Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    jak tylko cos nam się uda to załączymy foto - dziś robię pompony dl siostry B. mają być dla siostry jej chłopaka
    Takie tiulowe pompony?To bardzo miły gest Kiedy Ty na to wszystko czas znajdujesz?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Patrycja z pomponami idzie szybko - dziś robiłam 5 sztuk - choć je potem tak obcinałam i obcinałam aby były równo i końca nie było widać - a ja przy Zosi dużo zrobię - ona lubi coś robić ze mną, ja jak wyciągam pudło z materiałami, wstążkami - bo ma zabawę, a jak dostaje do ręki nożyczki takie bezpieczne dla niej to tyle radości w oczach jej jest ale fakt faktem Zosia nauczona jest, że coś przy niej robię, wiem też że nie weźmie do rąk igły czy szpilek - zawsze pokazuje paluszkiem i mówi - Babisia (Gabrysia) i Zosia nie rusza - nie wiem skąd to zdanie wzięła i jeszcze Gabii w to wplątała ale nie ruszy - choć ja zawsze ją pilnuje - zaufanie ograniczone mam w tej kwestii bo wiadomo, że to dziecko, a teraz będę szyła książki dla dwóch chłopców i zakładke do książki dla dziewczynki także się cieszę

      ehh nie odpowiedziałam Ci na pytanie tak tiulowe pompony - choć nie tak dawno robiłam z włóczki też fajnie wychodzą

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        ojj cisza coś na porannej u mnie dziś zakręcony dzień i jakoś mało czasu - trochę udało mi się poszyć do książeczek - teraz szukam inspiracji co by chłopakom uszyć tak by je ciekawiło - szkicuje papugę może coś uda się takiego uszyć na jednej karcie książki, zakładka uszyta dla dziewczynki , rano zamawiałam ubranka w C&A dla Zosi i dla Leona i Szymka w najbliższym czasie do tych maluszków się wybieramy z wizytą - jeden synek kuzynki drugi koleżanki z liceum - dla panny mojej bodziaki bo jakoś nam ciągle brakuje, dla chłopaków bodziak plus bluzeczka, jeszcze kusi mnie zrobienie książeczki dla synka koleżanki ale nie wiem jak z czasem będzie, jak nie wyrobie się to hmm kupie do tego jaką zabawkę, a potem pojechałyśmy z B. po buty dla niego i cio on nie kupił a ja tak wprawdzie nie byłam na kupnie - ale mnie namówił , w ogóle zeszło nas na tych zakupach i dzień zleciał szybko i jakoś tak za szybko

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          ojj cisza coś na porannej u mnie dziś zakręcony dzień i jakoś mało czasu - trochę udało mi się poszyć do książeczek - teraz szukam inspiracji co by chłopakom uszyć tak by je ciekawiło - szkicuje papugę może coś uda się takiego uszyć na jednej karcie książki, zakładka uszyta dla dziewczynki , rano zamawiałam ubranka w C&A dla Zosi i dla Leona i Szymka w najbliższym czasie do tych maluszków się wybieramy z wizytą - jeden synek kuzynki drugi koleżanki z liceum - dla panny mojej bodziaki bo jakoś nam ciągle brakuje, dla chłopaków bodziak plus bluzeczka, jeszcze kusi mnie zrobienie książeczki dla synka koleżanki ale nie wiem jak z czasem będzie, jak nie wyrobie się to hmm kupie do tego jaką zabawkę, a potem pojechałyśmy z B. po buty dla niego i cio on nie kupił a ja tak wprawdzie nie byłam na kupnie - ale mnie namówił , w ogóle zeszło nas na tych zakupach i dzień zleciał szybko i jakoś tak za szybko
          Justyna, rzeczywiście ostatnio bardziej cicho tu.
          Teraz przed świętami jeszcze bardziej czas gna, gdy jest tak dużo do zrobienia. Muszę okna pomyć.
          Z C&A jakoś nie kupowałam jeszcze Oli nigdy nic. Muszę sie przyjrzeć ich ubrankom i ofercie. A bodziaków nigdy za dużo. To najbardziej praktyczna część garderoby dziecięcej. I czekają was w najbliższym czasie odwiedziny u maluszków- to w tym roku się porodziło troszkę dzieciaczków
          A pomysł z papugą świetny, to bedzie taka książeczka ze zwierzątkami czy piracka?

