Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Facebook

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Facebook

    Dokładnie facebook jako agregator terści na interesujące nas tematy działa znakomicie.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Facebook

      Często wchodze, ale uzależniona nie jestem.
      Biorę za to udział w konkursach, czasem uda mi się coś wygrać

      Skomentuj


        #48
        Odp: Facebook

        A ja konto posiadam od dawna i wkręcam się coraż bardziej.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Facebook

          Bez uzależnienia, ale co dzień tam zaglądam. To już jakaś część życia jest mimo wszystko i raczej nie przeminie jak NK

          Skomentuj


            #50
            Odp: Facebook

            Facebook z czasem się nudzi, wiem to po sobie

            Skomentuj


              #51
              Odp: Facebook

              Napisane przez haszka94 Pokaż wiadomość
              Dokładnie facebook jako agregator terści na interesujące nas tematy działa znakomicie.
              dokładnie tak!

              Skomentuj


                #52
                Odp: Facebook

                jak to sie teraz mowi przeciez kto nie ma konta na fb to nie istnieje hahah
                rteraz przez te portale mozna odszukac wielu znajomychj z dawnych lat, nie to co kiedys Ja mam FB juz w sumei dawno zalozylam i lubie go
                OD czasu do czasu cos sie wygra, dowiaduje sie co nowego u znajomych ale fakt faktem niektorzy sa zbyt wylewni hahha co tez potrafi czlowieka zirytowac fest

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Facebook

                  No gdyby nie Ty Ewela to pewnie bym go nigdy nie założyła. W sumie to fajna sprawa.Mi teraz bardzo się przydaje. Na pewno wykorzystam go też do reklamy...a co tam!



                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Facebook

                    ja konto założyłam kiedyś temu i lubie fb za to iż jest tam mnóstwo firm, mam szyjących ubrania, koce itd, mam dziergających na drutach, osób robiących różne cuda w których ja się zakochuje i zdarza mi sie kupować różne rzeczy od tych osób

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Facebook

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja konto założyłam kiedyś temu i lubie fb za to iż jest tam mnóstwo firm, mam szyjących ubrania, koce itd, mam dziergających na drutach, osób robiących różne cuda w których ja się zakochuje i zdarza mi sie kupować różne rzeczy od tych osób
                      To ja tak samo.Stały klient ze mnie Uwielbiam te wszystkie cuda robione ręcznie i z sercem.Bardzo zazdroszczę im tego talentu.Chciałabym chociaż szyć



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Facebook

                        Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                        To ja tak samo.Stały klient ze mnie Uwielbiam te wszystkie cuda robione ręcznie i z sercem.Bardzo zazdroszczę im tego talentu.Chciałabym chociaż szyć
                        to znów coś nas łączy ja mam dwie lewe ręke to takich prac więc też zachwycam się nad talentem innych osób - i też często kupuje takie cudeńka ręcznie robione - ostatnio zakochałam sie w misiach i lalach robionych na szydełku

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Facebook

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          to znów coś nas łączy ja mam dwie lewe ręke to takich prac więc też zachwycam się nad talentem innych osób - i też często kupuje takie cudeńka ręcznie robione - ostatnio zakochałam sie w misiach i lalach robionych na szydełku
                          To na pewno widziałaś misie Roszpunka Zerknij sobie na FB https://www.facebook.com/pages/Roszp...930669?fref=ts Piękne tworzy ona te misie i jeszcze każdy ma swoje unikatowe ubranko.
                          Tak właśnie zauważyłam,że trochę podobne jesteśmy ...oczywiście nie mówię o wyglądzie zewnętrznym



                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Facebook

                            Aga przepiekne misie Masz takiego u siebie ??

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Facebook

                              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                              Aga przepiekne misie Masz takiego u siebie ??
                              Tak jest Wygrałam go dla Majeczki.Na żywo wygląda tak samo jak tam na zdjęciach. Po prostu cudo!!! Tylko nie wiem ile one kosztuja



                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Facebook

                                o Ty spryciulko szczesciarko Majeczka to ma z TOba dobrze:P Sprytna mamuśka Ale co sie dziwic ze wygrywasz jak robisz cudowne zdjecia Ktore zasluguja na numer jeden

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X