Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

    Jak dla mnie zdjęcie niie do fb Jak już dziewczyny wspomniały są inne strony aby takie artystyczne zdjęcia umieszczać a fb to fb co się tam wyprawia same wiemy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

      Chociaż facebook już mniej na topie, teraz wszedł na główny wybiek instagram i twiter . Mnie tam jeszcze nie ma

      Skomentuj


        #18
        Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

        Mnie też nie ma i w sumie się nie wybieram. Ale w sumie szczerze mówiąć jak by te zdjecia nie dawały na Facebooka tylko na inną strone to i tam są małolaci, którzy by to oglądali. Wszędzie są dzieci i dorośli, także tutaj inne strony nic nie dają - chyba że faktycznie dla stron od 18+ ale to znów są płate to nawet Ci normalni ludzie, którzy chceili by zoabaczyć fajne zdjęcia z jakimś pomysłem na uwiecznienie swojego brzuszka to lipa.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
          Mnie też nie ma i w sumie się nie wybieram. Ale w sumie szczerze mówiąć jak by te zdjecia nie dawały na Facebooka tylko na inną strone to i tam są małolaci, którzy by to oglądali. Wszędzie są dzieci i dorośli, także tutaj inne strony nic nie dają - chyba że faktycznie dla stron od 18+ ale to znów są płate to nawet Ci normalni ludzie, którzy chceili by zoabaczyć fajne zdjęcia z jakimś pomysłem na uwiecznienie swojego brzuszka to lipa.
          Niby tak, ale jakii dzieciolat będzie Ci szukał artystycznych zdjęć ciążowych brzuszków przecież ich to nie interesuje tutaj kłania się też kontrola rodzicielska- w wielu domoach mają poblokowaną możłiwośc wchodzenia na takie strony, a facebook to przecież żadna z takich stron , wieć nastolatek może swobodnie korzystać. No wiesz o co mi chodzi

          Skomentuj


            #20
            Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

            Mnie też na twitterze nie ma i Instagramie, zresztą ledwo wyrabiam z fejsbuczkiem, miałam kiedyś jeszcze nk, ale to już dawno usunęłam, bo naprawdę nie miałam na to czasu a tam powolutku też syf się robił...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

              gorsze rzeczy pokazują na fb to fakt Ale żeby ktoś to naprawdę docenił Okiem artysty a nie takiej publiczności to nie było by takiego halo

              Skomentuj


                #22
                Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                Każdy wie co się dzieje na FB
                Ja bym wolała wystartować z takimi zdjęciami na jakiejś gali, gdzie wiem, że przyjdą bardzo kulturalni ludzie, których interesuje sztuka a nie...nie będę nawet pisać...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                  Problem jest w tym że nie każdy jest na tyle wrażliwy, by w takich zdjęciach dostrzec piękno kobiecego ciała w ciąży, większość widzi w tym atrybuty seksualności. A nie fizjologii.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                    Są też osoby, dla których pierś pełna mleka, z kropelkami tegoż płynu znajdującego się na skórze może brzydzić, a uwierz, znam takie osoby, kobiety dodam.
                    Lub mogą odrażać włosy łonowe, w tych jakże intymnych miejscach. Więc mowy o dostrzeżeniu kobiecego piękna nie ma...

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                      Odnośnie projektu ciąży- takie zdjęcia coraz mniej szokują, bo coraz więcej kobiet robi sobie sesję w tym pięknym stanie i wiele upublicznia na facebooku- nie całkiem gołe jak autorka zdjęc tego tematu ale tez pokazujące co nie co

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                        Odnośnie projektu ciąży- takie zdjęcia coraz mniej szokują, bo coraz więcej kobiet robi sobie sesję w tym pięknym stanie i wiele upublicznia na facebooku- nie całkiem gołe jak autorka zdjęc tego tematu ale tez pokazujące co nie co
                        No właśnie jak sama piszesz, może nie tak "całkiem gołe, jak u autorki" ale upubliczniają a to jest jednak spora różnica, gdyż sama udostępniłam swoje ciążowe jedno zdjęcie na FB i nie widzę w tym nic złego, gyż jestem w miarę ubrana, choć brzuszek jest nie przykryty niczym.
                        Wiem jednak co by było, gdybym jednak odważyła się załączyć zdjęcie swojej osoby całkiem gołej, od stóp do głów
                        Oczywiście nigdy bym tego nie zrobiła, ale znając ludzi, rodzinę, mogłoby się to naprawdę nie spodobać i spotkać ze znaczną krytyką a nawet atakiem na moją skromną osobę. I nie ważne, czy byłyby to sesja prywatna, czy byłabym modelką na jakiejś wystawie.
                        Moim zdaniem, takiego typu zdjęcia nie są odpowiednie dla "wrażliwego oka facebooka" tylko na jakieś wystawy dla artystów, gale czy inne, głębiej przemyśliwując ten temat.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X