie ma w domu bo więcej obowiązków Teraz mają jakieś egzaminy i jutro i w niedziele go nie będzie :/ a nóż coś wymyśli w dzień kobiet Wtedy i Beaty jest może przypomni sobie o tym

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        witajcie

        Teresa- zagłosowałam Biedny Fabian, zęby bardzo dają mu we znaki. A jeszcze tyle ich do wyjścia, więc mam nadzieje, że następne pojdą bez bólu takiego i gorączki

        Lara-mam nadzieję, że mąż stanie na wysokości zadania i pozytywnie cię zaskoczy w tym dniu. Gratulacje awansu męża

        zaczęłam kompletować córce wiosenną garderobę i czeka nas troche zakupów

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Patrycja Może i ja pomyślę już o wiośnie i o przeglądzie szafy ale nie wiadomo jakiej pogody się w ogóle można spodziewać
          Teresa zagłosowane
          Zaraz zabieram sę za porządki i za ciasto Jutro jedziemy do babci w odwiedziny Tej drugiej (jedną mamy "za drogą " )

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej!
            Lara-udanej wizyty u babci. W pierwszym momencie załapałam, że "za drogą" w sensie kosztowną, a potem dopiero doszłam, że po prostu blisko mieszka-to znak by już iść spać.

            Powoli już przygotowujemy sę do wiosny, choć aura zimowa, ale mam nadzieję, że szybko nastanie ciepło

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam niedzielnie
              My do babci prababci wyruszamy po obiedzie Oni tam mają konia więc dzieci nie mogą się doczekać kiedy konika zobaczą
              wiosna już się zbliża Mam nadzieję że ataku zimy już nie będzie

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Lara-Konik to wielka atrakcja byłaby nawet dla mnie To pewnie ciekawy dzień mieliście My siedziałyśmy same dziś, nie pojechałam do rodziców bo coś mnie chyba łapie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam
                  Patrycja Kuba miał niezły ubaw ale Laura się bała :/ Kuba nawet karmił konia chlebem odważny jest ,ja sama bałabym się
                  Wczoraj cieplej było dzisiaj jakoś zimniej ...
                  Patrycja i jaak samopoczucie dzisiaj ?

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witajcie!

                    Jestem na forum od sierpnia i zaglądam tu prawie codziennie, choć nie zawsze piszę. Po prostu mi tu dobrze.

                    Od pewnego czasu przymierzam się do napisania paru słów w tym miejscu.

                    Widzę, że jest tu kilka osób, które piszą często i mam wrażenie, że dobrze się znają i dobrze się czują na forum.

                    Chciałabym do Was w pewnym sensie dołączyć, poznać i też móc włączyć się w rozmowy w "porannej kawie".

                    Czy przyjmiecie nową osobę do swego grona?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Bobusie Witamy serdecznie w naszym gronie Im nas więcej tym lepiej
                      tak my już się dobrze znamy więc i po imieniu sobie piszemy Ja mam na imię Beata i mam dwójkę szkrabów Jakuba (5,5 lat) i Laurę (3,4 ) i jestem z podkarpacia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Więc o mnie kilka słów: Mam na imię Hania, jestem mamą Benedykta (2,5 roku) i Łucji (6 miesięcy) i jestem z Poznania .

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Cześć Haniu
                          O widzę, że masz małą różnicę wieku więdzy dzieciaczkami, jak tam dajesz radę? Ciężko czy da się ogarnąć takie Szkraby ?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Czasem jest ciężko, ale się da! Moje mniejsze jest zdecydowanie spokojniejsze niż Benio był w jej wieku. A i Benio bardzo się stara pomagać w opiece nad siostrzyczką .
                            Jak tak policzyłam to między dziećmi Beaty jest podobna różnica wieku!?!

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Cześć dziewczyny.
                              Haniu zastanawiałam się od pewnego czasu kiedy w końcu tutaj coś napiszesz. Wiem że miałaś obawy i dlatego cieszę się, że sie przełamałaś i napisałaś. Tu jest bardzo fajnie i na pewno będzie Ci z nami dobrze.

                              U nas w sobotę Dzień Kobiet udał się znakomicie jeszcze wczoraj dochodziłam do siebie, tak zdarłam gardło że mówić nie umiałam. Fajnie kobiety siedziały, gadały a mężczyźni nas obsługiwali.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Beata, Teresa i mikaa bardzo Wam dziękuję za miłe przyjęcie. Rzeczywiście pewne obawy miałam, że się nie odnajdę - ale już mi przeszło . Bo brakowało mi na forum tylko jednego - poznać inne mamy tu piszące.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X