Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    Lara zdrowka - mnie cos gardlo boli - siedzialysmy dzis na tarasie z Zosia czytajac kiazeczki i tez mnie cs przewialo chyba - oby Zosie nie - a do slonka bylo cieplo - eh ta pogoda ;/
    U nas dzisiaj było cieplutko i Zuzia wymyśliła ze jak jest ciepło to obiad na dworze musimy jeść i nie było wyjścia. Siedział w czapce i kurtce ale obiadek ładnie cały zjadla.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
      Chcę żeby poszła od września. Ona lubi dzieci i z nimi nie ma problemu bardziej boję się o przedszkolanki bo ona boi się dorosłych, jak ktoś do nas przychodzi to Ona sie chowa i nie chce wyjść.
      Przepraszam za pytanie, ale czasem nie straszyliście jej w stylu: bo przyjdzie pan i cię zabierze? Pytam bo u mnie w rodzinie dziewczynka była tak straszona żeby była grzeczna, po takim teksie uciekała do pokoju i się grzecznie sama bawiła, ale jak np. przyjechał ktoś z rodziny to też się bała, bała się właściwie wszystkich poza domownikami. Dopiero jak poszła do zerówki trochę się poprawiło, ale strasznie mi jej żal zawsze było bo była taka zastraszana.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        U nas dzisiaj było cieplutko i Zuzia wymyśliła ze jak jest ciepło to obiad na dworze musimy jeść i nie było wyjścia. Siedział w czapce i kurtce ale obiadek ładnie cały zjadla.
        Ale musisz przyznać że Zuzia pomysł miała fajny
        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        Chcę żeby poszła od września. Ona lubi dzieci i z nimi nie ma problemu bardziej boję się o przedszkolanki bo ona boi się dorosłych, jak ktoś do nas przychodzi to Ona sie chowa i nie chce wyjść.
        Od zawsze była taka nieufna do dorosłych? A jak jest u Was w domu częściej jeździcie do kogoś w odwiedziny czy do Was przyjeżdżają goście?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
          U nas dzisiaj było cieplutko i Zuzia wymyśliła ze jak jest ciepło to obiad na dworze musimy jeść i nie było wyjścia. Siedział w czapce i kurtce ale obiadek ładnie cały zjadla.
          pomysłową masz córcie - najważniejsze ze pieknie zajadla - my zajadałyśmy się owcami na tarasie

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            pomysłową masz córcie - najważniejsze ze pieknie zajadla - my zajadałyśmy się owcami na tarasie
            O a tak w temacie owoców to mam pomrożone jeszcze trochę truskawek z działki ale po rozmrożeniu robią się bardzo kwaśne i młody nie chciał ich jeść. Macie jakiś pomysł jak mogę mu je podać?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              O a tak w temacie owoców to mam pomrożone jeszcze trochę truskawek z działki ale po rozmrożeniu robią się bardzo kwaśne i młody nie chciał ich jeść. Macie jakiś pomysł jak mogę mu je podać?
              Ja mam pełno mrożonych truskawek i miksuję je z mlekiem lub jogurtem naturalnym. Twój synek to mleka jeszcze nie powinien pic ale chyba jogurt naturalny już może.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                O a tak w temacie owoców to mam pomrożone jeszcze trochę truskawek z działki ale po rozmrożeniu robią się bardzo kwaśne i młody nie chciał ich jeść. Macie jakiś pomysł jak mogę mu je podać?
                u nas Zosia jest uczulona na truskawke i nic z truskawka nie moge jej podac ;/, a może zrób jakis mus z nich - ja bym go doslodzila w takim wypadku stewią lub mus z roznych owocow - banany, truskawki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  u nas Zosia jest uczulona na truskawke i nic z truskawka nie moge jej podac ;/, a może zrób jakis mus z nich - ja bym go doslodzila w takim wypadku stewią lub mus z roznych owocow - banany, truskawki
                  Oj szkoda A w jaki sposób objawia się jej nietolerancja?
                  Dodałam do tych moich banana ale też nie powaliło to mojego smakosza :/
                  A co to jest stewia?

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    ja uzywam stewii do slodzenia Zosia niektorych rzeczy np. deserków, to jest taka roslinka podobna do miety tylko jej liscie sa słodkie nawet bardzo - moja szwagierka uprawia te roslinki

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      27otsifem - też chciałabym mieć takie rośliny Moja teściowa ma co nieco takich różnych ale swoje to swoje
                      Wczoraj miałam zwariowany dzień Kuba poszedł do przedszkola )) A my pojechaliśmy na rynek i po płytki bo moja babcia kuchnię odnawia i do południa zleciało ,później spowiedź i obiad późniejszy tak wszystko w biegu
                      Co włączyłam kompa i jak napisałam to posty się nie wczytały bo już wylogowana byłam też tak macie ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        27otsifem - też chciałabym mieć takie rośliny Moja teściowa ma co nieco takich różnych ale swoje to swoje
                        Wczoraj miałam zwariowany dzień Kuba poszedł do przedszkola )) A my pojechaliśmy na rynek i po płytki bo moja babcia kuchnię odnawia i do południa zleciało ,później spowiedź i obiad późniejszy tak wszystko w biegu
                        Co włączyłam kompa i jak napisałam to posty się nie wczytały bo już wylogowana byłam też tak macie ?
                        jak Kuba i pobyt w przedszkolu? teraz sezon na roslinki sie zaczyna wiec zakladaj plantacje u mnie z logowaniem nie ma problmu zadnego i nie bylo

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Pomyślę Kuba po przedszkolu zadowolony Dzieci mi dziś wcześnie wstały Już tak widno się robi z rana Zaraz się będziemy zbierać ...

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            super ze Kuba przemógł starach - ehh wymagało też to pewnie też dużo Twojej pracy??? moja panna też dzis już nie spi - oglada piosenki - bo wstala i mowi mi mama nanana - czytaj mamo wlącz mi piosenki zaraz wstajemy z lozka i bierzemy sie do zycia , porannki są już cudne - ja obudzialam sie po 5 10 to juz widno było dobrze ze wiosna idzie

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              super ze Kuba przemógł starach - ehh wymagało też to pewnie też dużo Twojej pracy??? moja panna też dzis już nie spi - oglada piosenki - bo wstala i mowi mi mama nanana - czytaj mamo wlącz mi piosenki zaraz wstajemy z lozka i bierzemy sie do zycia , porannki są już cudne - ja obudzialam sie po 5 10 to juz widno było dobrze ze wiosna idzie
                              Moja dziś wstała o 5:40 właściwie od poniedziałku codziennie wstaje o tej samej godzinie, dzisiaj pobiegła od razu włączyć TV i chciała baję, długo się jednak nie naoglądała bo musiałyśmy zbierać się do żłobka.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                oj to mialas wczesną pobudke jjmka - za chwilkę zmiana czasu przygotowujecie na nia jakoś dzieciaczki?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X