Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    Ja natomiast zwykle staram się połączyć: modę, wygodę i praktyczność nie koniecznie w takiej kolejności. Dotyczy to zarówno ubrań, jak i dodatków. Kiedy np. idę do pracy, plecaki na laptopa , zawsze mi towarzyszą. Udało mi się znaleźć bardzo fajne produkty tego rodzaju w sklepie Brytyjka i nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez nich.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      A kto powiedział że wygodne nie znaczy modne? Przecież można się ubrać wygodnie ale zgodnie z dzisiejszymi trendami. Ja tak robię :P
      Obecnie rozglądam się za butami na wiosnę buty online Chodzą mi po głowie trampki bo na spacerach z dziećmi będzie mi w nich najwygodniej ale czółenka też w sumie by się przydały na jakieś wypady z mężem.

      Skomentuj


        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        ale dziecko może wyglądać modnie i czuć się wygodnie coraz fajniejsze stylizacje śledzę np. na http://tinyteaspoon.com/

        Skomentuj


          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Przy dziecku ciężko jest ubierać się modnie, ale chyba każda kobieta potrzebuje czegoś wyjątkowego. Ja zazwyczaj stawiam na wygodę, ale odrobina luksusu nikomu nie zaszkodzi, no i można się wtedy poczuć o wiele lepiej, choć dla każdego elegancja to co innego, choć można poszperać, np: http://kochamczytac.pl/sophisticated...m-i-elegancja/ Gdy więc mogę staram się prezentować jak najlepiej, no i szukam do tego okazji. Jak pozwala mi na to czas i znajdę jakiś powód, to takie kreacje mocno pomagają.

          Skomentuj


            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Ja stawiam na modną wygodę :P
            Można przecież dobrać ubrania tak żeby było modnie i wygodnie.
            Ostatnio poluję na buty na wiosnę i bardzo podoba mi się oferta dostępna na https://www.mivo.pl/firm-pol-1366736628-GINO-ROSSI.html Chyba skuszę się na jakieś szpilki i trampki. Robi się coraz cieplej i dobrze by było w końcu pozbyć sie kozaków.

            Skomentuj


              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Mi zaczęły podobać się conversy. Mam w planach kupić białe, bo są najładniejsze.

              Skomentuj


                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Ja stawiam na takie ciuchy, które łączą w sobie i wygodę i elegancję. Bardzo lubię sukienki, sa super wygodne i dobrze się w nich wygląda.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Staram się żeby było modnie, ale przede wszystkim wygodnie. Łatwo to połączyć.
                  Gotta hold on to love

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Najważniejsza jest dla mnie wygoda, natomiast moda jest na dalszym planie. Ogólnie staram się kupować markowe ciuchy - zazwyczaj są zarówno wygodne, jak i stylowe. Najbardziej podobaj mi się ubrania ze sklepu https://manzayo.com - mają tam wyłącznie odzież włoską, bardzo dobrej jakości.

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      Dla mnie również bardzo ważna jest wygoda niemniej przyznaję,że lubię ciuszki dobrych marek. Mam zdanie,że tanie to drogie. Lepiej jest kupić sobie coś porządnego ale na dłużej niż masę ciuszków. Mam dużo koleżanek, które coraz to kupuja jakieś ubrania na wyprzedażach czy też w ciuchlandach ale przez to nigdy w zasadzie nie wyglądają dobrze....
                      Ubrania często zamawiam tutaj:
                      http://gomez.pl/

                      W sklepie są same najlepsze marki.
                      Moja najnowsza zdobycz to taka jasna kurtka od Karla Lagerfelda:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                        Mi zaczęły podobać się conversy. Mam w planach kupić białe, bo są najładniejsze.
                        Trampeczki do duzo rzeczy pasuja Biale conversy to i do sukienek i do żakietów

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Ostatnio tylko wygodną, dresy, coś luźnego. Nie jest to dobre dla mojej figury, bo nie kontroluje wagi. Jak chodziłam do pracy, to po jeansach od razu widziałam , czy przytyłam i od razu była reakcja.

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Jak zostałam mamą to bardziej wygodne typu dresy, ale teraz coraz częściej siegam po coś modnego, ale w czym dobrze sie czuję i wygodnie jest mi opiekować sie synkiem.

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              To wcale nie musi się wykluczać. Modne rzeczy mogą być też wygodne. Bardzo mi się podobają na przykład ogrodniczki opisane bardzo fajnie na domodi. Myślę, że zacznę tak właśnie chodzić.

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Pewnie, że jedno nie wyklucza drugiego. Jednakże ja stawiam głównie na wygodę. Tak samo wielu moich znajomych. Zwłaszcza ci, którzy są pulchni. Niektóre znajome miały problem z zakupem modnych, kobiecych ubrań. Na szczęście dzięki sklepowi online pełnemu sukienek wieczorowych, koktajlowych i studniówkowych, problem został rozwiązany. Jeśli także nosicie większe rozmiary, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą sklepu ModBis.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X