Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    Ja swego czasu pracowałam w takim domu, mój mąż też miał okazję w tym domu gościć i szczerze mi powiedział, że współczuje mi strasznie, no ale cóż miałam zrobić. Nic, tylko zabrać się za sprzątanie. Wiaderko, ciepła woda z płynem o zapachu np. róż, ściereczka i heja banana Nie było zmiłuj, że brudno, że jak w skansenie, bo tyle rzeczy jest, których może tutaj od pół wieku być nie powinno

    Nasza Perfekcyjna Pani Domu uciekła by, gdzie pieprz rośnie lub najęła by specjalną firmę sprzątającą, by nie ubrudzić swojej nowej garsoneczki podczas sprzątania ha ha ha

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
      Ja ogladam i nie wierze ze mozna zyc w takim syfie... i niektorzy jeszcze przy malych dzieciach ktore zjadaja te brudy z podlogi przy raczkowaniu. Tragedia i wstyd pokazac sie w tv z takim syfem!!!!!!!!
      ja czasami oglądam ten program, żeby zobaczyć ciekawostki o dotyczące domowych sposobów sprzątania. W ostatnim odcinku Perfekcyjna kazała wszystko sprzątać nie ścierką z np. pronto, tylko wzięła ręczniki papierowe. Wy też tak robicie? Ja kupuje takie i nie sprzątam samymi, jak ona, tylko z jakimś środkiem czyszczącym... bo inaczej to kurz fruwa wszędzie. niektóre rady u niej są dość dziwne.
      Sore wa himitsu desu ^^

      Skomentuj


        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        nie podoba mi się Małgosia w tym programie no i ogólnie zamysł, po co pokazywać, że ktoś miał syf, lepiej byłoby stworzyć poradnik o tym jak sprzątać i gdzie, dla niewiedzących

        Skomentuj


          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          hehe Polacy chyba lubią oglądać co się dzieje u innych szczególnie gdy inni mają gorzej ;p np. większy bałagan niż we własnym domowym zaciszu ;p

          Skomentuj


            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            Mi do perfekcyjnej pani domu bardzo dużo brakuje ale staram się
            Ostatnio trafiłam na bsmsalt -uzdatnianie-wody-i-elektroliza -tabletki-solne i zastanawiam się nad zamówieniem tych tabletek do zmywarki i do uzdatnienia wody.
            Poza tym ma w planach zakup mopa parowego, mam nadzieję, że dzięki niemu będzie mi się lepiej sprzątać.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 10:48. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Wiecie co? Według mnie to na pewno zgłaszają się tam panie, bo chcą irobota :P Brud to akurat mały przyczynek do chwalenia się i publicznego pokazywania. A znowu z drugiej strony, mając kilku znajomych i widząc, jak mieszkają, wierzę, że ktoś tak może mieszkać...

              Skomentuj


                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                ja takiego irobota chętnie przygarnęłabym Nie lubie odkurzac, wiec robi to moj maz - ja wole miotle, a ze dywanow poza malymi dywanikami w domu nie mamy to w sumie nie ma potrzeby czestego odkurzania. Miotla i mop wystarczaja Od czasu do czasu rzecz jasna bore sie za odkurzacz - wtedy odkurzam ok pol godziny bo odkurzam nie tylko podlogi i dywaniki, ale wszelkie mozliwe zakamarki, kąty i kąciki, szuflady, szyny od szaf itp itd.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  zapomnialam jeszcze dodac o kloszach od lampek, maskotkach, pokrowcu na gitare, fotelach, szufladach w lodowce gdzie trzymam warzywa, szafce z koszem na smieci, ziemniakami itp gdzie blyskawicznie powstaje balagan i brud niestety.

                  Skomentuj


                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    ja zdecydowanie bardziej wolę odkurzać niż zamiatać, uważam że odkurzacz zrobi to lepiej. Ale mamy też królika i ciągle jest pełno sierści.
                    A wracając do tematu, to to czego nie lubię w tym programie to takie psychologiczne wywody i niby naprawa ich całego życia przez to, że w końcu posprzątają dom.

                    Skomentuj


                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      Czasami jest możliwa naprawa całego życia rodzinnego, domowego dzięki posprzątaniu np kiedy ktoś w ogóle nie przejmuje się brudem i bałaganem, a innym to przeszkadza. Sprzeczki, awantury, pretensje - jak się posprząta porządnie i zacznie robić to regularnie, to wszystko może się zmienić.

                      Ale taki sam psychologiczny efekt pokazują Kuchenne Rewolucje, które nie zmieniają tylko restauracji, ale życie prywatne właścicieli często. Tzn tak to pokazują

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        Mamy niestety społeczeństwo, które interesuje się problemami innych. A problemy pojawiają się z sytuacji, które nas dopadają.
                        Też chętnie przygarnęłabym takiego robota, ale niestety nie zrobię bałaganu w domu tylko po to, aby go później posprzątać ponownie..

                        Skomentuj


                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          Ja nie byłabym w stanie funkcjonować w takim bałaganie, jaki jest w pokazywanych w programie mieszkaniach. Jak ludzie mogą tak żyć? Przecież od tego można się pochorować...Nie mówię, że należy zachowywać sterylną czystość, ale jakieś zasady muszą być. Przykładowo, dla mnie podstawą jest czysta toaleta i podłoga. Do tego nie trzeba dużo wysiłku. Poodkurzam, przetrę mopem mop-piccolo-m-z-nakladka-micro-duo raz na dwa dni i już jest czysto. Posprzątane otoczenie to szczęśliwa ja
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 10:40. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            Ja również nie byłabym w stanie funkcjonować no bez przesady.

                            Skomentuj


                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              Myślę, że zdecydowana większość nie jest w stanie funkcjonować w takim brudzie. Jednak sama znam kilka osób, do których mieszkania nie wejdę

                              Skomentuj


                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                Też znam, ale mam wrażenie, że niektórzy się przyzwyczaili bo jak słyszę nie stać nas na środki czystości, dlatego nie sprzątamy to mi się dosłownie chce śmiać bo to jedna wielka bujda. Wystarczy sobie sprawdzić ile kosztują dobrej jakości podstawowe środki - sklepekozet.pl niestety, ale ludzie zostali tak przyzwyczajeni i dlatego tak funkcjonują jak im odpowiada.
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 10:46. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X