Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    Napisane przez kgtomczyk Pokaż wiadomość
    Zapraszam do zakupu wyjątkowej kartki https://www.facebook.com/kartkaokolicznosciowa
    ładne karteczki i ten schoweczek na pieniążki dobry pomysł

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      Ja bym chciała dostać jakąś fajną ozdobę do mieszkanka - coś bardziej prywatnego co by mi o darczyńcy przypominało + do tego można kupić siostrze fajne zabiegi modelujące na http://www.vicihair.pl/, nic jej tak nie poprawi humoru jak chwila dla siebie i to z jakim skutkiem

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Oj ja z biżuterii bym się napewno ucieszyła. Mąż żartuje sobie ze mnie, że jestem jak sroka bo ciągnie mnie do każdej błyskotki

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          Oj ja z biżuterii bym się napewno ucieszyła. Mąż żartuje sobie ze mnie, że jestem jak sroka bo ciągnie mnie do każdej błyskotki

          jak każda kobietke - moja Zosia też kocha błyskotki - mąż mówi ze to po mnie ma

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            jak każda kobietke - moja Zosia też kocha błyskotki - mąż mówi ze to po mnie ma
            Już Zosia pała miłością do błyskotek? No to ładnie Pamiętam, że jak się dowiedziałam że będzie chłopak to jedyne czego mi było szkoda to tego, że nie będę mogła pleść warkoczy i wpinać spineczek we włosy

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              Już Zosia pała miłością do błyskotek? No to ładnie Pamiętam, że jak się dowiedziałam że będzie chłopak to jedyne czego mi było szkoda to tego, że nie będę mogła pleść warkoczy i wpinać spineczek we włosy
              nio lubi ogladac moje blyskotki - a swojej cioci to juz strasznie - Madzia moja szwagierka ma tego mnostwo - ja mam dziopke ale tylko pozwala na wspiecie spineczki do wlosow ale juz zawiazac sobie kitke z tylu nie da a ma juz dlugie dosc wloski i jest co wiazac - ja ubolewam ale moze kiedys sie przekona

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                nio lubi ogladac moje blyskotki - a swojej cioci to juz strasznie - Madzia moja szwagierka ma tego mnostwo - ja mam dziopke ale tylko pozwala na wspiecie spineczki do wlosow ale juz zawiazac sobie kitke z tylu nie da a ma juz dlugie dosc wloski i jest co wiazac - ja ubolewam ale moze kiedys sie przekona
                Przekona sie zobaczysz
                Mnie od zawsze siostrzenice męża jak tylko do nich jedziemy męczą o wymyślenie fryzury i tak godzinami siedzę z nimi i plote różne dziwne fryzury

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  Przekona sie zobaczysz
                  Mnie od zawsze siostrzenice męża jak tylko do nich jedziemy męczą o wymyślenie fryzury i tak godzinami siedzę z nimi i plote różne dziwne fryzury
                  hehe to masz wprawę - tak na przyszlosc jak bedzie cora

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    Dla kobiety dobrym prezentem może być sukienka w kwiaty lub inny letni strój.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      Pomysł z bonem jest praktyczny i ciekawy. Na pewno mnie taki prezent by się spodobał. Wiadomo gusta są różne, więc czasem lepiej dać właśnike taki bon i pani domu sama sobie kupi co jej potrzebne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        Napisane przez 96aniaaa Pokaż wiadomość
                        Dla kobiety dobrym prezentem może być sukienka w kwiaty lub inny letni strój.
                        Siostrze czy ewentualnie przyjaciółce może i bym kupiła taka sukienkę ale tylko gdybym dobrze znała jej gust i wymiary bo w ciemno bym nie ryzykowała.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Napisane przez aniamm Pokaż wiadomość
                          Osobiście jestem wielkim przeciwnikiem kupowania kobietą na ich świąta rzeczy do domu bo mężczyzna nigdy nie dostaje nic do domu tylko dla siebie. Moja siostra dostała ostatnio ode mnie kijki narciarskie: http://www.nartywarszawa.pl/sprzet-n...ie/atomic.html i to jest prezent naprawdę dla niej, bardzo jej się spodobało narciarsto a kijki miała stare pożyczone od kogoś więc radość była ogromna. Uważam też, że lepeij kupić coś raz a konkretnie i odpuścić kolejną okazję.
                          No nie wiem, facetowi też kupuję czasami coś do samochodu, warsztatu Ale jeśli chodzi o te kijki to fajny pomysł, sama bym takie przyjęła. Ale dość drogie wyszukałaś. Tutaj są tańsze http://www.skicentrum.pl/

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            Duzo tez zależy jaki to ma być typ prezentu-praktyczny, czyli to co przyda się siostrze jak np. torebka, czy dla przyjemności jak np jakis masaz, kurs tanca brzucha, czy może z jajem- lot na paralotni np.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                              Siostrę sie raczej zna na wylot i bez problemu powinno sie trafić w jej gusta.
                              Moje siostry lubią dostawac praktyczne prezenty. my im takie dajemy tylko w żartobliwej oprawie.
                              Nie dawno teściowa maiła 60 i kupiliśmy jej wspólnie kolczyki, ale żeby tak łatwo sie nie domyśliła co doatała to do kartona włożyliśmy 5 kg cukru od każdego dziecka po kilogramie i do tego kilka karoników w których były miłe karteczki z życzeniami i podziękowaniami. Teściowa jak wręczyliśmy jej prezent to myślała ze serwis obiadowy a tu złote kolczyki

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                                Pomysłowe Musiało super to wyjść wszytsko

                                Są rodziny, które lubią robić sobie niespodzianki, a są i takie rodzeństwa, które wolą dać praktyczne rzeczy. Z mojej strony rodziny zazwyczaj preferujemy praktyczność- wprost mówimy zapytani co byśmy chcieli, potrzebowali

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X