Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

płatne ankiety

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: płatne ankiety

    Polecam Gorąco Sprawdzoną Stronkę na której mozna w miarę szybko zarobić parę Groszy
    https://www.qassa.pl/82721

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: płatne ankiety

      Jakoś i do mnie takie zarabianie w sieci nie przemawia, podobnie jak praca chałupnicza w domu z wkładem własnym, lub wyślij kopertę zwrotną ze znaczkiem

      Skomentuj


        #63
        Odp: płatne ankiety

        Zarabianie w internecie poprzez ankiety http://www.myiyo.com/?ref=34665890. Nie zbijesz na tym majątku, ale jak masz dużo wolnego czasu to możesz być pewna że jest to wypłacalna firma. Ja zarabiam w ten sposób już kilka lat i zawsze jakiś grosz wpadnie. Polecam.

        Skomentuj


          #64
          Odp: płatne ankiety

          Napisane przez avamal Pokaż wiadomość
          Zarabianie w internecie poprzez ankiety http://www.myiyo.com/?ref=34665890. Nie zbijesz na tym majątku, ale jak masz dużo wolnego czasu to możesz być pewna że jest to wypłacalna firma. Ja zarabiam w ten sposób już kilka lat i zawsze jakiś grosz wpadnie. Polecam.
          hmmm ciekawe, może spróbuję kiedyś zgłosiłam się na jakiejś stronie żeby dawać opinie, przysyłali maila że jest do wypełnienia ankieta, wypełniałam 1 część, coś mniej więcej podobnego do metryczki i okazywało się że się nie nadaję nie udało mi się zakwalifikować do ani jednej ankiety, w końcu się wkurzyłam i usunęłam konto.

          Skomentuj


            #65
            Odp: płatne ankiety

            Ja też nie jestem przekonana co do wypełniania ankiet ,nad niektórymi to trzeba się dobrze zastanowić i krótkie nie są A z dziećmi to czas wolę spędzić na zabawie niż na wypełnianiu

            Skomentuj


              #66
              Odp: płatne ankiety

              Ankiety w internecie to nie jest łatwy kawałek chleba, najlepiej zarejestrować się w kilku panelach na raz, Od ponad trzech lat wypełniam ankiety i dzielę sie swoimi spostrzeżeniami na moim blogu: płatne ankiety online. Piszę tam, w których firmach warto się rejestrować, a w których nie, też jestem rodzicem i powiem wam szczerze, że utrzymać się z ankiet nie można, można natomiast zarobić na jakąś drobnostkę lub czasami jesteśmy proszeni o testowanie produktów. Zachęcam do odwiedzenia mojego blogu, w którym kwestie te opisuje znacznie szerzej.

              Skomentuj


                #67
                Odp: płatne ankiety

                Właśnie się zarejestrowałam..zobaczymy..parę groszy więcej się przyda :-) a moze macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje zarabiania w domu?
                Przebywam na zwolnieniu ale chętnie bym dorobiła, oczywiście będąc w domu..mogę pisać artykuły..wypełniac ankiety..lub jakieś prace plastyczne..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: płatne ankiety

                  ja jestem zarejestrowana w ask gfk . Zbiera sie punkty i wymienia na nagrody, bony, kasę. Jestem tam kilka lat i do tej pory zgarnełam kilka kubków termicznych, zegarek, doładowanie do telefonu, termos. No ale trochę czasu jednak dobra ankieta zajmuje.
                  A tak ogólnie to te ankiety bez rewelacji- jak komuś się nudzi, to można się pobawić, a jak ktoś bardziej ceni swój czas to nie warto. Lepiej już pobawić się w cichego klienta.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: płatne ankiety

                    Ja wypełniam płatne ankiety na http://www.iwadi.pl. Kokosów nie robię, ale jak do tej pory nie miałam problemów z płatnościami za ankiety online. Płacą przelewem na konto PayPal (można je również założyć za darmo). Polecam.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: płatne ankiety

                      Ja wypełniam płatne ankiety na http://www.iwadi.pl. Kokosów nie robię, ale jak do tej pory nie miałam problemów z płatnościami za ankiety online. Płacą przelewem na konto PayPal (można je również założyć za darmo). Polecam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: płatne ankiety

                        nie wiem czemu ale ja się nie mogę do ankiet przekonac jakoś nie jestem ufna do tego

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: płatne ankiety

                          a ja zawsze myślałam ze to sciema z tymi płatnymi ankietami a jednak nie ale to nie dla manie nie mam cierpliwości

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: płatne ankiety

                            cierpliwość to ja jeszcze miałabym ale jakoś i tak nieufna jestem do tego

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: płatne ankiety

                              Ja kiedyś za namową koleżanki dałam się namówić na stronę ermail.pl ale szybko zrezygnowalam, bo pułap wynosił 150 zł, a na dzień przybywało po 10 groszy lub nieraz nawet wcale. Ponadto wiele stron to mogą być oszustwa, więc lepiej nie ryzykować.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: płatne ankiety

                                ja w sumie nigdzie nie biorę udziału, kiedyś sie zapisałam do tych stron z ankietami ze to się dostawało niby jakieś produkty do tesów ale nigdy nic nie dostalam a ankiety się wypełniało wiec jak dla mnie to pic na wode

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X