Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    Jak parapetówka to wiadomo, że coś ze sprzętu domowego

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      Zależy w jakim stylu ma wyposażoną kuchnie. Ja nie polecałabym chlebaka z błyszczącej stali, bo widać każde dotknięcie.

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Raczej wyposażenie kuchni typu sztućce lub szklanki, kubki - tego nigdy za wiele Ja bym się cieszyła z takiego niebanalnego prezentu a za razem bardzo potrzebnego. Fajny pomysł to również zegar na ścianę w klimacie kuchni

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          Napisane przez sasiatko405 Pokaż wiadomość
          Jak parapetówka to wiadomo, że coś ze sprzętu domowego
          Ale lepiej upewnić się jakie sprzęty są już w domu

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            Pewnie, że lepiej się upewnić. Ale czy np jeżeli brakuje mopa, to od razu na prezent trzeba kupować mopa? Chyba nie.
            Dobrym pomysłem jst paleta cieni do powiek. Dostałam taką 2 lata temu i jeszcze wszystkich nie przetestowałam. A jest ich ponad 100.
            Fajny pomysłem są różnego rodzaju świece zapachowe typu yankee candle, tutaj mają sporo ciekawych pomysłów na dzień kobiet http://www.goodies.pl/374-prezenty-na-dzien-kobiet

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Może czekoladki? To dobry prezent na każdą okazję. Możesz pomyśleć na przykład o takim zestawie pralin: http://www.sklep.mountblanc.pl/Produkty/417. Moim zdaniem bardzo się ucieszy - oczywiście, jeśli lubi czekoladę

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                Jakiś robiony na zamówienie tort jest miłą i smaczną niespodzianką. W tym roku zamówiłam jej ulubiony- czekoladowy i była zachwycona. Aż szkoda było zjeść.
                Oprócz tego ja swojej siostrze kupuje najczęściej kosmetyki, torebki albo jakieś dodatki do pokoju. Znam ją dość dobrze, więc zawsze wiem czego jej brakuje, albo czego sama sobie nie kupi, chociaż bardzo jej się podoba. Na szczęście dla mnie nie jest zbyt wymagająca

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Hmm.. Do nowego mieszkania przydałyby się jakieś gustowne akcesoria kuchenne np. Albo eleganckie poduszki lub coś w tym stylu. Ja bym się ucieszyła z kwiatka doniczkowego

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    Przede wszystkim wybierz coś, co sprawi jej radość. Przecież właśnie o to chodzi w dawaniu prezentów. Myślę, że fajnie może się w tym celu sprawić listonoszka skórzana, która świetnie pasuje do wielu stylizacji. Ja bym się bardzo ucieszyła gdybym dostała taki prezent. Myślę, że ona tak samo

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      W sumie dobry pomysł. Ja mojej ostatnio dałam naszyjnik.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        A może jakiś ekspres do kawy? Dzisiaj są już dużo tańsze niż kiedyś i niemal każdy może w domu mieć swój. Zajrzyjcie sobie na stronę http://www.konesso.pl/. Jest tam ogromny wybór ekspresów do kawy, zaparzaczy do herbaty, wszelkich akcesoriów a można także kupić samą kawę mieloną czy też ziarnistą. Najbardziej w tym sklepie podoba mi się tania i błyskawiczna przesyłka, w porównaniu z innymi sklepami naprawdę warto, bo kosztuje tylko 5,50zł

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Ja tez jestem za prezentami ,które sprawiaja na twarzy osoby obdarowywanej usmiech od ucha do ucha . Moze to i samolubne...ale osobiscie tez lubie dostawac niespodzianki tylko dla Mnie . My jutro wybieramy sie na 29 urodziny kuzynki i kupilismy jej sliczny zegarek na tej stronce https://www.murrano.pl/grawerowanie-cat-245.aspx .Sasiadką Nam poleciła ten sklep i powiem Wam ze świetne prezenty tam maja na każdą okazję.Wiadomo wyboru kazdy dokonuje sam ,ale warto zerknąc moze akurat cos wpadnie w oko .

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            Moja siostra lubi loki to kupiłam jej w mediaexpert taki ********* secret do robienia loków z babylissa, super sprzęt, sobie chyba też taki sam kupię, robi świetne loki, które trzymają się długo.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                              Co takiego? Ja mojej kupiłam naszyjnik.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                                Najlepiej zapytaj w prost. Ja tam lubię wiedzieć co dostaję
                                Żyj niezauważony

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X