Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

The Voice of Poland

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    The Voice of Poland

    ogladacie?? Dla mnie ta edycja jest o wiele lepsza i ogladam !!
  •    
       

    #2
    Odp: The Voice of Poland

    dla mnie ten program to troszke niewypał... nudny jest.

    Skomentuj


      #3
      Odp: The Voice of Poland

      a ja lubie:-) mozna sie posmaic z ich "klotni" o kandydatow

      Skomentuj


        #4
        Odp: The Voice of Poland

        nie lubię tego programu, nie zgadzam się z jury, bardzo często, nie rozumiem na jakiej podstawie oceniają, fałszujących przepuszczają a utalentowanych odrzucają.

        Skomentuj


          #5
          Odp: The Voice of Poland

          Bardzo lubię ten program przede wszystkim dlatego że przychodzą tam ludzie którzy na prawdę umieją śpiewać i na prawdę poziom jest wysoki

          Skomentuj


            #6
            Odp: The Voice of Poland

            Program jest naprawdę super, a dzięki tak odmiennej formie rzeczywiście trafiają tu głównie osoby, które dobrze śpiewają. Do tej pory oglądałam właściwie wszystkie edycje. Jednak martwi mnie to, że teraz tak bardzo ma się zmienić skład jury. Przyzwyczaiłam się do tych trenerów i oni też budowali klimat programu, a teraz to już będzie zupełnie co innego. A co wy o tym sądzicie?

            Skomentuj


              #7
              Odp: The Voice of Poland

              Napisane przez wroblewskaa Pokaż wiadomość
              Program jest naprawdę super, a dzięki tak odmiennej formie rzeczywiście trafiają tu głównie osoby, które dobrze śpiewają. Do tej pory oglądałam właściwie wszystkie edycje. Jednak martwi mnie to, że teraz tak bardzo ma się zmienić skład jury. Przyzwyczaiłam się do tych trenerów i oni też budowali klimat programu, a teraz to już będzie zupełnie co innego. A co wy o tym sądzicie?
              A kto ma teraz występować w jury Nic nie wiem o zmianach dawno nie oglądałam tego programu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: The Voice of Poland

                nie lubie tego, w tv teraz nic wiecej tylko spiewaja i tancza

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: The Voice of Poland

                  Napisane przez evka9 Pokaż wiadomość
                  nie lubie tego, w tv teraz nic wiecej tylko spiewaja i tancza
                  tak zgadzam się tych programów jest coraz więcej a jakoś tak tych talentów na scenie nie przybywa aż tyle Są nowi bo są albo raczej później tylko szkoły zakładają Ale wolałabym już cos innego w tv pooglądąć niż te programy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: The Voice of Poland

                    Czasem oglądam ale bardzo rzadko jakos pasjonatka nie jestem aczkolwiek ciekawy proglam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: The Voice of Poland

                      Bardzo lubię i z niecierpliwością czekam na kolejną edycję. Lubię, bo w tym programie jest już selekcja wstępna i śpiewają na prawdę dobre osoby

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: The Voice of Poland

                        duzym plusem tego programu jest to że wybierają osoby jedynie słysząc głos a nie sugerują się wyglądem to bardzo dobrze według mnie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: The Voice of Poland

                          To prawda tutaj akurat faktycznie liczy się głos. Nie oglądam jakoś mocno namiętnie, ale sporadycznie. Chociaż to jeden z lepszych programów śpiewających.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: The Voice of Poland

                            Niestety nie oglądam bo nie przypadł mi do gustu, może dlatego że nie lubię Edyty Górniak...ale uczestnicy zazwyczaj w finałowym składzie ładnie śpiewają bo widzę w krótkich spotach reklamowych.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: The Voice of Poland

                              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                              Niestety nie oglądam bo nie przypadł mi do gustu, może dlatego że nie lubię Edyty Górniak...ale uczestnicy zazwyczaj w finałowym składzie ładnie śpiewają bo widzę w krótkich spotach reklamowych.
                              Edyty Górniak też nie lubię, ale nie dla się to ogląda. W porównaniu na innych programów tego typu na polsacie czy tvnie, ten jest zdecydowanie najlepszy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X