Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Patrycja wyobrażam sobie ten huragan u Ciebie i dużo sił ci życzę aby go przetrwać
    Justyna zamiast coś się polepszyć to jeszcze gorzej się dzieje A dzisiejsza młodzież to już brak słów czasem
    Pradip szkoda że nie o dziewczynę ale chyba żadna nie chce mieć z takimi do czynienia
    U nas też słonko ale czasem ten wiatr zimny zawieje że gęsia skórka się robi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      Patrycja wyobrażam sobie ten huragan u Ciebie i dużo sił ci życzę aby go przetrwać
      Justyna zamiast coś się polepszyć to jeszcze gorzej się dzieje A dzisiejsza młodzież to już brak słów czasem
      Pradip szkoda że nie o dziewczynę ale chyba żadna nie chce mieć z takimi do czynienia
      U nas też słonko ale czasem ten wiatr zimny zawieje że gęsia skórka się robi
      Właściwie to masz racje że żadnej z dziewczyn nie życzyłabym chłopaka ćpuna straszny nałóg...
      I u mnie dziś lipna pogoda bo raz słonko praży a raz jak zawieje to gęsia skórka od razu

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Jak teraz takie świństwa są wszędzie dostępne to co będzie jak nasze dzieci będą starsze to już będą na wyciągnięcie ręki ???? Przeraża mnie ta myśl
        Dzieci mi się przebudziły Więc zaraz idziemy na spacerek na słoneczko i wiaterek

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Patrycja współczuje - ile masz jeszcze w domku tych kuzynow? Jak sie corcia odnajduje w tej sytuacji? Pradip i Lara ja tez mysle o tym co to bedzie jak Zosia bedzie juz duza i boje sie tego i zastanwiam sie jak ją uchronic przed tym wszystkim

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            Patrycja współczuje - ile masz jeszcze w domku tych kuzynow? Jak sie corcia odnajduje w tej sytuacji? Pradip i Lara ja tez mysle o tym co to bedzie jak Zosia bedzie juz duza i boje sie tego i zastanwiam sie jak ją uchronic przed tym wszystkim
            Ja na razie zastanawiam sie jak sie ochronie przed Kubą żartuję
            A tak na poważnie to strach pomyśleć co z tych naszych dzieci wyrośnie bo niestety niewiele będziemy mogły zdziałać kogo wybiorą sobie na autorytet...

            Justyna dostałaś już książki za najaktywniejszą fankę? Szukam ciekawej serii na prezent warto?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              pradip nie dostalam jeszcze a czekam z niecierpliwoscia bo lektura mi sie przyda a co do autorki ksiazek to ja nie czytalam nic jej ale Lara czytala cos jej z tego co kojarze z ktoregos wpisu wiec Lara podpowiedz nam cos o nich

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                pradip nie dostalam jeszcze a czekam z niecierpliwoscia bo lektura mi sie przyda a co do autorki ksiazek to ja nie czytalam nic jej ale Lara czytala cos jej z tego co kojarze z ktoregos wpisu wiec Lara podpowiedz nam cos o nich
                A przypomnisz mi kiedy je wygrałaś bo ja wątek najaktywniejsze fanki przestałam ogarniać odkąd Redakcja zaczęła ogłaszać wyniki jak im sie przypomniało ze jeszcze tego nie zrobili po kilku tygodniach

                Lata powiesz mi cos o tej autorce?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  jakos na poczatku lipca bo edycja z ksiazkami se z poczatkiem lipca zaczela z tego co kojarze

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Czyli niedługo już chyba powinny dojść choć do mnie jedna przesyłka szła ponad 1,5 miesiąca a druga nie całe 2 tygodnie wiec nigdy nic nie wiadomo A któraś z "naszych" dziewczyn wygrała po Tobie?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      nio wlasnie nie było wyników z dwoch tygodni z tego co widze - a ta edycja z ksiazkami chyba sie wlasnie w ubiegłym tygodniu powinna skonczyc o ile sie nie myle

