Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    To, co modne niekoniecznie jest niewygodne. Na przykład ubierając się w stylu młodzieżowym jesteśmy w stanie wyglądać trendy i mieć zarazem poczucie luzu i nieskrępowania: http://tekstowy.net/styl-mlodziezowy...dla-mlodziezy/ . Leginsy, trampki, baleriny to świetne ubrania na co dzień, które pozwalają czuć się bardzo kobieco i przy tym są bardzo wygodne.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      Ja stawiam zdecydowanie na wygodę Moda przy okazji. Przy wyborze ogólnie czy butów czy ubrań patrze głównie na praktyczne stosowanie i używanie przecież każdego dnia dlatego materiał jest ważny i wykonanie oczywiście!

      Skomentuj


        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        Ogólnie to przecież zależy od pory roku, a nawet samopoczucia, mi w ostatnim czasie bardzo podobają się jakieś luźniejsze, ale bardzo eleganckie jednocześnie koszule coś w tym stylu- http://sklep.kastor.pl/index.php?id_...oller=category ale tego tyle jest obecnie, że przykład z Kastor to jedynie w sumie luźny przykład.

        Skomentuj


          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Dla mnie liczy się i moda, i wygoda. Jeśli chodzi o ubrania, to często szukam ich za pośrednictwem strony domodi.pl. Uważam, że tak jest najwygodniej. Ostatnio natrafiłam na taką marynarkę i planuję ją sobie zamówić:



          Co o niej myślicie? Podoba Wam się? Nada się i na co dzień, i na większe wyjścia? Chciałabym ją traktować jako narzutkę.

          Skomentuj


            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Całkiem ładna, dość elegancka choć bez przesady. Z pewnością byłaby dobra do pracy.

            Skomentuj


              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Moim zdaniem da się ubrać modnie i wygodnie. Możecie poszukać dla puszystych sukienek na Modbis, tam jest bardzo duży wybór kreacji na różne okazje. Widziałam też, że wszystkie zarejestrowane i zalogowane klientki mają -10% rabatu.

              Skomentuj


                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Dla mnie moda w ogóle się nie liczy. Wiecie co się liczy? WYGLĄD i WYGODA. Nie chodzi o to, czy coś jest modne czy nie, bo czemu to miałoby obchodzić kogokolwiek - to, co dzisiaj jest modne, jutro już nie będzie. Najważniejsze jest więc, by ciuch dobrze na mnie wyglądał i bym ja się w nim dobrze czuła. A moda? Phi!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Mnie zawsze podobała się moda podkreślająca seksappeal, ubierając się w szorty, szpilki i zakładając bandanę czuję się bardzo kobieco i mam świadomość swoich atutów.

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    A co nosisz zimą w takim razie?

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      Jeśli idę z dzieckiem na spacer to najpierw wygoda. Jeśli wychodzę z mężem, czy idę do pracy, czy umówiłam się z koleżankami to fajnie jest ładnie wyglądać i podobać się samemu sobie. Wygodny strój nie musi być niemodny. Po prostu nie wszystko, wszędzie pasuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Zdecydowanie wygoda. Uważam, że bez sensu jest ubierać się w coś tylko dlatego, że to jest modne, a w rzeczywistości czuć się w tym niekomfortowo.

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Połączenie jednego i drugiego z pewnością byłoby najlepszym rozwiązaniem. Ostatnio bardzo spodobała mi się szmizjerka żelazna część mody lat 50-tych. Mogłoby się to wydawać dość staroświeckie, ale moda ma to do siebie, że lubi wracać i uderzać z zawrotną siłą. Czasem dobrze jest wrócić do tego, co kiedyś było.

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Dziewczyny przecież teraz jest taki wybór, że można połączyć jedno z drugim chociaż czasami mam wrażenie, że niektóre osoby po prostu nie czują kolorów i zestawiają ze sobą fajne ciuchy, które do siebie akurat nie pasują. Tutaj macie ewentualne rozwiązanie dla takich osób - http://coubrac.pl/ wysyłacie zdjęcie i piszecie na jaką okazję szukacie ubrania. Dostaniecie od ręki propozycje.

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Myślę, że taka bluza z kapturem wygląda rewelacyjnie. Nie wiem jak wy, ale ja lubię oryginalną odzież, której nie ma połowy miasta. Ważna jest bowiem dla mnie jakość oraz wzór, który im bardziej unikalny, tym lepszy.

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Najważniejsza jest dla mnie wygoda, sportowe buty, dres, i tyle

                                szafa magazynowa ze stali nierdzewnej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X