Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    a ja myślę, że można połączyć obie te cechy. Lata temu zrobiłam tak z pidżamami i ubraniami home wear, tzn powyrzucałam wszystkie stare podkoszulki i powyciągane getry "po domu" czy wielkie tshirty do spania. Teraz nawet jak leżę chora w łóżku, to z klasą
    Moja mama się też śmieje ze mnie, że nie mam nawet starych ubrań na szmaty

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      Mnie w ogóle bawi coś takiego, że człowiek określa się jakoś do swojego stylu. Sportowy look, a może romantyczny. Ja lubię spodnie dresowe, skórkę i t-shirt. Sukienki we wzory również a dziwne ubrania z ciucholandów to już w ogóle Nie wiem czy powinno się definiować swój styl, chyba nieee

      Skomentuj


        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        Zdecydowanie wygoda ale ociupinka mody też jest ok Uwierzcie można to połączyć ja np. kupuję ubrania sportowe, jakieś legginsy i ciekawe bluzy na dotsport.pl i to w połączeniu z makijażem i fryzurą daje super efekt i jest stuprocentowo wygodne.

        Skomentuj


          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Ja mam w planach wcisnąć się wiosną w jakieś ładne jeansy i już teraz przy czasie wyprzedaży chce sobie coś kupić. Widziałam ze Sklep Levis ma teraz fajne jeansy na promocji a że wybór mają duży to pewnie skorzystam z okazjii.

          Skomentuj


            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            A gdzie kupowałyście odzież wierzchnią na zimę? Pamiętajcie, że teraz w allani.pl/wyszukaj/kurtki]kurtki damskie z kolekcji zimowych są przecenione więc warto zapoznać się z ofertą różnych sklepów internetowych i kupić coś na przyszły sezon. Allani Wam to ułatwi, więc koniecznie skorzystajcie z tego portalu.
            Last edited by disne; 06-07-2020, 09:05. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Najlepiej, jeśli modne łączy się z wygodnym Ale jeśli mam wybierać, to postawie raczej na wygodę. Jeśli chodzi o styl to raczej w kierunku codziennej elegancji. Lubię posługiwać się czernią, bo w prostu sposób można stworzyć różne kreacje

              Skomentuj


                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Wygoda przede wszystkim, ale najlepiej to połączyć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Dla mnie liczy się i moda, i wygoda. Chociaż to, co zakładam zależy w dużej mierze od okazji. Inaczej ubieram się na wyjeździe, inaczej na wieczorowe wyjście. Tutaj: xxx znalazłam przykładowo sukienki studniówkowe, doskonałe na karnawałowe szaleństwa.
                  Last edited by disne; 06-07-2020, 09:03. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Ja staram sie laczyc wygode z ladnym wygladem

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      Ja bardzo lubię i modnie wyglądać, i czuć się wygodnie. To wszystko da się połączyć tylko warto poszukać różnych ubrań w internecie, bo tam jest większy wybór. Nawet jeśli ktoś ubiera się na sportowo, to może wyglądać stylowo. Zobaczcie sami jakie mogą być ładne ubrania sportowe: xxx a do tego są bardzo komfortowe z noszeniu. Sama często stawiam na taki styl na co dzień.
                      Last edited by disne; 06-07-2020, 09:04. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Nie ma co tu oddzielać mody od wygody. Najnowsze trendy obecnego sezonu proponują ubrania modne i wygodne jednocześnie. Cudownie możesz wyglądać ubrana na sportowo, na popołudniową herbatkę z przyjaciółką albo też na wielkie wyjście. To zależy tylko od Ciebie, jakie dodatki dołączysz do stroju. Ja najbardziej się cieszę na przyjście wiosny, bo odkryłam nowy sklep internetowy z polską odzieżą damską: xxx i kupiłam tam niebieską sukienkę na wiosnę i lato. Jest świetna.
                        Last edited by disne; 06-07-2020, 09:04. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Myślę, że nie ma kłopotu połączyć modę z wygodą Tak się składa, że wiele ubrań można w ten sposób zestawić i stworzyć swój prywatny, ciekawy styl

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Ja preferuję kompromis między jednym i drugim
                            Chcę wchłonąć ją i chodzić z nią w sobie przez resztę moich dni.

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Widzę, że większość z nas lubi łączyć modę z wygodą, szczególnie na co dzień, kiedy nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie i jesteśmy wiecznie zaganiane. Warto dlatego poszukiwać sklepów internetowych, w których znajdziemy wszystko w jednym miejscu i gdzie jakość, fasony i moda idą w jednej parze. Jednym z nich jest sklep Yupsxxx gdzie każda znajdzie coś dla siebie. Warto też zwrócić uwagą na to, żeby coś co ma wygodny fason jednocześnie podkreślało naszą kobiecość, a wtedy nawet na co dzień będziemy się czuły wyjątkowo.
                              Last edited by disne; 06-07-2020, 09:04. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                oh zdecydowanie i moda i wygoda! Drogie Panie, dzisiaj nie trzeba już wybierać między tymi dwoma rzeczami.Teraz mamy tak ogromny wybór ubrań, że naprawdę nie trzeba z niczego rezygnować. Grunt to znaleźć swoje miejsce, swój sklep, który najbardziej nam odpowiada.
                                I choć bardzo byśmy chcieli kobietom z modą nie pomożemy (o ile w ogóle kobietom w tym pomagać trzeba... ) Ale Waszych facetów mocno do nas zapraszamy.
                                W sklepie znajdziecie zawsze modne ubrania i zawsze w rozsądnych cenach.
                                xxx
                                zresztą najlepiej sprawdzić samemu Wpadajcie!
                                Last edited by disne; 06-07-2020, 09:04. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X