Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Justyna świetny breloczek i życzę miłego świętowania
    Patrycja to macie rannego ptaszka ale to minie
    [B]Teresa - ja jeszcze mam dwie babcie ale jedna mieszka jeszcze dalej od nas
    Dziś zabieram się za pieczenie biszkoptów jutro masa i dekoracja która czeka na wenę bo jeszcze mam mętlik

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witajcie

      Lara-uwielbia oglądać twoje torty, więc jak skończysz pochwal się jak wygląda efekt finalny

      Idziemy z Olą siać zniszczenie w kuchni, miłego popołudnia

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Patrycja nadal nie mamy wyników mamy i czekamy. Dzisiaj teściu był u lekarza z guzkiem którego ma w pachwinie ale wszystko wskazuje że to przepuklina na szczęście bo on jak usłyszał że moja mama ma prawdopodobne raka to się nakręcił że on też.

        Dziewczyny chciałam dodać zdjęcie ale nie wiem jak to zrobić proszę o dokładne informacje bo ja ciemna w tej kwestii jestem

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam,
          my wczoraj u dziadków byłyśmy i u siostry
          a dziś u Zosia przeziębiona zaczęło ją w nocy brać i mój B.również ale on od kliku już dni, będziemy się ratować w domku a jak nie pomoże to lekarz, to jej 4 w życiu katar i biedulek taki, w nocy wylądowała u nas w łóżku tak,że spała na B. było jej wygodnie z główką pod górkę, że tak powiem
          coś pokasłuje nam więc nawet nie wiem co na kaszel jej kupić bo nie mam takich leków - B. muszę wysłać do apteki

          Dziewczyny dziękuję za życzenia dla Aldii - -na szczęście prezent się spodobał , muszę Zosi takiego uszyć bo jej obiecałam

          my mieliśmy jechać w weekend do koleżanki i Szymusia 3 miesięcznego - dziś bedę dzwonić i odwoływać wizytę
          Beata koniecznie pochwal się tortem - a jaki smak robisz?
          Patrcyja życzę by się Wam wszystko ułożyło
          Teresa trzymam kciuki za Twoją Mamę a to, że szwagier zdecydował się pójść sprawdzić co z tym guzkiem to dobrze
          jak dodać foto - klikasz w szybką odpowiedź, zaawansowana edycja - otwiera się okienko i na dole strony pod okienkiem do pisania tekstu - jest coś takiego jak zarządzaj plikami, dajesz przeglądaj, wybierasz plik - tylko rozmiar zdj nie może być duży ale nie kojarzę limitu, potem jak się wgra to klikasz wyślij i gotowe jak coś nie jasne jest to pisz


          miłego dnia Dziewczyny

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            Justyna zdrówka dla Was !
            A tort będzie z masą kukułkową a dekoracja skromna :/ bo nie chciała aby był drogi ale już coś wymyśliłam Zobaczymy co z tego wyjdzie i jeszcze robi niespodziankę mężowi Impreza w tajemnicy a 40 to jednak jakbym miała większe możliwości z kasą to i coś ciekawszego wymyśliłabym ale i tak się oczywiscie pochwalę

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Nic z tych rzeczy nie czytam bo to głupoty.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam
                u nas bilans dnia taki tata prawie zdrowy, Zosia walczy dzielnie - choć biedulka taka leci jej z noska ciągle, przeleżała większość dnia - z mamą bo sama mówi mi, że jej smutno w łóżku - ja dziś nie wiele zrobiłam, ale za to przeczytałyśmy oj dużo książek dziś, śpi sobie mam nadzieje, że nocka będzie spokojna
                Beata tort zapowiada się smakowicie czekamy na zdjęcia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Dzięki Justynko za podpowiedź ale u mnie coś nie działą ta szybka odpowiedź nie idzie nic kliknąć ani napisać.
                  Beata narobiłaś mi ochoty na taki torcik. Powiedz jak ty robisz tą masę kukułkową?
                  Kurcze a miałam się zabrać za siebie i trochę schudnąć. Fabcio od tyg, nie pije piersi i mama bierze się żeby jakoś wyglądać na wiosne.
                  A właśnie robię dziewczynie spinki do ślubu. Za tydzień ma ślub a dzisiaj napisała zebym jej coś zrobiła a ja mam pustki w fiolecie i kombinuje bo wybrała biały z fioletem

