Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imprezy firmowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • miki789
    replied
    Potwierdzam, że Agencja Power będzie dobrym wyborem. Pracownicy tak zakręceni na punkcie imprez promocyjnych i innych eventów, że pomysłów, które się wyróżniają im nie brakuje.

    Leave a comment:

  •    
       

  • aga2021
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Jeśli chodzi o imprezę firmową warto dodatkowo skorzystać z pięknych hostess na przykład z xxx gdzie dziewczyny mogą pracować przy witaniu gościu, kierowaniu jak i rozdawaniu gadżetów.
    Last edited by gagatka; 13-01-2021, 12:03. Powód: link

    Leave a comment:


  • blondyneczka_83
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Wiosną i latem najlepsze imprezy, to imprezy plenerowe. xxx
    Last edited by gagatka; 13-01-2021, 12:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • ortlangr
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Ostatnio byliśmy firmą w https://ckadn.pl/eventy-firmowe-warszawa/ . Polecam organizacje eventów w tej firmie.

    Leave a comment:


  • mmarta8705
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Na imprezie firmowej nie może zabraknąć alkoholu i profesjonalnej obsługi barmańskiej. Zastanawiając się nad tym warto zajrzeć na mobilni barmani na event .

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Też myślę, że lepiej to komuś zlecić. To wcale nie jest takie drogie w końcu.

    Leave a comment:


  • tetrus
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Imprezy dla firm od kilku lat organizuje biuro podróży Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/wycieczki-...rm-wroclaw.php. Doskonała organizacja i ciekawy program wycieczek sprawia, że nie zamierzamy szukać innego podmiotu, który zajmuje się wyjazdami integracyjnymi. Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności i wyrozumiałości przewodników, a także wiedzy na temat zwiedzanych terenów. W tym roku byliśmy z tym biurem podróży w Berlinie i Poczdamie na dwudniowej wycieczce autokarowej.

    Leave a comment:

  •    
       

  • braap
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Imprezy firmowe są bardzo potrzebne z kilku względów. 1. Imprezy integrują pracowników, wspomagają i rozwijają więzi między pracownikami, poprawiają atmosferę w firmie. 2. Pracownicy dzięki uczestnictwie w takich imprezach czują się docenieni, ważni, co wpływa pozytywnie na ich prace. Czasem wystarczy zabranie ich na kilka piw, które będa nas niewiele kosztować. Chcecie dowiedzięc się czegoś więcej o motywacji? Odsyłam Was tutaj http://twoja-motywacja.pl/

    Leave a comment:


  • motinka84
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Imprezy firmowe są teraz bardzo popularne, to dobry sposób na poprawę relacji w firmie. A ile kosztują takie wyjazdy zostało przedstawione na http://hotmoney.pl/ile-kosztuje-wyja...yjazd-firmowy/ . Ważne też jak rozliczyć taki firmowy wyjazd.

    Leave a comment:


  • annwosio
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Imprezy firmowe to doskonała opcja na integrację wszystkich pracowników i zawarcie nowych przyjaźni.

    Leave a comment:

  •    
       

  • YerbOla
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Takie akcesoria na imprezy tematyczne sprawdzą się dla urozmaicenia imprezy? Chcę aby każdy dobrze się bawił. Co myślicie na ten temat?

    Leave a comment:


  • aga2021
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Znajoma pracuje w ogromnej firmie i u nich każda impreza firmowa organizowana jest z przepychem. Nawet zatrudniają modelki, Warszawa z dobrze prosperującej agencji agencjainfernal.pl, które koordynują imprezę, rozdają firmowe gifty czy upominki. To świetne rozwiązanie, z którym coraz częściej można się zetknąć na imprezach.

    Leave a comment:


  • awrobel
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Ja nigdy nie byłam fanką takich imprez, ale ostatnio moja firma zorganizowała wyjazd integracyjny w AquaCity w Popradzie, to park wodny na Słowacji z 3 hotelami i strefą SPA, przyznam, że dawno się tak dobrze nie bawiłam atrakcje dla pracowników po godzinach to ważny czynnik na takich wyjazdach, i tutaj nikt nie narzekał na nudę

    Leave a comment:


  • Dirmana
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Jest są dobrze zorganizowane, dlaczego nie Moja firma ostatnio zorganizowała imprezę, na której rozdawane były prezenty biznesowe dla najlepszych pracowników.

    Leave a comment:


  • mamadzika
    replied
    Odp: Imprezy firmowe

    Lubie imprezy firmowe, bo dają możliwość poznania współpracowników od innej strony niż znam z biura. Nasz szef zorganizował imprezę charytatywną , na ktorej zbierano datki dla dzieci z fundacji Szlachetny Gest www.szlachetnygest.pl i połączył ja ze świetną imprezą. Wszyscy wyszli z niej jacyś tacy lepsi, bo pomogli

    Leave a comment:

       
Working...
X