Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

    Nie, to pasja, zamiłowanie. Bo kiedyś pracowałam jako sprzątaczka ah, nie wstydzę się tego
    Ja spytam się teraz gina, czy basen w moim stanie jest wskazany, ale myślę, że jest na tyle nie wesoło, że będzie na mnie czekać teraz łóżko w szpitalu ...
    A pamiętam jak mówiłam do męża na początku, że nadal będę aktywna, do końca ciąży a teraz? Masz Ci babo placek i mi te słowa jeszcze mój dziad wypomina

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

      lady bzyk to co u Ciebie się dzieje? Piszesz , że tak zle ale w sumie nie wiem dlaczego, chyba gdzieś mi umknęło albo nie napisałaś jeszcze

      Skomentuj


        #18
        Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
        lady bzyk to co u Ciebie się dzieje? Piszesz , że tak zle ale w sumie nie wiem dlaczego, chyba gdzieś mi umknęło albo nie napisałaś jeszcze
        Hej, możemy na priva popisać, bo w sumie to bardziej taka prywata niż temat na posta w wybranym wątku

        Skomentuj


          #19
          Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

          Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
          Przeczytaj:
          Ile może podnieść kobieta na 2 tygodnie przed terminem planowanego porodu? Czy to jest zdrowe dla dziecka?

          Czy te kobiety myślą o dziecku, czy wyłącznie o sobie?

          Zakładając, że na co dzień uprawiałabyś mocno wyczerpującą dyscyplinę sportu, czy w ciąży zrezygnowałabyś ze swojego hobby?
          Uważam, że te kobiety nie mają wyobrazni. Nikt nie każe przecież leżeć i pachnieć, ale na okres ciąży należy zaniechać i ograniczyć pewne czynności. Sama przed ciążą byłam dość aktywna, ćwiczyłam, rozciągałam się , dużo brzuszków, rower, ale gdy już zaczęłam się starać o dzidzię ograniczyłam wszystkie ćiwczenia kardio i siłowe, aby nie spowodować poronienia.
          Pasja pasją ale nie pozwoliłabym by była wazniejsza od dziecka .

          Skomentuj


            #20
            Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

            Wracając po raz któryś do tematu, moim zdaniem kobieta była pod tak dużą opieką i nadzorem lekarzy, że dobrze wiedziała, że nic jej nie grozi. Ciąży zagrożonej nie miała, dolegliwości pewnie też nie, gdyż gdyby choć jedna z tych przypadłości wystąpiła a lekarz zakazał by takiego sportu, ona sama nigdy by się na to nie zdecydowała, więc nie ma co jej oceniać, bo każdy kieruje się własnymi zasadami życiowymi.
            I jak napisała sama autorka zdjęć "Przeciwnicy nadal będą mnie nienawidzić i to jest ok. Moje życie dzięki Bogu nie jest ich życiem".

            Skomentuj


              #21
              Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

              jest zasada, jak się uprawiało sport przed ciążą, ciągle , intensywnie, to w ciąży nie trzeba przerywać, tylko po prostu nie cisnąc na maksa, i trochę się oszczędzać.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Podnosiła ciężary 2 tyg przed porodem - zdjęcia

                ja mimo wszystko bym się bała podnosić ciężary będąc w ciąży, rozumiem jakieś aerobik czy pilates dla ciężarnych ale nie ciężary ;/

                Skomentuj

                       
                Working...
                X