Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam do rozmowy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Zapraszam do rozmowy...

    no widzisz nauczy sie szybciutko mowie CI!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Zapraszam do rozmowy...

      No a do nakładki kupiłaś jej stołeczek specjalny? to będzie jej łatwiej my mamy komplet księzniczki rózowy a stołeczek słozy tez do mycia zębow bo umywalka wysoko i do czesania , bo moja gwiazd jeszcze wichure na głowie z rana czesze przy lustrze w przedpokoju.
      Teraz to gania sama nawet jej światła nie trzeba , choc ostatnio moj maz kupił taką lampke w biedronce czy w lidlu juz nie wiem co na ruch się włancza i przykleił jej na płytki w łazience
      Attached Files
      Last edited by koliberek71; 12-05-2013, 18:19.


      Skomentuj


        #63
        Odp: Zapraszam do rozmowy...

        te stoleczki to i ja polecam :-)

        Skomentuj


          #64
          Odp: Zapraszam do rozmowy...

          Wczoraj co chwilę siusiała na podłogę chwilowo ...mam nadzieję,żę chwilowo nie łapie o co chodzi



          Skomentuj


            #65
            Odp: Zapraszam do rozmowy...

            Aguś nie martw się początki bywają trudne ale napewno z czasem załapie ,ze nie fajnie mieć skarpetki mokre wszystko jest na dobrej drodze.


            Skomentuj


              #66
              Odp: Zapraszam do rozmowy...

              Mam nadzieję ostatnio wszystkie skarpetki osiusiała i rajstopki też



              Skomentuj


                #67
                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                no i dobrze :-) kazdy na poczatku tak robi zaraz załapie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Zapraszam do rozmowy...

                  Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                  No a do nakładki kupiłaś jej stołeczek specjalny? to będzie jej łatwiej my mamy komplet księzniczki rózowy a stołeczek słozy tez do mycia zębow bo umywalka wysoko i do czesania , bo moja gwiazd jeszcze wichure na głowie z rana czesze przy lustrze w przedpokoju.
                  Teraz to gania sama nawet jej światła nie trzeba , choc ostatnio moj maz kupił taką lampke w biedronce czy w lidlu juz nie wiem co na ruch się włancza i przykleił jej na płytki w łazience
                  Ona dostała wypasiony nocnik grający...wszystko w nim jest. Wydaje mi się,że Maja jest trochę wygodnisią Postępów na razie nie widać nic a nic.



                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Zapraszam do rozmowy...

                    Evelinek...jak tam u Was z tą grypą żołądkową? już ok? dopiero przeczytałam



                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Zapraszam do rozmowy...

                      tak tak to byl tylko 1 dzien :-) wiec juz jest ok
                      wrocilam do starej pracy ale nie na caly etat :-) wiec teraz mnie jest tak malo tu na forum (

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Zapraszam do rozmowy...

                        Ale Ci dobrze ja się pocieszam ze do pracy ide od wrzesnia tylko sprzedam tą moją bestie do przedszkola- wyobrazcie sobie ze zgubiła się ojcu na pustym stadionie. Byli na treningu Grzeska i poszli zobaczyc jak trenują zuzlowcy ja poszłam do sklepu.Stary odwrócił się na chwile a ta wariatka gdzieś zgineła.Cała trybuna ma kolorowe krzeselka a Olka kolorowo ubrana, darliśmy się jak głupie czopy za nią a ona siedzi z jakimiś kolezankami średnia wieku 20 lat i bułki je i ma w d.....ze my latamy i ja wołamy.Ona zanim dorośnie wcześniej mie do grobu wpędzi


                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Zapraszam do rozmowy...

                          Domyślam się,że nieźle was nastraszyła ale sposób w jaki to opisujesz... siedzę i śmieję się do monitora jak nienormalna Buła musiała być smaczna skoro nie spieszyło się jej do Was :* hi hi...
                          Mi Maja dzisiaj też trochę się popsociła. Schowała gdzieś moją komórkę i nie mogłam jej znaleźć. Wzięłam starą -taka nasza domowa...nieważne- żeby do sibeie zadzwonić ale klawiatura po lewej stronie padła i nie mogłam wklepać numeru Myślę sobie napiszę do męża. Musiałam wymyśleć krótki tekst z pominięciem liter ,które znajdują się po tej lewej niedziałającej stronie udało się napisałam : "zadzwoń do domu Maja " hi hi...zadzwonił i moja biedna komóreczka była wcisnięta za dęchą od kanapy...nie znalazłabym jej sama



                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Zapraszam do rozmowy...

                            :-)
                            a ja dzis mam gosci... wrrr ktorych nei lubie;/;/

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Zapraszam do rozmowy...

                              Evelinek to będzie się działo
                              Aguś- ja tak często mam bo moja Ola ciagle potrzebuje gdzies zadzwonić ,teraz to albo chowam do apteczki która jest 2 m nad podłoga i zostawiam otwartą zeby słyszec jak dzwoni albo noszę wszędzie ze sobą nawet do kibelka. Kiedyś przewaliłam chałupę i dzwoniłam do siebie i nic....miałam ciepło ,myslałam ze zgubiłam, po szkole przyszła Monia i poszła na balkon wieszac pranie- gwiazda zostawiła na balkonie...rano kładłam pościel na balkon ,musiała wynieść i była na parapecie................mogłam sobie dzwonić ja wam mowie , jeszcze chwila i do Tworek mnie wywiozą


                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                                no i po gosciach,
                                jakos przezylam hehe :-))
                                nie było tak zle!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X