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Hej Też czekam na wyniki bo po Justynie też walczyłam o te książki a wyników jeszcze nie ma
                        pradip -książki to piękny prezent A autorkę polecam ale to zależy jaki ma gust osoba którą chcesz obdarować Moja młodsza siostra to lubi tylko mroczne klimaty a starsza przeczyta wszystko Tejj autorki przeczytałam chyba dwie a może i jedną książkę ale bardzo mi się podobała Jest romans ,jest przygoda intryga morderstwo... Czyta się lekko więc ja polecam
                        Te nagrody chyba były przez pierwsze 3 tygodnie Teraz chyba coś innego bedzie ???

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          ja kilka książek tej autorki tez przeczytałam i bardzo mi się podobały, dużo ma na swoim koncie napisanych książek gdzie akcja dzieje się np. w XVIII wieku a takich nie lubię, ale te współczesne jak najbardziej polecam

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            witam Was u nas dzis niestety deszcz - ponoc miało byc słonko a wyszło jak zawsze ;( moja panna oj bedzie nudzic w domku oj bedzie mała maruda cos czuje, jak tylko cos deszcz zelży to idziemy na spacer, wczoraj wieczorem jak Zosiek usnął ustawilismy kamerke w sypialni mielismy ją na oku cały czas) i poszlismy malowac jej plac zabaw do wasztatu :P zeszło nas troche ja poszłam spac grubo po 24, ehh schodzi nas z tym placem dla niej ale czasu jakby mniej, co do ksiazek ja chetnie cos przeczytam tejj autorki wiec czekam na ksiazki czekam, a wyników no wlasnie nie było ;/ Lara trzymam kciuki za Ciebie , moze Redakcja oglosi wyniki wkrotce

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              nio wlasnie nie było wyników z dwoch tygodni z tego co widze - a ta edycja z ksiazkami chyba sie wlasnie w ubiegłym tygodniu powinna skonczyc o ile sie nie myle
                              Tak krótko by trwała? ciekawe co teraz Redakcja wrzuci o ile będzie pamiętać
                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Hej Też czekam na wyniki bo po Justynie też walczyłam o te książki a wyników jeszcze nie ma
                              pradip -książki to piękny prezent A autorkę polecam ale to zależy jaki ma gust osoba którą chcesz obdarować Moja młodsza siostra to lubi tylko mroczne klimaty a starsza przeczyta wszystko Tejj autorki przeczytałam chyba dwie a może i jedną książkę ale bardzo mi się podobała Jest romans ,jest przygoda intryga morderstwo... Czyta się lekko więc ja polecam
                              Te nagrody chyba były przez pierwsze 3 tygodnie Teraz chyba coś innego bedzie ???
                              To może zapytaj na wątku o wyniki?
                              Książki chciałam podarować starszej osobie lubiącej pozytywne książki z romansem i może intrygą?
                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              ja kilka książek tej autorki tez przeczytałam i bardzo mi się podobały, dużo ma na swoim koncie napisanych książek gdzie akcja dzieje się np. w XVIII wieku a takich nie lubię, ale te współczesne jak najbardziej polecam
                              bardzo Wam dziękuję za opinie :*

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Justyna - dzięki No to pracujecie do późna ale radość Zosi wam to wynagrodzi
                                Pradip - to te książki akurat będą pasować Ja jeszcze polecam E.E Schmitt Uwielbiam jego książki Niektóre nie są w cale długie a przesłanie zawsze dotyka do głębi Właśnie zapomniałam o wątku z książkami Muszę go odświeżyć
                                jjmka - jeszcze zależy jak książka napisana Bo z tego okresu też czytałam i mi się podobały A ja to bardzo lubię też książki o wojnie chociaż bardzo później przeżywam ale to opowiem w innym wątku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X