Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont łazienki - co jest trendy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

    Szkło w łazience to chyba ciągle trzeba by było je czyścić, zależy też gdzie i jaki wzór. Bardzo podoba mi się styl prowansalski w łazience lub już zupełnie nowoczesny. Ostatnio chyba była moda na czarno-białe łazienki, przynajmniej w sklepach było mnóstwo takich przykładów.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

      Mi kiedyś bardzo podobały się łazienki w stylu retro, jednak jak już przyszło do remontu naszej własnej, okazało się, że ani ja, ani mąż łazienki retro nie chcemy. Stanęło na nowoczesnym wnętrzu w odcieniach szarości połączonych z drewnem. Wyszło rewelacyjnie

      A co do szkła powiem, że w życiu bym się na to nie zdecydowała. Kupa roboty jest z czyszczeniem błyszczących płytek, bo wszystko na nich widać (dlatego nasze są matowe), a co dopiero ze szkłem!

      Skomentuj


        #63
        Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

        Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
        Mi kiedyś bardzo podobały się łazienki w stylu retro, jednak jak już przyszło do remontu naszej własnej, okazało się, że ani ja, ani mąż łazienki retro nie chcemy. Stanęło na nowoczesnym wnętrzu w odcieniach szarości połączonych z drewnem. Wyszło rewelacyjnie

        A co do szkła powiem, że w życiu bym się na to nie zdecydowała. Kupa roboty jest z czyszczeniem błyszczących płytek, bo wszystko na nich widać (dlatego nasze są matowe), a co dopiero ze szkłem!
        Bo często tak jest, że coś nam się podoba, nawet bardzo podoba, ale jak przychodzi co do czego i że sami u siebie mielibyśmy remontować to nagle okazuje się, że zrobilibyśmy to zupełnie inaczej. Drewno w łazience też bardzo mi się podoba.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

          Bo często tak jest, że coś nam się podoba, nawet bardzo podoba, ale jak przychodzi co do czego i że sami u siebie mielibyśmy remontować to nagle okazuje się, że zrobilibyśmy to zupełnie inaczej
          Oj tak Z wieloma rzeczami tak mamy. Drewniane domy w styl góralskim? Możemy się rozpływać nad nimi godzinami. Zabytkowe meble? Jejku, jakie piękne. Ale nasz własny dom to murowana nowoczesność

          Skomentuj


            #65
            Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

            Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
            Oj tak Z wieloma rzeczami tak mamy. Drewniane domy w styl góralskim? Możemy się rozpływać nad nimi godzinami. Zabytkowe meble? Jejku, jakie piękne. Ale nasz własny dom to murowana nowoczesność
            Mnie też zachwycają antyczne meble, klasyka i taki starodawny styl. A jednocześnie swój dom mam bardzo nowoczesny i nie wyobrażam sobie funkcjonować na co dzień w takich wnętrzach. Jakiś weekend czy wakacje to co innego.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

              A drzwi do łazienki? Jakie są trendy? Na pewno wybiorę coś z Gama Oleśnica, ale nie mogę się zdecydować na model...

              Skomentuj


                #67
                Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                W tym tygodniu i my damy naszej łazience nowe życie. Nie będzie to jakiś generalny remont, ale odświeżenie. Wczoraj w Castoramie kupiliśmy farbę, nową szafkę, półeczki itp. Jest duży wybór bardzo ładnych rzeczy, ale ceny mebli i dodatków łazienkowych też nie są małe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                  Łazienka może być zarówno funkcjonalna jak i trendy - wystarczy popatrzeć co nowego proponują EksperciLazienek i już wiadomo jak modnie i funkcjonalnie urządzić swoją łazienkę.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                    Mnie ostatnio bardzo też podobają się ledy oświetlające wannę, lustro i inne łazienkowe elementy

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                      A to mi także. No i lustra na całą ścianę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                        Warto też pomyśleć o meblach łazienkowych. Tutaj http://ilazienki.pl/meble-lazienkowe,c_8 można je zakupić. Oferta jest bardzo różnorodna, więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Plusem jest też niska cena. Warto tam zrobić zakupy.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                          Mnie chodzi po głowie zabudowana wanna. Pytanie tylko, czym ją obudować?
                          Gotowe osłonki ze sklepów zupełnie do mnie nie przemawiają.
                          Myślicie, że system suchej zabudowy będzie tutaj dobrą opcją? Chodzi mi o coś takiego jak ma w ofercie np. Knauf: http://knauf.pl/ . Czytałam w necie, że to dobra opcja do łazienek, no ale wiadomo, że zawsze lepiej porozmawiać jeszcze z kimś, kto stosował takie rozwiązanie we własnym domu. To jak, jest tu ktoś taki?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                            Teraz trendy są kolorowe albo totalnie minimalistyczne kafle - moim zdaniem jedne i drugie są piękne, ale trzeba stosować z umiarem.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                              Tutaj http://www.tubadzin.pl/collection/150 jest pomysł na jasną, piękną łazienkę. Nie trzeba się wiele natrudzić i nawymyślać. Płytki są proste do ogarnięcia i niezależnie jak je założymy, to zawsze świetnie będą wyglądały. Uważam, że warto w nie zainwestować.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                                Mi podoba się w łazience połączenie płytek z drewnem. Ładnie to wygląda i do tego drewno daje ciepło. Jak będę nie długo urządzał łazienkę to właśnie tak zrobimy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X