Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Justyna - pewnie że każda rzecz cieszy ,tym bardziej że dzieci zjadają Do mnie jeszcze sąsiadka (ta od jagod) mówi abym do niej przyszła na cukinię to jak przyniosę od niej to też dżemy zrobię i koniec dżemów bo nie przejemy przez zimę
    Pradip - papierowe ręczniki to zawsze są w użyciu a taka wygrana to i oszczędność na tym

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Lara dżem z cukini??? ja cukinie wykorzystuje do obiadów i do ciasta a o dżemie nie słyszałam zapodasz przepis? ja bylam w Wieliczce z Zofijka dziecie padło i spi sobie, ja skonczylam szyc ksiazecke dla pewnego chłopca teraz zasiadam do tej dla Zosi

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        pradip ja tak sie cieszyłam ze cos mi ursło i nawet te kilka ogórkow cieszy - moja tesciowa ktora ma zawsze piekene warzywa tez w tym roku ubolewa i moi rodzice tez - najgorsze ze człowiek sie urobi a tu nie wiele co ale ja tak jak mowie ciesze sie z tych kilku ogorków , cukini zawsze o cos a jak Zosia sie zajada to mi srcce rosnie
        wiem o czym mówisz dlatego od zwysłów odchodziłam jak mój łobuziak prawie do 9 miesiąca nie chciał nic ode mnie jeść
        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Justyna - pewnie że każda rzecz cieszy ,tym bardziej że dzieci zjadają Do mnie jeszcze sąsiadka (ta od jagod) mówi abym do niej przyszła na cukinię to jak przyniosę od niej to też dżemy zrobię i koniec dżemów bo nie przejemy przez zimę
        Pradip - papierowe ręczniki to zawsze są w użyciu a taka wygrana to i oszczędność na tym
        też nie słyszałam o dżemie z cukinii w ogóle to jeszcze nigdy sama jej nie robiłam wiec chętnie przejrzę fajny przepis.
        Oj tak tych ręczników idzie że o ho. Dosłałam od Moli maila że dziękują za podanie danych wiec może się uda :P

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          pradip a teraz jak Kuba je? bo moja cos je ale ja niekiedy sie zastanawiam o czym to moje dziecie zyje tak naprawde - teraz jej ukochane borowki w koncu a w ogrodzie i to moze jesc i jesc, a co do nagrody zycze by dotarla nip raczej jest potrzebny dla tych co wygrali nagrody 1 stopnia i ta główna

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            pradip a teraz jak Kuba je? bo moja cos je ale ja niekiedy sie zastanawiam o czym to moje dziecie zyje tak naprawde - teraz jej ukochane borowki w koncu a w ogrodzie i to moze jesc i jesc, a co do nagrody zycze by dotarla nip raczej jest potrzebny dla tych co wygrali nagrody 1 stopnia i ta główna
            Teraz co i raz wyciąga łapkę po jedzenie choć są dni że wciąga wszystko jak odkurzać i takie że podzióbie jak wróbelek.
            A jak Zosik i truskawki?
            Zobaczymy. Jak dojdzie to się pochwale
            Wczoraj po 23 wrzuciłam jeszcze zdjęcia z najpiękniejszym uśmiechem i redakcja już ich do galerii nie dodała

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              A tak dżemy z cukinii też da się zrobić On jest na galaretkach Jaki smak galaretki dodacie taki smak dżemu wyjdzie ,idzie jeszcze kwasek cytrynowy ale dokładnie wam napisze jak mój zeszyt do przetworów znajdę bo teraz to dżemy robię na oko

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                pradip znam bol bycia mama niejadka oj znam - nasza chetnie je oj chetne owoce i warzywa surowe wiec daje i daje i daje a to marchewka w słupkach, a to owoce sezonowe, ogórki wcina az milo , a Redakcja pewno wrzuci Twoje foto w poniedziałek, ja mialam wielce szyc i przylazł mąż i zawracał głowe i nie uszyłam nic jeszcze jestem zła :/ bo potem obiad, ogarnac po, potem na polko z Zosią, potem warzywka podlać tak to mija, [B]Lara [/B ja podziwiam CIe ii ze mnie to zadna gospodyni patzrac na Wasze przetwory

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Justyna ile czekałaś na zwrot kasy z Zalando? Zła jestem bo przez to całe zamieszanie z dostawą nie zdążyli mi zrobić przelewu a odłożyłam sobie jeden kupon

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    na zwrot nie czekałam długo nastawiłam sie ze bede czekac i czekac meil z powterdzeniem dotarcia przesyłki zwrotnej dostałam 25.06 a pieniadze byly na koncie moim prywatnym dzien później a 25.06 miałam saldo na zalando uzupenione o 100 zł

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      Justyna ile czekałaś na zwrot kasy z Zalando? Zła jestem bo przez to całe zamieszanie z dostawą nie zdążyli mi zrobić przelewu a odłożyłam sobie jeden kupon
                      Mogłam tak sobie czekać i czekać gdybym nie zapytała.... nie wiem czemu ubzdurałam sobie że przyślą mi mail że robią przelew
                      A dostałaś tyle ile zapłaciłaś czy tyle ile aktualnie kosztuje dana rzecz?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        czyli masz zwrot na koncie zalando? ja zwracalam wszystko i przy zakupach doplacalam cos koło 8 zł i na koncie zalando mialam zwrot 100 zł i na swoim prywatnym 8 zł, aaa jeszcze Was witam w ten słoneczny sobotni poranek

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          i ja witam Teraz mi tak zimno że w swetrze siedzę Dzieci mi jeszcze śpią i w spokoju kawkę wypiłam
                          a z przetworami ja to pom prostu lubię robić ,jeszcze ze względu na dzieci
                          dziś jeszcze mam w planie porządki w szafie zrobić

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            u nas tez był zimniejszy wiatr rano teraz juz goraco, ja posprzątałam domek, wyplewiłam ogródek, zrobiłam pranie, wykąpałam Zosia ( teraz bo ja wstanie to jedziemy do mojej mamy na imieniny - nie wiem czy nie zostaniemy na nocke wiec juz nie bede kombinowac z wieczonym kąpaniem) potem obiad a teraz czeka mnie prasowanie a Młoda ucina sobie drzemke - milego Dziewczyny

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam poniedziałkowo
                              Jak tam po weekendzie ? My odwiedziliśmy babcie ,dzieci się wybawiły Teraz jeszcze śpią Ja w podróży samochodem zaczęłam czytać książkę i teraz chyba się nie oderwę
                              Dziś brzydka pogoda ,czeka nas siedzenie w domu a miałam iść do koleżanki

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam Dziewczyny, Lara u nas tez deszczowo i pochmurnie, u nas dziś najważniejszy Dzień roku więc mimo deszczu uśmiech na twarzy jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X