Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

    5 okropnych rzeczy, które robią młode mamy!

    A ty, jakie okropne rzeczy robiłaś będąc mamą?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

    znow nie działa strona....

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

      http://babyonline.pl/rodzice_wydarze...l?galg_id=2953 tu działa juz nzalazlam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

        Czy są tu same grzeczne mamy? Nie miałyście żadnych "wpadek", czy innych podobnych przygód? Podzielcie się swoimi doświadczeniami
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

          My z mężem mieliśmy kilka wpadek kiedy nasza córka była bardzo mała. Przez pierwsze pół roku budziła nam się codziennie co ok 1,5 godziny i ze zmęczenia różne dziwne rzeczy robiliśmy. Mąż mi mówił,że kiedyś w nocy kołysałam poduszkę ,bo byłam święcie przekonana ,że to Maja Z kolei mój mąż był pewny,że córka spała z nami w łóżku i zaczął przeszukiwać swoją kołdrę,bo myślał że może tam się schowała normalnie świry z nas



          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

            hahaha ja kiedys ja kmoja Ola płakała polozyla mja obok siebbie pozniej w nocy najwyrazniej jak maz przyszedl z pracy odlozyl ja do lozeczka ja nei wiedzila m obudzila msie na siku a tu corki nei ma... zapalilam swiatlo zajrzlam pod lozko, podnioslam je do gory i sie dre AAAA dzieck ozaczelo plakac as mi kamien z serca spadl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

              Mój synek jeździł na rowerku wokół bloku a ja w tym czasie byłam zajęta plotami z koleżanką. Co chwilę mijał nas synek, za którymś razem zatrzymał się i coś powiedział a ja nie rozumiejąc co, pokiwałam tylko głową na tak.
              Gadam sobie dalej a synek przestał nas mijać. Zaniepokojona poszłam sprawdzić gdzie jest i nigdzie go nie było. Zdenerwowana biegałam po osiedlu i w końcu pobiegłam do domu po telefon.
              Wpadam do domu a tam stoi rowerek. Okazało się,że przyjechał tata, kazał powiedzieć synkowi,że go zabiera i to właśnie, on do mnie mówił a ja przytaknęłam.
              Miałam taką nauczkę, że hej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie okropne rzeczy robiłyście będąc mamami?

                raz miałam wypadek o trzeciej nad ranem, w trakcie przebierania malca, na totalnym zmęczeniu, zrobił okropnie wielką sraczkowatą kupkę, potem następna pieluszka i kolejna sraczka, tak 3 razy, byłam wykończona, a cały przewijak w kupce.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X