Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    Łapcie namiary - http://wygodnybut.pl
    W zasadzie idzie znaleźć coś odpowiedniego pod każdego - chociaż wiele zależy od budżetu. Akurat u nich to obuwie to wcale specjalnie drogie nie jest. Mylę się?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      Ja staram się łączyć jedno z drugim. Tak zwane połączenie przyjemnego z pożytecznym. Swoje ciuchy kupuję przeważnie na domodi gdzie jest wszystko uzupełniane na bieżąco o najnowsze trendy. Ostatnio kupiłam sobie bardzo fajne ciuchy właśnie z oferty z ubraniami damskimi i to w promocyjnych cenach.

      Skomentuj


        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        Ja uwielbiam połączenie wygodnego z kobiecym. Mam taką pracę, że nie mogę przyjść za bardzo sportowo ubrana, jednak też nie lubię siedzieć cały dzień w obcisłych spódnicach czy sukienkach, dlatego dla mnie rewelacyjnym rozwiązaniem są ubrania w tym stylu http://www.moremoi.com/pl/folkowe-ubrania-2 .

        Skomentuj


          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Ubrania powinny być przede wszystkim wygodne. Oczywiście zwracam też uwagę na aktualne trendy, jednak to w drugiej kolejności.

          Skomentuj


            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Pewnie, że da się połączyć jedno i drugie, choć nie zawsze. Na co dzień nie lubię też zbyt eleganckich ubrań, bo czuję się komicznie. Ale to też dużo zależy od stylu bycia danej osoby. Myślę, że kobieta spacerująca z dzieckiem w garsonce i szpilkach wyglądałaby właśnie komicznie. Nie można za modą ślepo podążać

            Skomentuj


              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Ja lubię modne ubrania. Lubię też modne kosmetyki i perfumy Ale wiadomo - do tanich niestety to nie należy... Dlatego ostatnio szukam dobrych zamienników i trafiłam na stronę http://www.e-happiness.pl/. Zamawialiście kiedykolwiek na niej perfumy?

              Skomentuj


                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Ja lubię i modę, i wygodę. Staram się znaleźć pomiędzy tym równowagę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Ja jako osoba nosząca trochę większy rozmiar, mam dosyć ograniczoną ilość ubrań, które mogę sobie kupić. Jednak staram się łączyć modę i wygodę. Mam również słabość do butów na obcasie i nic mi nie przeszkodzi ich nosić, nawet to, że osoby pracujące ze mną w biurze są o głowę ode mnie niżsi

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Ja również preferuję ubrania wygodne. Jakiś czas temu zupelnie zrezygnowałam ze spodni. Są dla mnie niewygodne, ciągle mi spadały i nie było niczego gorszego niż pasek. Uwielbiam za to legginsy. Fajnie opinają tyłek i są o wiele wygodniejsze niż tradycyjne spodnie.

                    Super są tregginsy czyli połączenie rurek i legginsów
                    http://www.miastokobiet.pl/tregginsy/

                    Wyglądają praktycznie tak samo jak prawdziwe spodnie ale są wygodniejsze.

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      Lubię się ubierać modnie i wygodnie. Dla mnie ważne jest to, aby wyglądać elegancko, bo tego ode mnie wymaga również pracodawca. Paniom po 30 roku życia radzę zajrzeć tutaj http://sklep.poza.pl . Mają tam świetne sukienki na każą okazję. Ich ubrania cechuje przede wszystkim wysoka jakość. Sklep internetowy POZA ma darmową wysyłkę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        przy małym dziecku niestety moda często idzie w odstawkę i najbardziej liczy się wygoda. Pamiętam jak miałam niemowlaka w domu to najważniejsze przy wyjściu z domu do sklepu było żeby na bluzce nie było jakiś niespodziewanych plam, a reszta garderoby była uprasowana i czysta. Jakoś nie zastanawiałam się czy to jest zgodne z najnowszymi trendami
                        zofka

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Ja staram się tak ubierać, żeby wyglądać modnie i wygodnie. A moja mama kupiła sukienki rozmiar 44 na portalu odzieżowym ModBiS.pl, które są tak skrojone, że zakrywają mankamenty figury. Musicie koniecznie je zobaczyć!

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Dla mnie liczy się i wygoda, i moda. Oczywiście to zależy też od okazji.

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Również stawiam na jedno i drugie, choć długo nie mogłąm ze sobą pogodzić tych elementów. Warto znaleźć chwilę czasu i chociażby tutaj poszukać inspiracji na ciekawy i wygodny styl bo tylko wtedy poczujemy się pewnie i komfortowo.

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Dla mnie w przypadku ciuchów liczą się dwie rzeczy: wygoda i elegancja. A moda? Phi! W ogóle nie zawracam sobie nią głowy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X