Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    Baleriny bardzo fajne, pasuja do wielu kreacji i sa wygodne. Ja mam w szafie kilka par i czesto je nosze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      Wygoda. Nie wyobrażam sobie teraz ubierać się w szpilki. Choć było mi wygodnie to nie przy dziecku.
      Spokój duszy następuje, gdy człowiek przestaje mieć nadzieję.

      Skomentuj


        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        A dlaczego nie modne i wygodne? Przy dzieciach w prawdzie czasem ciężko o to zadbać, ale od czasu do czasu warto zaszaleć, a na specjalne okazje zawsze się przydają takie ładne, modne rzeczy. Sama ostatnio postanowiłam kupić czółenka z Sergio Rossi na tej stronie: http://bymotyl.com/3_baldinini i jestem z nich bardzo zadowolona. W prawdzie nie chodzę w nich na co dzień, ale na specjalne okazje nadają się idealnie.

        Skomentuj


          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Ja przede wszystkim jestem za wygodą, dopiero później modą. Wyjątek stanowią nieco oficjalne imprezy jak wesele np. Wtedy bardziej skupiam się, żebym ładnie wyglądała.

          Skomentuj


            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
            Ja przede wszystkim jestem za wygodą, dopiero później modą. Wyjątek stanowią nieco oficjalne imprezy jak wesele np. Wtedy bardziej skupiam się, żebym ładnie wyglądała.
            Takie imprezy jak wesele, chrzciny itp, albo niedzielne wyjście do kościoła to lubię ubrać się elegancko i założyć fajne szpilki

            Skomentuj


              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Ostatnio bardzo często wybieram wygodę, ale wiem, że to, co wygodne może być też modne. Zobaczcie sobie na przykład te sukienki: http://domodi.pl/trendy/sukienki-na-...a-kreacje_1155 . To prawdziwe cuda

              Skomentuj


                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Ja uwielbiam ubrania, które są przede wszystkim wygodne chociaż raz na jakiś czas lubi na siebie nałożyć coś niepraktycznego ale... bardzo modnego z wyglądu. Uwielbiam oglądać sobie kreacje gwiazd:
                http://www.pomponik.pl/plotki/news-s...ku,nId,2171070

                Zobaczcie jaka jest świetna ta sukienką jaką założyła Sara Hyland. Jest ona z kolekcji Zaca Posena:


                Totalnie się w niej zakochałam jak ja zobaczyłam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Ja kupuję przede wszystkim wygodne ubrania, w których czuje się komfortowo Mój styl jest bardziej sportowy wiec w mojej szafie jest większość koszulek i jeansów dawno jednak nie odświeżałam swojej szafy a już nie długo lato mam jeszcze kilka kg na plusie do wagi z przed ciąży i liczę na to, że uda się zrzucić

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Raczej wygoda, ale staram się to łączyć. W sumie na modę nie zwracam aż tak bardzo uwagi, raczej na to co mi się podoba.
                    romotop

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      markietanka, a mnie ta sukienka np, zupełnie się nie podoba, poczynając od kroju, po kolor materiału. Ale to rzecz gustu i figury też oczywiscie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Ja stawiam przede wszystkim na wygodę. Zresztą nie mogę nosić wszystkiego co jest modne bo przeważnie takie ciuchy uszyte są na kobiety o figurę zapałki. Ja do takich nie należę więc muszę szukać wśród ubrań maskujących wszelkie niedoskonałości ciała. Dlatego chodzę głównie w sukienkach dla puszystych które na pierwszy rzut oka w cale nie wyglądają jakby były uszyte dla kobiet o pełniejszych kształtach. Dzięki temu nie mam kompleksów.

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Dokładnie, rzeczy najlepiej dobierać do sylwetki ale przede wszystkim muszą być dobrze dobrane aby nie powodowały u nas kompleksów - bo jak będą źle dobrane to tylko wydamy kasę a ubranie wyląduje w koncie.

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Najlepsze jest połacznie modnych i wygodnych ubrań

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Zgadzam się jeśli moda i wygoda idą w parze w naszych ciuszkach czujemy się super.

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                To, co modne niekoniecznie jest niewygodne. Na przykład ubierając się w stylu młodzieżowym jesteśmy w stanie wyglądać trendy i mieć zarazem poczucie luzu i nieskrępowania: http://tekstowy.net/styl-mlodziezowy...dla-mlodziezy/ . Leginsy, trampki, baleriny to świetne ubrania na co dzień, które pozwalają czuć się bardzo kobieco i przy są bardzo wygodne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X