Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Majówkowe plany

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Majówkowe plany

    Myślę, że snucie majówkowych planów bardziej przybliża nas do wiosny, stąd taki temat. Chcemy pojechać w góry i potrzebne nam jakieś niedrogie noclegi w Szklarskiej Porębie. Lepiej zarezerwować trochę szybciej, bo później ludzie się rzucą na te kilka wolnych dni.
    A jakie Wy macie plany? Może chcecie polecić jakieś ciekawe miejsce?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 10-07-2014, 10:16.
  •    
       

    #2
    Odp: Majówkowe plany

    ja jeszcze nie mam żadnych planów, aż strach tak na prawdę pomyśleć, bo to już za niedługo, ale podejrzewam, ze na szybko załatwię jakieś noclegi oraz transport bo tak na prawdę nie ważne gdzie, ale ważne z kim
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 10-07-2014, 10:15.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Majówkowe plany

      nie ma to jak lato!
      My zawsze na majowke razem z mezem i synem wybieramy sie na dzialke pod namioty
      Jest zawsze duzo radochy i letnia atmosfera!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Majówkowe plany

        my gdzieś zawsze wyjeżdżamy nie bardzo daleko jak będzie ciepło to może uda się zabrać córcię nad Solinę

        Skomentuj


          #5
          Pomysłu na najbliższą majówkę

          Zbliża się długi weekend majowy, jak chcecie, planujecie go spędzić.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pomysłu na najbliższą majówkę

            Dajcie mi trochę słoneczka, to chętnie wybiorę się nad jeziorko, ewentualnie grillowanie na działce. Ale boję się, że w tym roku pogoda niestety nie dopisze

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pomysłu na najbliższą majówkę

              Dopisze, dopisze, bo mam zamiar odbyć dużo spacerów i duuużo grillować ze znajomymi i mężem ) (córa też będzie mieć raj z dzieciakami znajomych) Wszyscy w zgodzie z naturą!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pomysłu na najbliższą majówkę

                musi być ładna pogoda, innej opcji nie ma my wybieramy się na Mazury - spływ Krutynią, osada Galindów w Iznocie i pyszne gofry w Mikołajkach

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pomysłu na najbliższą majówkę

                  jak dla mnie słońce i perła radler i totalny chill

                  Skomentuj


                    #10
                    czekam na majówkę

                    Mam już tyle planów i tylko się modlę by ktoś z rodziny się nie zwalił, albo chłop czego nie wymyślił. Przede wszystkim nie mam czasu przez te święta. Zawsze wyjeżdżaliśmy a w tym roku chcieliśmy się trochę poświęcić w życiu parafii, Bo to wstyd że ciągle się migaliśmy. To spowodowało, że cały wielki tydzień mieliśmy zajęcie, potem Wielkanoc, a tu zrobiło się ciepło trawa porosła i ogród czeka na gospodynię. Sąsiedzi już przed świętami pokosili a u nas wszystko zarośnięte. Do tego chciała bym zmienić doniczki agawom. Widziałam takie podobne do pieńków w Leroy Merlin http://www.leroymerlin.pl/oswietleni...dowe,a357.html. Poza tym czas posadzić pelargonie, obhakać truskawki, zasadzić kilka szczepionek winogron no i spróbować część roślin z domu przenieść do ogrodu. Przede wszystkim awokado i kasztany jadalne. Wyjątkowo w tym nie zasadzę chyba papryki. Może nie będzie już mrozów na trzech ogrodników, jak myślicie?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Majówkowe plany

                      Ja bym zmieniła temat na wakacyjne plany ponieważ lato w pełni i zaczną się letnie urlopy. Już z narzeczonym planujemy jechać na Słowację, z Biurem Podróży Family Tour®, do skorzystania z kurortu źródeł termalnych wód Bojnice całość wygląda fantastycznie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pomysłu na najbliższą majówkę

                        Majówki najlepsze są w Bieszczadach

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pomysłu na najbliższą majówkę

                          A my byliśmy w Zakopanym. Razem z męzem pojechaliśmy stopem Była to ciekawa odmiana od jazdy autobusem, pociągiem, czy samochodem. Tym bardziej, że znaleźliśmy ciekawą aplikację Yanosik AutoStop, którą można ściągnąć na smartfona. Wystarczy tylko się zalogować, określić gdzie się chce dojechać i gdzie się jest, a nasze zgłoszenie zostanie przesłane do wszystkich kierowców w promieniu 7 km od nas. Oczywiście kierowcy ci muszą mieć u siebie w samochodzie Yanosik-a na początku baliśmy się, czy to rzeczywiście działa, ale udało się. Jest to znacznie bezpieczniejsze aniżeli tradycyjne łapanie stopa. nie trzeba czekać przy drodze z kciukiem, tylko na przykład gdzieś na stacji, albo w innym miejscu na trasie, gdzie kierowca może łatwo nas znaleźć. Teraz wypróbujemy aplikację znowu, ale tym razem wybieramy się końcem sierpnia nad morze

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Majówkowe plany

                            W weekend majowy byliśmy w bibione. Świetne miejsce na wypoczynek

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Majówkowe plany

                              Na majówkę wybraliśmy się do Ustronia. Mamy tam rodzinę, więc odpadły koszty noclegów, a pogoda nawet w miarę dopisała

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X