Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ulubiony alkohol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ulubiony alkohol

    ja uwielbiam ciemne czeskie piwo z sokiem malinowym

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ulubiony alkohol

      Ja ostatnio zakochałam się w likierze jajecznym Ten smak naprawdę wciąga Na ostatniej imprezie to każdy go zachwalał

      Skomentuj


        Odp: ulubiony alkohol

        a ja lubię sobie usiąść w towarzystwie ze szklaneczką whisky lub brandy. Słyszałyście o Jack Daniel's Honey Tennessee? Cudowny tradycyjny trunek z miodową nutką. Polecam Wam Jak ktoś lubi napić się odrobinę alkoholu, kulturalnie to bardzo dobry pomysł jest na tą chwilę.

        Skomentuj


          Odp: ulubiony alkohol

          Ja nie lubię whisy ani brendy. Jak coś piję to albo drinka albo piwo ze sokiem.
          Najbardziej mi smakuje malibu z mlekiem albo martini ze sprite. Mój maż się śmieje ze piję napój na bazie alkoholu rozcieńczony bąbelkami.

          Skomentuj


            Odp: ulubiony alkohol

            ja właśnie piwa nie znoszę. Z alkoholi to whisky lub brandy albo wino. Czasami zdarza mi się wypić wódkę albo drinka, ale to rzadkość raczej w moim przypadku. Jestem generalnie raczej smakoszem.

            Skomentuj


              Odp: ulubiony alkohol

              Ja piwo tylko z sokiem i to dużą ilością.
              A wino jak piję to półsłodkie i dobrze schłodzone, albo z przyprawą grzane.

              Skomentuj


                Odp: ulubiony alkohol

                Ja też najbardziej lubię półsłodkie i półwytrawne. Najchętniej sięgam po te Mołdawskie i ogólnie ze szczepu Cabernet Sauvignon i Chardonnay. Jak dla mnie są najlepsze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ulubiony alkohol

                  O to nie wiedziałam ja nie mam swojego ulubionego, bo u mnie ogólnie alkohol to od wielkiego święta. Ale przy nastepnych zakupach wina będę pamietała o tych Mołdawskich może takie gdzieś u nas w sklepie znajdę

                  Skomentuj


                    Odp: ulubiony alkohol

                    Mołdawskie są dośc popularne, jest ich sporo, więc raczej powinny być Bułgarskie też są OK. Kiedyś lubiłam węgierskie, ale... Dziś już mi nie smakują tak. Ja alkoholu nie piję też jakoś specjalnie często. Zwykle przy jakichś okazjach, spotkaniach rodzinnych czy ze znajomymi choć i to nie zawsze. Czasami z mężem we dwoje, ale u mnie konczy się na lampce, dwóch. Picie wiekszych ilosci dobrego alkoholu psuje smak wedlug mnie.

                    Skomentuj


                      Odp: ulubiony alkohol

                      A to mi te alkohole z południa nie smakują. Wolę polskie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ulubiony alkohol

                        annaniol - tej wersji Jacka Daniel's słodkiej nie próbowałam Brandy też piłam i mi smakowało i nawet głowa na drugi dzień nie boli Mam ciocię i wujka ktorzy otrzymują różne alkohole to i czasem coś wypróbuję

                        Skomentuj


                          Odp: ulubiony alkohol

                          Beata mój mąż również od klientów dostaje różne alkohole ale sam ich zawsze próbuje. Ja wolę sprawdzone trunki. Whiski różnych trochę stoi w barku ale ja spróbowałam raz i mi nie smakowało. Podobnie jak gin który jak dla mnie ma za mocny zapach

                          Skomentuj


                            Odp: ulubiony alkohol

                            Jak będziesz miała okazję spróbować to polecam. Wydawałoby się, że to tradycyjny smak, który niczym nie może już zdziwić. A jednak! MOŻE

                            Skomentuj


                              Odp: ulubiony alkohol

                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              Beata mój mąż również od klientów dostaje różne alkohole ale sam ich zawsze próbuje. Ja wolę sprawdzone trunki. Whiski różnych trochę stoi w barku ale ja spróbowałam raz i mi nie smakowało. Podobnie jak gin który jak dla mnie ma za mocny zapach
                              Bo brandy i whysky to alkohole, które trzeba lubić. Mają ten charakterystyczny posmak drewna, z jakiego wykonywane są beczki, w których są przechowywane. Jak ktoś nie lubi, to nie przekona się do tego. No i jak wcześniej pisałam - pije się je dla smaku, skosztowania a nie picia przez cały wieczór czy noc. No chyba, że mówimy o sądzeniu jednej szklaneczki kilka godzin

                              Skomentuj


                                Odp: ulubiony alkohol

                                No mi właśnie nie odpowiada ten smak drewna i mocny zapach. Mój nos jest na to wyczulony. Czasem nawet jak mąż pije, a da mi buziaka to mi przeszkadza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X