          Zastanawiam się jak tam Lara?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam, ja dziś z panną moja porządki robię - już zmierzamy ku końcowi, porządkujemy szafki, ubrania itd. trochę rzeczy nam się uzbierało, małe ubrania wyniosłyśmy itd. jeszcze prasowanie,

            w kwestii C&A ja lubie ten sklep i jakoś ubrań - a jak trafia się promocja 3 bodziaki za 17,90 to już w ogóle fajnie - po praniu też się nic z nimi nie dzieje, ja kupuje dla siebie tam, Zosi i dla B.

            a książeczka będzie z zwierzątkami i samochodzikami szpic papugi jest - mam nadzieje, że wieczorem uda mi sie coś poszyć

            też myślałam dziś o Beacie - brakuje jej tu ;/.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              Witam, ja dziś z panną moja porządki robię - już zmierzamy ku końcowi, porządkujemy szafki, ubrania itd. trochę rzeczy nam się uzbierało, małe ubrania wyniosłyśmy itd. jeszcze prasowanie,

              w kwestii C&A ja lubie ten sklep i jakoś ubrań - a jak trafia się promocja 3 bodziaki za 17,90 to już w ogóle fajnie - po praniu też się nic z nimi nie dzieje, ja kupuje dla siebie tam, Zosi i dla B.

              a książeczka będzie z zwierzątkami i samochodzikami szpic papugi jest - mam nadzieje, że wieczorem uda mi sie coś poszyć

              też myślałam dziś o Beacie - brakuje jej tu ;/.
              Umyłam jedno okno to na noc zaczęło padać- standard Czyli u was już finisz porządów?

              O taka promocja rzeczywiście cieszy kieszeń. My też preferujemy bodziaki, więc zerknę jak jutro będę w naszej galerii i obczaję
              To zycze, by znalazł sie czas na zrobienie wszystkiego co sobie zaplanowałaś Maluszek będzie miał radochę z książeczki, dzieci je uwielbiają A ta będzie oryginalna i niepowtarzalna

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam, ja wczoraj usnęłam z Zosią po 20 :P a tyle miałam do zrobienia jeszcze ehh - dobrze, że wczoraj posprzątałam sobie domku i dziś tylko odkurze (wczoraj odkurzałam ale jak to u nas pewno znów trzeba będzie) i umyje podłogi, a co do porządków ja okna myłam w czasie jak był remont nie tak dawno wówczas prałam i prasowałam firany, będę robić to co na bieżąco ,

                w kwestii C&A w sklepach stacjonarnych niestety rzadko są takie promocje duże, ale pomacaj sobie i obczaj jakoś ubrań - kwestii cen polecam sklep internetowy

                a książeczki będą się dziś szyć mam nadzieje, że maluchą przypadną do gustu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam Ja na chwilę znowu z siostry kompa korzystam Też mam taką nadzieję Jeszcze jak na złość nie ma się kiedy wybrać do miasta na zakupy Jeszcze liczyłam na jutro ale właśnie mój mąż strażak kalendarze strażackie będzie z innymi strażakami roznosił :/
                  Moja babcia wczoraj wylądowała w szpitalu źle się czuła ostatnimi dni Ale jeszcze nie wiedzą czy to tylko wirus mają robić jakieś badania i właśnie mój mąż zawiózł moją mame do szpitala teraz ale czy przy okazji pomyśli o jakiś prezentach to nie wiem Jutro są moje urodzinki może będzie o tym pamiętał
                  Ciężko bez komputera
                  A ja próbowałam robić z wełny pomponiki ale takie flaki wyszły że chyba do tego taka grubsza jest potrzebna

