Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Facebook

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Facebook

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    Wiesz co nie wiem, niektórym nie ufam i nie pomagam, ale ostatnio wkręciłam sie w jedną dziewzynkę i dałam kilka rzeczy na licytację a teraz zasponsorowałam nagrodę na kolejne dziecko ! Ja pomagam jak mogę, a to już jest tych którzy organizują albo tych którzy wrzucają zdjecia swoich dzieci sumienie czy to jest prawdą czy wykorzystują tylko ludzi. Ja chce pomagać a jak to dalej wygląda nie wiem i też czasem się boję...
    Zapomniałam jeszcze dopisać w poprzednim poście że chodzi mi o udostepnianie tych zdjęć, czy to faktycznie daje im jakieś pieniądze?

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Facebook

      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      Dziewczyny, co myslicie o tych zdjęciach chorych dzieci na FB, że niby w ten sposób zbierają pieniądze na leczenie czzy operację?? Faktycznie tak jest czy to jest zwyczajna ściema??
      wydaje mi się, że chyba można wejść na strone danej fundacji (na konto której osoba zbiera pieniadze) i sprawdzić czy figuruje tam- to chyba jedyna weryfikacja

      Skomentuj


        #93
        Odp: Facebook

        A o to ze np jak3 miliony ludzi udostepnij to dostana jakas kwote? Nie wiem,ale troche w to akurat nie wierze, bo.kto by za to dawal kase ? Bardziej chyba chodzi ze jak.zobaczy to tyle ludzi to na pewno znajda sie wsrod nich sponsorzy potrzenych rzeczy,albo.ludzie ktorzy po prostu przeleja jakies pieniadze.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Facebook

          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
          A o to ze np jak3 miliony ludzi udostepnij to dostana jakas kwote? Nie wiem,ale troche w to akurat nie wierze, bo.kto by za to dawal kase ? Bardziej chyba chodzi ze jak.zobaczy to tyle ludzi to na pewno znajda sie wsrod nich sponsorzy potrzenych rzeczy,albo.ludzie ktorzy po prostu przeleja jakies pieniadze.
          być może tak jest sama nie wiem Naczytałam się dużo o takich oszustwach niestety i mam taki mętlik Bo niektórzy naprawdę potrzebują pomocy
          Tak samo jak widzimy reklamy w tv aby wysyłać sms Na takie kampanie reklamowe idzie mnóstwo pieniędzy a dzieci tak naprawdę dostają tego małą część :/

          Skomentuj


            #95
            Odp: Facebook

            Też tak uważam, dlatego ja nikomu nie przelewam nikomu pieniędzy a raz w roku wpłacam większą sumę na WOŚP, słyszałam wiele na temat tej fundacji, że np Owsiak sobie te pieniądze bierze itd, ale jak dla mnie to on robi tyle dobrego dla dzieci, że niech sobie bierze. Jak leżałam z Majuchą w szpitalu po porodzie to prawie każdy sprzęt był oklejony logiem WOŚP, więc ja w to wierzę

            Skomentuj


              #96
              Odp: Facebook

              Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
              Też tak uważam, dlatego ja nikomu nie przelewam nikomu pieniędzy a raz w roku wpłacam większą sumę na WOŚP, słyszałam wiele na temat tej fundacji, że np Owsiak sobie te pieniądze bierze itd, ale jak dla mnie to on robi tyle dobrego dla dzieci, że niech sobie bierze. Jak leżałam z Majuchą w szpitalu po porodzie to prawie każdy sprzęt był oklejony logiem WOŚP, więc ja w to wierzę
              o Owsiaku też kiedyś było ostro i nie wiadomo co myśleć Kiedyś ktoś udostępnił jego faktury ile on sobie zarabia Ale patrząc z innej strony ma dobre cele bo to jednak sprzęty dla dzieci i angażuje się w to i tak dużo pomógł i nie robi z siebie jakiegoś takiego celebryty

              Skomentuj


                #97
                Odp: Facebook

                Ja nie ufam mediom do końca. To nic innego jednak jak SUBIEKTYWNE pokazanie SWOJEGO punktu widzaenia. To jest tak, że ktoś wymyśli jakiś chodliwy temat, reszta sie przyłączy, robi sie szum, przedstawianie w niekorzystnym świetle. Media są bardzo wybiórcze, a skupiając sie na jakimś temacie, często pomijają dziejący sie równorzęnie równie ważny temat.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Facebook

