Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    No ale skoro ma to byc prezent, to tak głupio wprost zapytać. Niespodzianka to niespodzianka ja ostatnio na tej stronie znalazłam ogromny wybór przeróżnych produktów https://jakiprezent.pl/dla-niej . Sama mam niebawem urodziny siostry - wybredna 20latka, i muszę cos namierzyć

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      Niby mówi się, że bliskim najłatwiej kupić prezent, ale ja się z tym nie zgadzam. Ja z podarkiem dla bliskich mam zawsze największy problem niestety ;( Co moge polecić? Przede wszystkim coś, co przyda się na co dzień. Może jakieś ubranie, albo może perfumy. Ja swojemu bratu na urodziny zamawiałam ostatnio zapach z https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy. Mają duży wybór wód toaletowych dla kobiet, więc z powodzeniem znajdziesz coś dla swojej siostry. Jeśli czyta możesz też wybrać jej jakaś książkę. Teraz jest sezon wyprzedaży, pewnie jakieś bestsellery są na promocjach

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Jednym z lepszych prezentów na parapetówkę jest robot kuchenny. Na pewno dostaniesz go na electro.pl. Z tego prezentu będzie korzystała wiele, wiele lat.

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          Chyba najlepszym prezentem będą po prostu perfumy. Ewentualnie jakiś zegarek możesz kupić.

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            najlepiej właśnie podpytać, jak to Twoja siostra to będzie najprościej. Jak parapetówka u jakiś znajomych to kwiatek w doniczce fajna sprawa, pościel, szkło wszelakie, jakiś wazon ozdobny, zegar. Ale przy takich dodatkach najlepiej znać gust drugiej osoby.

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Ja niedawno podarowałam kuzynce kupon do jej ulubionego sklepu H&M. Zabrała mnie później ze sobą na zakupy i obie poszalałyśmy jak rzadko

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                Tak, parapetówkq kojarzy mi się z prezentami dla domu. Ostatnio byliśmy u znajomych, którzy się przeprowadzili i daliśmy im fajny duży komplet ramek na zdjęcia rodzinne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Ramki, czy inne tego typu drobnostki to zawsze dobry pomysł. Ja na parapetówkę daję zwykle to, na co zgłaszają zapotrzebowanie.

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    Odnośnie tego co gabrysia pisała to tak z ciekawości: Myślicie, że taki ekspres do kawy byłby ok prezentem na parapetówę?

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      Jeśli parapetówka to kwiatki i akcesoria do domu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        Może wykup jej na przykład weekend hotelu Dr Irena Eris Spa na mazurach ? Albo najlepiej obydwie tam pojedźcie. Jest to wspaniałe i urokliwe miejsce, a przede wszystkim z całą masą atrakcji, szczególnie dla kobiet, chyba nie ma takiej kobiety, która nie lubiłaby spędzić kilku dni relaksu w spa.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Zastanawiam sie nad jakims praktycznym prezentem dla siostry. Ostatnio zauwazylem iz zainteresowala sie roznego rodzaju herbatami, zamawia je z jakichs dziwnych miejsc - niby sprowadzane zza granicy. Orientujecie sie gdzie mozna kupic sprawdzona herbate czarna? Nie znam sie za bardzo na producentach, pytalem sie jednej znajomej z pracy i ona popija sobie http://www.bifix.pl/nasze-produkty/h...rne-ekspresowe . Moze ktos z Was rowniez korzysta i potwierdzi jej jakosc. Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            W gruncie rzeczy warto pomyśleć o czym co na prawdę się przyda, może szklanki, kieliszki? Ja bym się ucieszyła z kwiatka na balkon np

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                              Też szukam prezentu dla siostry. Wpadł mi w oko taki przepiśnik. Co myślicie o takim prezencie? Wiem, że siostra lubi gotować, więc chyba powinna być zadowolona

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                                Cześć, fakt faktem święta zbliżają się dużymi krokami więc chyba każdy się już z nas zaczyna zastanawiać nad prezentami. Zostawię namiar na stronę http://wkrzys.pl/ to może kogoś zainspiruje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X