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Beata dobrze, że się odzywasz smutno tu bez Ciebie, zdrowia dla Babci trzymam kciuki by wyszła jak najszybciej,
                    życzę by mąż się spisał odnośnie prezentu
                    my jutro rano też szybko wybieramy się na zakupy bo mój B. musi kupić buty - ostatni buty, w których chodzi tak na codzień - nie do pracy koleś załatwił mu lakierem - jak czekał na płyty malowane lakierowane - koleś rozmawiał z nim i trzymał w rękach pistolet z lakierem i cio niechcący rozpylił mu się lakier - i buty hmm załatwione ;/
                    a cio do pomponów z włóczki rzeczywiście lepiej wychodzą z grubszej włóczki - mi wyszły takie jak na zdjęciu i trzeba je mocno ściąć nożyczkami jak już masz kule zrobioną i jak się je obetnie to dużo lepiej wyglądają moje nie są idealne ale mam zamiar jeszcze kilka zrobić w najbliższym czasie, a i robiłam gwiazdki z kordonka - też je widać an zdjęciu nie są idealne ale moje Zosinka dzielnie mi też przy nich pomagała może i zawisną na choince - albo wieńcu z choiny na stół
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Beata wszystkiego najlepszego duuuużo zdrówka, uśmiechu i spełnienia marzeń

                      mam nadzieje, że Babcia czuje się lepiej

                      Zosia śpi więc ja nadrabiam bo wczoraj oczywiście usneliśmy w 3 przy jej usypianiu a mieliśmy z B. oglądać film - ehh starzejemy się chyba mój B. stwierdził dziś rano

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam
                        Justyna Dziękuję za zyczenia I moje życzenie się spełniło Mam nowego laptopa !!! Wczoraj wrócił z miasta z zakupami tylko spożywczymi Babcia ma się lepiej To był wirus silny Dostala babcia dwa zastrzyki w brzuch i jeszcze zrobili jej kilka badań Dziś mama z tatą jadą do niej
                        Ale po kościele rano mąż przynosi paczuszkę i mówił że sam się nie mógł doczekać kiedy mi da Teraz to ogarniam go Obiad mi się gotuje Muszę programów posciągać i muzykę
                        Justyna Piękne twoje ozdoby świąteczne a pomponiki i gwiazdki super A pomponiki białe też oddają świąteczną atmosferę Może moja babcia ma grubą wełne to znowu spróbuje zrobić

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          witam się - rano bałam się, że post mi się nie dodał bo net mi nie działał coś, cieszę się ogromnie, że marzenie się spełniło mam nadzieje, że do nas wracasz bo tak jak pisałam smutno bez Ciebie tutaj, a i ciesze się iż z Babciom lepiej

                          mój B. dziś kupił buty ja nic to co chciałam ale tak to bywa,

                          skończyłam wczoraj książeczkę dla Natana dziś wysłałam - jeszcze dla Mateuszka trzeba zrobić by przed świętami dotarła do niego,
                          moja panna śpi, B. źle się czuje bo hmm były imieniny teścia mojego i wypił dwa drinki ale on z tych niepijących i biedak cierpi ;/

                          a co do pomponów do z grubszej ładniej wychodzą i trzeba je mocno ściąć jak już pompon jest związany bo wówczas nabierają kształtów, jak coś wyczarujesz to pochwal się nam

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Justyna normalnie jak w sobotę mąż przyjechał bez prezentu to już myślałam ze może dopiero a gwiazdkę dostanę a tu schowany miał
                            Babcia wyjdzie dopiero w piątek bo zastrzyki bierze i ją przytrzymają tam
                            jak wpadnie mi w ręce gruba wełna to i zrobię Później prześlę zdjęcia kartek bo w czwartek już ten kiermasz swiąteczny jest teraz już do szkoły się szykujemy
                            Muszę się do dużego kompa przyzwyczaić bo ja miałam tego z tych mniejszych

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              witam
                              to czekamy na zdjęcia Twoich dzieł - ja ma nadzieje, że dziś uda mi się coś poszyć z drugą książeczką , ja ogarniam powoli - mój B. dziś odpoczywa - bo jakoś źle mi rano wyglądał, Zosia się bawi - spać B. nie daje za bardzo, ale hmmm musi przecierpieć, a zaraz wstawiam rosół dla Zosi i dla B.
                              Beata mąż zrobił Ci uper niespodziankę ,
                              miłego dnia Dziewczyny

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Zaraz zaraz wstawie chyba je zmniejszyć muszę Oj to ci męża długo trzyma Mnie tak wczoraj coś bolał mnie brzuch Tak się słabo czułam gardło zaczęło mnie boleć toi kanapkę z czosnkiem sobie zrobiłam i tak mnie brzuch rozbolał :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X