Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    my wróciłyśmy, ja coś ogarniam choć brak coś mi dziś weny w tej materii :P
    jakoś śpiąca jestem ;/ chyba wyjątkowo kawa popołudniową muszę wypić,
    my też na wieczór planujemy zakupy licząc iż będzie ciut mniej ludzi,
    Beata mądrego masz synka jak dla mnie na wigilię trzeba się choć ciut elegancko ubrać, nawet jak dzieci nie mówiły to rodzice sami powinni od siebie ubrać odświętnie dzieci bo to takie szczególne wydarzenie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      witajcie wreszcie

      Lara- nawet jeśli to wigilia klasowa to ładniejszy ubiór jak na mnie jest wskazany, więc super, że Kubuś elegancko wystąpił

      Justyna- i jak łańcuch z gwiazdek gotowy?

      Pewnie jesteście w ferworze przygotowań U nas Oleńka po gorączce osłabiona była i z kolei przeziębiła się porządnie. także znów w nocy spac nie moze biedactwo.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam, ja dziś jakoś zabiegana pewnie jak każdy. Wysprzątałyśmy z Młodą dziś domek, jutro choinkę ubieramy i ogarniamy pozostałe rzeczy . ja muszę dopakować jeszcze prezenty ostatnie.
        Patrcyja zdrówka dla Was. Gwiazdki są gotowe i reniferki też - ale będę tak powieszone osobno bo B. stwierdził, iż tak będzie ładniej .

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Mam chwil teraz

          Niech nadchodzące Święta i Nowy Rok będą dla Was czasem radości Wesołych Zdrowych Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Dziewczyny ja i Zosieńka życzymy Wam i Waszym Rodziną Świąt pełnych magii i uroku, a także ciepła i radości oraz wielu niezwykłych chwil w nadchodzącym Nowy Roku

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Dziewczyny
              Życzę Wam i całym Waszym rodzinom zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych u boku najbliższych i obfitujące w piękne rodzinne i niezapomniane chwile
              Wesołych Świąt!

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam ależ dawno nic nie pisałam - ale czasu brakowało co u Was? jak po świętach?

                u nas wigilia dzielona tu i u mnie, my pierwszy dzień u moich rodziców drugi w domku w trójkę spędziliśmy a wczoraj była dawno obiecana Zosi wycieczka pociągiem my plus moi rodzice i spacer po rynku w Krakowie dziecię było takie szczęśliwe aż miło patrzeć było na nią

                a dziś Zosia z tatą chwilowo jest a ja szyje książkę dla Lenki bo przez te święta jestem w tyle z szyciem

                miłego dnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam Normalnie u nas też brak czasu Ja myślałam ze w święta choć jedna kartkę zrobię a tu nic z tego Szykujemy się na imprezę w remizie tak w znajomym gronie ale nie wiem co to z tego wyjdzie dziś mają ustalać
                  Mąż mój dziś pojechał do lekarza źle się czuł Jutro ma się zgłosić jeszcze Dzieci zadowolone Uzbierały dużo pieniążków z kolędowania Kuba mam nadzieję że przetrzyma pieniążki i kupimy mu namiot
                  Justyna Jak to dużo dzieciom do szczęścia nie trzeba

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    witam z ranka
                    Wiecie co mamy na budowie pieska ktoś go porzucił Kolega się pyta czy nie przygarnie ale u nas nie ma gdzie tu w domu więc go zabrał na budowę Jak mąż wróci od lekarza to pojedziemy go obejrzeć Jak się nam spodoba to go zostawimy a jak nie to poszukamy innego domku dla niego
                    Co do sylwestra musimy wszystko organizować z innymi koleżankami a jest nas 3 a reszta przyjdzie na gotowe a mamy tak mało czasu Tak nas mężowie wrobili
                    a wy gdzie na sylwestra ???

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam, u mnie wczoraj było szycie,, Zosia z tatą wczoraj urzędowała i mam trzy karty książeczki - pierwsza imienna, druga i trzecia z pociągiem i pacynkami na paluszki dziś też mam nadzieje, że coś poszyje choć mam też do dentysty jechać więc mało czasu ;/
                      Beata jak się czuje Twój Mąż?
                      a na ile osób szykujecie tego sylwestra?
                      zrób zdjęcie pieskowi i nam pokaż a piesek fajnie jak jest my też tutaj nie mamy miejsca ale kiedyś będziemy mieli B. mi obiecał - u mnie w domu zawsze były psy i tutaj jakoś mi dziwnie było na początku bez, u mojej mamy jest ogromny malamut
                      my sylwester hmm standardowo z Zosią , ona go prześpi a my z B. wieczór mamy dla siebie z jakimś filmem ja tak wolę i on też

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        A słyszeliście że karty plastikowe mogą się świetnie sprawdzić jako karty święteczne. Jakość wykonania jest bardzo wysoka, a taka karta może byc pamiątką przez wiele lat, bo nie ulega zniszczeniom.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Justyna pochwal się Ja też jakoś nastroju nie mam na imprezę Ma być około 15 par ... Zdjęcia jakieś mi powychodziły rozmazane muszę nowe zrobić piesek ruchliwy a i dzieci się bały :/ One nie są przyzwyczajone do psów Kota mamy a i tak chodzi swoimi drogami i nie wiem jak to będzie

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            witam - u mnie po dentyście i niestety mam do usunięcia zęba bo nie da się założyć nowej plomby bo tamta rozwaliła i tak ząbka, że się nie da, ale lekarz nie chciał usunąć dziś go bo w razie jakimiś problemami po usunięciu nie wylądowała z bardzo ograniczoną liczbą punktów medycznych na przełomie roku,

                            Beata i co z pieskiem robicie? jak przygotowania do sylwestra?

                            książką się pochwalę jak mi wyjdzie jeszcze pracy z nią dużo bo to książka dla starszego dziecka z zadaniami coś przypasować, coś połączyć i przy takich dużo więcej szycia - dziś też coś poszyłam, ale pracy dużo dużo chciałabym skończyć przed nowym rokiem by nie mieć zaległości na nowy, ale nie wiem czy się uda

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              Justyna tak to więcej pracy przy takiej książeczce Ja sobie taką kartkę zaplanowała myślałam że łatwa będzie a tu nie idzie mi tak łatwo Dziś rozpoczynamy przygotowania sałatki ,paszteciki bigos etc
                              A pytałaś o męża tak o nim zapomniałam napisać :/ Był bardzo zamyślony po tej wizycie u lekarza aż sama się o niego bałam ale zobaczymy jak tam wyniki wyjdą

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Ja w tym roku spędzam sylwestra w domu w łóżku przed telewizorem. Miałam jechać do Berlina do znajomego, ale święta podczas, których w moim domu było 24/24 20 osób strasznie mnie wymęczyło. Rodzina, która do mnie przyjechała nie pozwalała mi się wyspać, musiałam z nimi siedzieć do 1-2 w nocy, a wstawać już o 7 rano. Chciałam w tym czasie odpocząć i zregenerować organizm, ale niestety nie udało się. Jestem trochę przeziębiona, przemęczona i wolę spędzić długi weekend w domu i wtedy odpocząć. Planuje spać do min 10 godziny, oglądać firmy, na których obejrzenie wcześniej nie miałam czasu i pewnie też poprzeglądam ten portal http://domyslenia.com , bo od jakiegoś czasu bardzo mnie wciągnął i przynajmniej raz dziennie musze go przejrzeć.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X