Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    ladybzyk to ci siostra miała niespodziankę
    I o to chodziło, takie "wejście smoka" ha ha jak to się mówi, a śmiechu było więcej jak to włączyła a to zaczęło się wyginać we wszystkie strony

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      Prezent dla siostry to nie żaden problem w moim przypadku, najczęsciej kupuje te już gotowe zestawy kosmtyków w pudełeczkach- różnych marek- ładnie zapakowane, różnorodne, pełne nowości, wiec siostra uwielbia takie kosmetyczne prezenty. A jak nie to- biżuteria, tego żadnej kobiecie nigdy mało tylko biżuteria prawdziwa, nie uznaje sztucznej. CIuchy, torebki, och mogłabym jej codziennie prezenty kupować

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
        Prezent dla siostry to nie żaden problem w moim przypadku, najczęsciej kupuje te już gotowe zestawy kosmtyków w pudełeczkach- różnych marek- ładnie zapakowane, różnorodne, pełne nowości, wiec siostra uwielbia takie kosmetyczne prezenty. A jak nie to- biżuteria, tego żadnej kobiecie nigdy mało tylko biżuteria prawdziwa, nie uznaje sztucznej. CIuchy, torebki, och mogłabym jej codziennie prezenty kupować
        U mnie też często goszczą perfumy, ostatnio jak byłam z siostrą, miesiąc temu to poprosiłam ją o wybranie sobie perfum, a że nie wiedziała jakie, to wybrałam jej te, co sama aktualnie używam. Biżuteria tak, jak najbardziej, często kupuje jej z firmy A*********, (nie wiem, czy można podawać nazwę) a co do zestawów kosmetyków, to ja lubię robić sama takie zestawy, nie wiem dlaczego, tak jakoś mam i później sama pakuję

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          A ja polece prezenty ze sklepu internetowego http://szwajcarskiezegarki.eu. Kupiłam tam zegarek dla siostry z opcja wygrawerowania i jest to niezapomniany prezent na lata. Sama mi mówiła że spoglądając na niego przypomina sobie ta ciepłą chwile jego otrzymania.

          Kosmetyki sie skończą niestety dlatego czasem warto zainwestować w troche lepszy prezent - a jezeli kogos nie widzimy dluzszy okres bądz pracuje za granicą to taki zegarek przypomina mu o kraju, rodzinie

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
            U mnie też często goszczą perfumy, ostatnio jak byłam z siostrą, miesiąc temu to poprosiłam ją o wybranie sobie perfum, a że nie wiedziała jakie, to wybrałam jej te, co sama aktualnie używam. Biżuteria tak, jak najbardziej, często kupuje jej z firmy A*****************, (nie wiem, czy można podawać nazwę) a co do zestawów kosmetyków, to ja lubię robić sama takie zestawy, nie wiem dlaczego, tak jakoś mam i później sama pakuję
            Ja czasami też kupię perfumy, ale to jeśli wiem że siostra je lubi. BO w ciemno wolę nie ryzykować, tym bardziej że na każdym inaczej pachną.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Kupiłam mężowi zegarek Dałam 400 zł i tak go nie nosi Zegarek piękny prezent ale każdy godzinę sprawdza na komórce Tak mi się wydaje

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                Też kiedyś chciałam kupić zegarek mężowi, ale w końcu kupiłam sobie
                Siostra zegarków nie nosi, bo wiadomo, teraz w sumie każdy na komórkę spogląda, to masz rację, ale ja mimo telefonu jednak bardzo lubię zegarki, mam 2, są prześliczne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Ja sobie też kupiłam i leży zegarek w szufladzie a jest fajny ale pewnie już nawet bateria padła Już chyba ze dwa lata jak go nie noszę

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    a książki? siostra lubi czytać? Tu masz podpowiedź : http://xiegarnia.pl/artykuly/najleps...ratura-polska/ - myślę, że coś z tego jej przypadnie do gustu

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      a może voucher do Spa lub kosmetyczki - moja siostra dostała taki prezent i była strasznie zadowolona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        A może coś takiego tylko dla niej np. zabieg w salonie kosmetycznym? Teraz modna jest depilacja laserowa http://www.laserglamour.pl/index.php/homepage.html na pewno się ucieszy

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          a może voucher do Spa lub kosmetyczki - moja siostra dostała taki prezent i była strasznie zadowolona
                          super pomysł ja bym była zadowolona z takiego prezentu i w końcu musiała bym znaleźć trochę czasu na ta przyjemność

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            Moja propozycja to elegancki zegarek. W sieci sa obecnie outlety, w których można kupić zegarki dobrych marek po bardzo okazyjnych cenach tak więc moim zdaniem warto jest skorzystać. Na przykład to miejsce:
                            http://www.czaszegarkow.pl/
                            Jest jeszcze kilka innych... Sama od jakiegoś czasu nie kupuję biżuterii oraz zegarków w normalnych , sklepowych cenach ponieważ normalnie się to nie opłaca. Lepiej jest poszukać taniej w sieci.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                              Osobiście jestem wielkim przeciwnikiem kupowania kobietą na ich świąta rzeczy do domu bo mężczyzna nigdy nie dostaje nic do domu tylko dla siebie. Moja siostra dostała ostatnio ode mnie kijki narciarskie: http://www.nartywarszawa.pl/sprzet-n...ie/atomic.html i to jest prezent naprawdę dla niej, bardzo jej się spodobało narciarsto a kijki miała stare pożyczone od kogoś więc radość była ogromna. Uważam też, że lepeij kupić coś raz a konkretnie i odpuścić kolejną okazję.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                                Zapraszam do zakupu wyjątkowej kartki https://www.facebook.com/kartkaokolicznosciowa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X