Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • krissi23
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Uważam, że idealnym pomysłem powinien być leżaczek! Z pewnością bardzo się przyda Twojej koleżance. Sama często zaopatruję się z produkty z oferty xxx i akurat ostatnio widzialam w promocyjnej cenie Bright Starts leżaczek Żabka do 18kg . Z pewnością bardzo by się z tego ucieszyła!
    Last edited by disne; 30-09-2020, 21:00. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • maminator
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Napisane przez motinka84 Pokaż wiadomość
    Poduszka do karmienia to świetny prezent dla młodej mamy
    Też myślę, że to bardzo dobry pomysł. Zwłaszcza, że nie każda przyszła mama w gwarze przygotowań myśli o tym a bardzo to ułatwia życie
    Może na przykład taki zestaw xxx bo nie dość, że dostanie świetną poduszkę to jeszcze w zestawie jest butelka, smoczek oraz wkładki laktacyjne tak więc świetny zestaw startowy który na pewno się przyda
    A poduszeczka, po okresie karmienia może stać się w przyszłości przytulną leżanką dla maluszka, pomoże w raczkowaniu po pierwszym półroczu, a kiedy dzieciaczek jeszcze podrośnie zapewni bezpieczeństwo w trakcie nauki siadania
    Last edited by disne; 30-09-2020, 20:59. Powód: link

    Leave a comment:


  • anetamielecka
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Ja bym postawiła na pieluchy, bo to idzie jak woda na początku. Z innych rzeczy to wykupienie sesji jest świetną opcją

    Leave a comment:


  • aankaaa
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Każdy prezent trzeba jakość fajnie zapakować. Tutajxxx macie ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Na takiej imprezie wszystko musi być idealne
    Last edited by disne; 30-09-2020, 20:59. Powód: link

    Leave a comment:


  • balowapani
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Akurat taka sesja ciążowa w prezencie to bardzo dobry pomysł. Można też na chrzciny sprezentować taką sesje. To bardzo fajna pamiątka. Warto znaleźć do tego odpowiedniego fotografa. Według mnie fajne podejście ma xxxx Wprowadza fajną atmosferę na sesjach a co za tym idzie zdjęcia wychodzą super.
    Last edited by disne; 30-09-2020, 20:59. Powód: link

    Leave a comment:


  • motinka84
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Poduszka do karmienia to świetny prezent dla młodej mamy

    Leave a comment:


  • leonard822
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Zrób sobie taką listę co dokładnie potrzebujesz, jakie cechy itd. i po tym już będziesz wiedział . Bo nie ma sensu ciągle się pytać obcych ludzi o takie rzeczy w sumie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • maleckaska
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Może warto złożyć się i kupić jeden porządny prezent np. dobre nosidełko: xxx
    ten ranking jest sprawdzony, można śmiało się nim sugerować. Dziecko to duży wydatek, zwłaszcza pierwsze. Myślę więc, że każda mam będzie zadowolona z nosidełka
    Last edited by disne; 30-09-2020, 21:03. Powód: link

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    To prawda. Może rogal do karmienia?

    Leave a comment:


  • Patris38
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Najlepiej byłoby kupić coś praktycznego dla mamy i malucha

    Leave a comment:

  •    
       

  • agusia
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    A ja siostrze wykupiłam voucher na sesję zdjęciową ciążową + noworodkowa.
    Bardzo się cieszyła i nawet zaprosiła mnie na tą brzuszkową ) Także mamy kilka zdjęć razem. Oczywiście był też jej mąż. W sumie taka rodzinna sesja wyszła.
    Potem na noworodkowej byli już sami z Maleństwem, ale oczywiście pochwalili się zdjęciami i są cudne. Nasza mama powieszała je w ramkach w całym domu
    Jesteśmy z Wrocławia i na xxx byliśmy w Big studio. Polecam bardzo panią fotograf- Kasię.
    Last edited by disne; 30-09-2020, 21:02. Powód: link

    Leave a comment:


  • tomasz798
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Chyba każda osoba, która miała małe dziecko wie, ile ten wspaniały okres niesie za sobą nieprzespanych nocy i w ogóle stresu. Warto wspomóc młodych rodziców poprzez podarowanie im niani elektronicznej z xxx W ten sposób pozwolicie im trochę odetchnąć i bardziej cieszyć się z rodzicielstwa.
    Last edited by disne; 30-09-2020, 21:02. Powód: link

    Leave a comment:


  • aankaaa
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Na taką imprezę, to się kupuje prezent dla dziecka, a nie dla mamy. Takie jest moje zdanie. Myślę, że idealnym rozwiązaniem będzie taki xxx. Jest praktyczny, funkcjonalny i jego jakość jest naprawdę ok. Warto zainwestować w coś takiego, bo na pewno się przyda.
    Last edited by disne; 30-09-2020, 21:02. Powód: link

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Ale to piszesz dla dziecka. Mamie kupiłabym biżuterię, np. bransoletkę z imieniem dziecka.

    Leave a comment:


  • hankaanka
    replied
    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Tydzien temu bylam u kolezanki. Z dziewczynami zrzucilysmy sie na zestawik dla maluszka. Taki wzielysmy xxx Nie dosc, ze przyda sie mamie bo wiadomo ze wyda ogrrroooom kasy na rzeczy dla dzidzi, to w dodatku strasznie slicznie pakuja tam te prezenty. Az zal bylo rozpakowywac, hehe ;p
    Last edited by disne; 30-09-2020, 21:01. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X