                  Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                  Ja nie ufam mediom do końca. To nic innego jednak jak SUBIEKTYWNE pokazanie SWOJEGO punktu widzaenia. To jest tak, że ktoś wymyśli jakiś chodliwy temat, reszta sie przyłączy, robi sie szum, przedstawianie w niekorzystnym świetle. Media są bardzo wybiórcze, a skupiając sie na jakimś temacie, często pomijają dziejący sie równorzęnie równie ważny temat.
                  jest reklama gdzie są pokazane biedne chore dzieci to i ludziach budzi się odruch wsparcia ,pomocy ale żeby to było tylko takie że te dzieci naprawdę pomoc dostają

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Facebook

                    Media umieją psychologicznie obrazem działać, manipulować...a my zazwyczaj jesteśmy poddatni na to. Wierzymy, że te nasze pieniądze idą na te słuszne cele, ale niestety chyba nie jesteśmy tego w stanie sprawdzić

                    Skomentuj


                      Odp: Facebook

                      Szukają na niego czegoś, bo robi za dużo dobrego i im się to nie podoba , ale zauwazcie im większa nagonka na niego tym dla Niego większa reklama i jest wiecej pieniędzy ! U Nas sprzęt do badania słychu jest z WOŚP

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Facebook

                        Co do Owsiaka to tak Bo pomaga to coś muszą się doszukać
                        Niejedna taka afera była bo np było coś takiego że facet z pieakakarni chleb rozdawał biednym a potem musiał karę zapłacić czy ogromny podatek jakoś tak to było a potem ludzie anonimowa podrzucali różne rzeczy bo to się lepiej opłacało
                        I taka własnie polityka polska :///

                        Skomentuj


                          Odp: Facebook

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Co do Owsiaka to tak Bo pomaga to coś muszą się doszukać
                          Niejedna taka afera była bo np było coś takiego że facet z pieakakarni chleb rozdawał biednym a potem musiał karę zapłacić czy ogromny podatek jakoś tak to było a potem ludzie anonimowa podrzucali różne rzeczy bo to się lepiej opłacało
                          I taka własnie polityka polska :///
                          Co do Owsiaka to nie ma co ukrywać że swoje na WOŚP zarobił, ale gdyby nie on nasze szpitale nie byłyby tak wyposażone jak są, o czym większość z nas wie. Chyba ludzie zazdroszczą że to nie oni są na jego miejscu, nawet jak robi jakieś przekręty to i tak ile z tego zostaje na sprzęt i to się liczy, a kto się z tym nie zgadza to nie musi nic na składkę dawać, ma wybór.

                          Lara a z tymi piekarniami to też pamiętam że jakaś absurdalna sytuacji była, no bo racja taki bezdomny by się wzboacił gdyby zjadła ten chleb.

                          Skomentuj


                            Odp: Facebook

                            Ostatnio też na fb co słyszałam w tv śniadaniowej Panuje moda na posiadanie jakiegoś kociaka drapieżnego czy wilka czy jeszcze inne jakieś dziwne zwierze (żadne kotki i psy ) i znali celebryci chwalą się że są nowymi posiadaczami tak kosztownego zwierzaka a żeby tak bogaci się dołożyli na jakieś cele charytatywne to też nie ubyło by im dużo ...

                            Skomentuj


                              Odp: Facebook

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Ostatnio też na fb co słyszałam w tv śniadaniowej Panuje moda na posiadanie jakiegoś kociaka drapieżnego czy wilka czy jeszcze inne jakieś dziwne zwierze (żadne kotki i psy ) i znali celebryci chwalą się że są nowymi posiadaczami tak kosztownego zwierzaka a żeby tak bogaci się dołożyli na jakieś cele charytatywne to też nie ubyło by im dużo ...
                              Wiesz gdyby się dołożyli to vyłoby to pocichu i nikt by się nie dowiedział i nie byłoby sławy. Lepiej wystawić np. koszulkę czy jakiś medal na aukcję i zrobić szum że ojeny ale ta 'gwiazda' ma dobre serce, oddała na aukcję swoją cenną rzecz.

                              Skomentuj


                                Odp: Facebook

                                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                                Wiesz gdyby się dołożyli to vyłoby to pocichu i nikt by się nie dowiedział i nie byłoby sławy. Lepiej wystawić np. koszulkę czy jakiś medal na aukcję i zrobić szum że ojeny ale ta 'gwiazda' ma dobre serce, oddała na aukcję swoją cenną rzecz.
                                Pewnie jeden celebryta od drugiego to już by się zaraził że on też potrafi i da coś od siebie więcej Żeby tylko tak było rzeczywiście bo tak naprawdę to niewielu pomaga Chociaż nie na schroniska też jest dużo akcji ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X