Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Patrycja fajnie jest do nich pojechać tak na weekend ale na stałe to bym nie mogła tam mieszkać, ja to jednak sie mieszczuch zrobiłam chociaż tak jak wcześniej pisałam przydałoby się więcej otwartej przestrzeni ale póki co musze się cieszyć balkonem
    w piątej juz jedziemy na tą rocznicę ślubu do dziadków i nadal nie mamy prezentu, nawet czasu nie ma żeby jechać gdzieś do sklepu i coś popatrzeć, mąż i teściowa mówią że kwiaty i życzenia wystarczą że dziadki nie oczekują żadnych prezentów ale ja tak zawsze przyzwyczajona z mojego domu że prezent się jakiś daje
    też byłam przez 25 lat życia mieszczuch typowy potem mąż wywiózł mnie na peryferia i długo narzekałam, że wszedzie daleko itd;p A teraz zaczynam doceniać działke, kawałek własnej przestrzeni....Ale marzy mi się taki domek w lesie
    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Patrycja - dzięki za miłe słowa Siostra też namawiała na bloga ale nie wiem czy potrafiłabym tak prowadzić A ja to lubię i gotować i piec
    Jeśli chcecie w wątku kulinarnym mogę wpisywać jakieś przepisy ale tam właśnie mało kto zagląda Blogów kulinarnych jest bardzo dużo więc bałabym się że mała oglądalnośc by była
    jjmka - my też w piątek mamy impreze urodzinową u byłego szefa męża a przesyłka jeszcze nie dotarła :/ a co do miasta to ja nie odnalazłabym się w mieście Dla mnie to wieś zostaje
    Ja jestem chętna na wszelkie twoje przepisy! A do blogowania zachęcam- we mnie jak pisałam masz już czytelniczkę stałą Fakt, że konkurencja duża, ale u ciebue naprawdę widać, ze gotowanie to dla Ciebie pasja
    P.s. Czy podochodziły do Was już bransoletki z najbardziej aktywnej fanki forum?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Patrycja - A moje bransoletki już doszły Jedną siostrę obdarowałam a w drugiej ja chodzę I gdybym nie wygrała to nawet starych nie założyłabym a tak to w niej chodzę Pasuje do wszystkiego A do ciebie jeszcze nie doszły ???
      teraz czas urlopowy to mogą być opóźnienia

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        hejo ja dopiero teraz bo jakos mnie zeszło a dzis teztaka duchota u nas ze oddychac nie ma czym ;/ i wogole rano net szwankował mi chyba upał mu nie słuzy Lara jesli zdecydujesz sie na bloga ja napewno bede czystac , Patrycja branzoletki doszły do mnie natomiast ksiazki jeszcze nie ;/ a Lara do Ciebie doszły?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Do mnie książki jeszcze nie doszły ale czasem długo trzeba czekac czasem krócej jak to oni piszą że mają dużo nagród do wysyłania Najważniejsze żeby doszła
          My dopiero co z placu zabaw wróciliśmy Spotkałam koleżankę z liceum i pogadałyśmy teraz mówię dobranoc wam

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            u nas dziś dziwna pogoda była, gorąco ale slońce za chmurami, gdzieś z boku grzmiało ale burza nie przyszła i do tego ta dobijająca susza, u mnie w pracy to teraz temat nr 1, bo nam plantacje schną

            Lara dokładnie tak jak piszesz Redakcja ma teraz dużo wysyłek i do tego czasu urlpowy, nie tak dawno w którymś watku pisali o tym, moja branzoletka też do mnie dotarła a książek mi się wygrać nie udalo ale i tak u mnie kiepsko z czasem nie ma kiedy czytac...

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Cześć dziewczyny, godzina 9:00 i co tak tu pusto??
              Ja w dobrym humorku bo jutro wole w pracy i szykuje się długi weekend a do tego jedziemy do dziadków na ta imprezę a potem zostajemy u nich na działce, mają taki duży murowany basen, babcia wczoraj mówiła że woda taka cieplutka, aż już się doczekać nie mogę

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam jjmka super weekend Ci szykuje - odpocznij i fajnie że humorem tryskasz u mnie cos spadek formy i jakos tak wszystko na nie sie dziejew zyciu i mniej mnie tutaj ;/ my z panienka wstałysmy, zjadlysmy sniadanko i panna sie bawi a ja zaraz ide ogarnac domek i wyjdziemy na polko dopoki tak nie smazy bardzo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  uuu Justyna a co się dzieje

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam Was
                    Justyna - co się u was dzieje ???
                    Koleżanka mi dziś mówiła że w Częstochowie czy to okolicach nawet już wody nie mają tylko Straż pożarna im dowozi
                    A po tych upałach to bać się można burz i upał źle i burze źle bo też szkody ...

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      o rany to nieźle z ta wodą, ale że co z kranów poważnie nie leci??
                      tak bezdeszczowo ma być podobno co najmniej do 20 sierpnia a potem to też nie wiadomo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        tak ,przez te susze wszystko i prąd też trzeba oszczędzać Dziś ,właśnie przed chwilą książki do mnie przyszły a moja przesyłka z prezentem jeszcze nie już zaczynam się martwić Bo jak do jutra nie przyjdzie to będzie po prezencie

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          no nie dziwię się że wyczekujesz przesyłki bo sytuacja już robi się gorąca, tez często mi się zdarza kupować coś na ostatni moment i potem się stresuję czy dojdzie jak nie dojdzie to daj mu książki, nich chłop też trochę o miłości poczyta

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            jjmka - gdyby dostał książki mąż z pewnością już by nigdy pracy u niego nie miał a tak to mówił że w każdej chwili może do niego wrócić Tylko że teraz ma tyle pracy w polsce a tam raz praca jest raz nie ma raz się kłócą raz jest dobrze Zresztą chyba wszędzie tak jest :/
                            ale z zamówieniem mogliśmy wcześniej pomyśleć ale pisali że realizacja w ciągu 3-4 dni Jeszcze popołudnie poczekam bo nie wiem czy dzwonić czy nie ?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witajcie

                              Lara- jak masz numer dzwoń i się dopominaj, bo pewnie siedzisz jaka na rozżarzonych węglach. My tak mieliśmy z rowerem na komunie, późno zamówiliśmy i prawie palpitacji dostałam, że nie dojdzie(na styk doszła). Będziesz wiedziała na czym stoisz. Ale trzymam kciuki by dodarła przesyłka.

                              Jjmka-udanego weekendu u dziadków Bosko mieć basen- chyba bym z niego nie wychodziła, korzystaj i baw się dobrze

                              Justyna- co tam sie u Ciebie dzieje? Ze zdrówkiem w porządku?

                              Do mnie bransoletka nie dotarła jeszcze. Branoletka była przed książkami, więc teoretycznie też powinnam ją mieć. Chyba sie zapytam redakcji. Ale na moje peryferie zawsze jakość nawet listonosze mają daleko;p

                              Dziecko się budzi, idziemy do baseniku Dobrze, że mąż wielki parasol rozłożył, jest wiaterek nawet to i przyjemniej.

                              I nawet okna umyłam- zazwyczaj równa się to deszcz, może przysłuże się wyszuszonej Polsce w ten sposób

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Lara pewnie że dzwoń, zawsze jakby co będziesz miała więcej czasu żeby kupić coś innego
                                Patrycja ty szamanko wymyj okna wszystkim w okolicy to może faktycznie sprowadzisz na nas ten deszcz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X