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam my walczymy chorobowo dzień drugi -na szczęście nocka przespana
                    Teresa kliknij sobie w to kółko Odp w prawym dolnym rogu pod wypowiedzią - okienko szybkiej odpowiedzi powinno się podświetlić na biało i da się wówczas tak pisać
                    ja jestem noga w kwestii pieczenia ciast niestety :/, ale dziś zrobię z Zosią karpatkę
                    Teresa jak się uda dodać Ci foto to pochwal się efektem pracy takie robienie ozdób wymaga mocy cierpliwości podziwiam

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam !
                      Pisałam Wam ze tort nie za specjalny ale mam nadzieję że będzie smakował Takiego miałam stresa że pół nocy nie spałam bo tak przeżywam Ale koleżanka zadowolona Mówiła że zrobi mi reklamę
                      Teresa ta masa kukułkowa to bardzo prosta sprawa bo kukułki rozpuszcza się w mleku i na takim mleku gotuję budyń czekoladowy Zrobiłam jeszcze jedną masę kakaową bo wydawał mi się niski ...Pochwal się spinkami Musisz więcej narobić bo do sezonu ślubnego szybko minie czas
                      Muszę kończyć bo będziemy się zbierać na zabawę choinkową Kubie wypożyczyłam strój policjanta
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witajcie

                        Wczoraj napisała post i wyłączyłam okno nie wysyłając wiadomości

                        Teresa- to dobrze, że poszedł do lekarza i rozwiał wątpliwości teść. Ja jak Olka się odstawiła od mojego mleka przytyłam trochę. i też mam zamiar sie wziąć za siebie A spinki piekne robisz, widziałam prace Twoje na fb

                        Lara- Mniam, aż poszłam po kawałek ciasta tak mi slinka poleciała I jak Kubuś po zabawie?

                        Justyna-I jak lepiej sie czuja Zosia? ja właśnie też karpatkę konsumuje choć nie powinnam

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          witam
                          u nas Zosia i B. w miarę zdrowi odpukać - choć dziś jeszcze na polko nie wychodziliśmy, tylko wietrzyliśmy domek, natomiast teraz padło na mnie i hmm witam się z przeziębieniem ;/, dobrej nocy Dziewczyny

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Dzień Dobry
                            Justyna zdrowia dla Ciebie !
                            Patrycja Też zjałabym karpatki a teraz wcinam chipsy choć nie lubię Chyba mi się hormony burzą Ja sobie tam niczego nie odmawiam a jak przytyję ropaczać też nie będe
                            Po zabawie Kuba super zadowolony Laura też Kuba dużo tańczył ze swoją sympatią a już w domku jak kładł się do łóżka to wącha swoje ręce i mówi że "nadal czuje jej zapach "

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              witam mi chyba ciut przydało by się schudnąć teraz coś mi się czuje - jednak jak karmiłam Zosię to łatwiej było utrzymać wagę
                              Beata Kubuś uroczy
                              my dziś z Młodą urzędujemy razem sobie w domku nie ma nikogo lubie taki stan - ja będę jej szyć słonia bo obiecałam
                              a muszę też coś niecoś ogarnać bo zwlekłyśmy się z łóżka przed 10 dopiero

                              a w dziale szyjemy dodałam zdjęcia ostatniej książeczki dodałam tam bo czegoś szukałam i jakoś z rozpędu dałam tam a jak chciałam przenieść to był błąd ;/ jak macie ochotę to zaglądnijcie

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Hej

                                Lara- Kubuś tym tekstem mnie rozbroił Dzieci są boskie

                                Justyna-przeziębienie dalej trzyma? Czasem trzeba odpocząć jak choróbsko łapie. A na książeczke spojrzę chętnie

                                Dobranoc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X