Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam do rozmowy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Zapraszam do rozmowy...

    I co tam u Was słychać?? My wróciłyśmy ze spacerku. Maja padła mi od razu...śpi jak suseł. Czy u Was jest też tak gorąco?? Ja wróciłam klejąca...bleee



    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Zapraszam do rozmowy...

      ja sie spocilam jak swinia na zarzynaniu hahaha poszlismy na fontanne na lody, dziewczyny dawaly czadu na placy zabaw obok a ja zdychalam w tym sloncu pote mzadzwonila mdo meza zeby przyjechal po nas bo nei maila msily wracac hahaha

      Skomentuj


        #48
        Odp: Zapraszam do rozmowy...

        Ja w czoraj do 20 siedziałam na łonie i grzałam się ,odrabiałam majówkę zjadłam Karpia z grila i wróciłam umordowana. A tu tel.kumpele mnie darły na piwo i pizze, poszłam oczywiście ale tylko piwo, bo jesc juz nic nie mogłam

        A co do tej nieszczęsnej Jogowiezy- napiasli , ale to jakaś bezsensowna korespondencja- odpisał pan ze naprawił i działa- a ja mu ze moze inni mogą głosować a ja dalej nie i jesli tylko przez 7 dni mozna głosować na zdjęcie( bo tak mi pisał) to skąd ludzie ci któzy wkleili zdjęcia po mnie ...duzo po mnie mają po 9000 tys. punktów- ze to ściema i juz nigdy nie kupie jogobeli ze jest mi przykro ze jedni szanse mają a drdzy oszukują i to oni wygrywają.


        Skomentuj


          #49
          Odp: Zapraszam do rozmowy...

          ja tez dzis juz zaczynam piwkowac hi hi a co nalezy sie nam! w granicach rozsadku od czasu do czasu :* wasze zdrowie kochane!

          Skomentuj


            #50
            Odp: Zapraszam do rozmowy...

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            ja tez dzis juz zaczynam piwkowac hi hi a co nalezy sie nam! w granicach rozsadku od czasu do czasu :* wasze zdrowie kochane!
            My właśnie też piwkujemy To Wasze zdrowie.
            U nas strasznie się rozpadało ...



            Skomentuj


              #51
              Odp: Zapraszam do rozmowy...

              Cały tydzień pięknie a na weekend ma lać i zaplanuj tu coś ......no to wasze zdrowie laseczki...


              Skomentuj


                #52
                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                hi hi to dalysmy czdu haha dziewczyny polecam wam luksusową ogorkową!! mniam :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Zapraszam do rozmowy...

                  No nieźle to miałyśmy % wieczór a z czym tą ogórkową się pije? na czysto czy jakiś drink?

                  PS: Gratuluję Tobie i Koliberkowi książki



                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Zapraszam do rozmowy...

                    Aguś ja Tobie tez poduchy dla synusia ale masz jak znalazł ja juz jedną ksiązkę przeczytałam kótrą dostałam od redakcji i bardzo przyda się kolejna z instrukcją obsługi mojej Olki, moze coś wyczytam co mi pomoze zrozumieć tego "wariata"- dziś szalała w basenie na działce takiego błota narobiła.....nóg jej nie moge domyć po mleczach


                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Zapraszam do rozmowy...

                      Koliberek...Ty to masz fajne te teksty Mam książkę z tej serii i jest rewelacyjna!!! Można nieźle przy tym się uśmiać
                      Trochę zmienię temat...jak nauczyłaś swoją małą i pozostałe dzieci korzystać z nocnika. Moja Maja siada na nocnik, mówi :" siku" i na tym się kończy. Jeden dzień chodziła bez pampersa. Z 10 razy się zsikała na podłogę i inne rzeczy Także z tego sposobu zrezygnowałam. Bardzo była na początku zdziwiona,że Jej leci po nogach a potem już nie zwracała na to uwagi



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Zapraszam do rozmowy...

                        Aga moje t osiedzialy na nocniczku wstawaly zrobily siusiu obok i dalej siadaly hahahaha, to bylo dobre :-)
                        a nauczyly sie powoli same, ja usiadlam na kibelek i pokazalam im ja kja robie potem nalozylam im nakladke i posadzalm je po kolei i zrbily siku a ja bilam brawo jak szalona z kieszeni wyjelam po lizaku i dala mw nagrode, one zadowolone za jakis czas znow poszly siku i mamo daj cucu haha i tak jakos potem sie przywyczaily i tylko na noc im zakladalam a potem i w nocy sie odzwyczaily

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Zapraszam do rozmowy...

                          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                          Aga moje t osiedzialy na nocniczku wstawaly zrobily siusiu obok i dalej siadaly hahahaha, to bylo dobre :-)
                          a nauczyly sie powoli same, ja usiadlam na kibelek i pokazalam im ja kja robie potem nalozylam im nakladke i posadzalm je po kolei i zrbily siku a ja bilam brawo jak szalona z kieszeni wyjelam po lizaku i dala mw nagrode, one zadowolone za jakis czas znow poszly siku i mamo daj cucu haha i tak jakos potem sie przywyczaily i tylko na noc im zakladalam a potem i w nocy sie odzwyczaily
                          A po ile miały miesięcy? bo mam wrażenie ,że co niektórzy patrzą się na mnie dziwnie,że jeszcze jej tego nie nauczyłam!!! strasznie mnie to irytuje. Ja też siadam na kibelek przy Niej i Jej tłumaczę + załatwiam się wtedy przy okazji i nic. Ona naśladuje mnie... siada i mówi : 'siku' i na tym się kończy.



                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Zapraszam do rozmowy...

                            No ja też Olkę wolalam ze sobą na pogaduchy na kibelek ale świadomość dziecko łapie dopiero ok 3roku no teraz jest już ciepło i sikajcie na trawkę i często zakladaj jej majty i pytaj czy chce siku nawet co 10 min. U mnie dlugo stał nocniku w przedpokoju żeby mogła zdążyć


                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Zapraszam do rozmowy...

                              moje na swoich 2 urodzinkach jeszcze w pampersach byly a tuż po juz ich nei mialy
                              ja wlasnei latem nie zakaldalam pampersow same majtusie i wysadzalam co chwile, ale u mnie wlasnie nie chcialy na nocnik potem tylko kupilam podkladke na sesedes i wtedy zaczely robic. Latem dziecko naucysz raz raz posika pare dni zacznie jej mokre przy dupce przeszkadzac i bedzie wolala

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                                Dzisiaj biega w samych majtasach. Wg Waszych wskazówek co chwilę wędrujemy na nocniczek. Posadziłam ją też na nakładkę i bała się chyba wysokości ...także na razie pozostaniemy przy nocniku



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X