Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    moj synek ma 1 rok i 9 miesiecy i juz przychodzą po niego starsze kolezanki;-)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      No kochani rodzice, wczesnie nam sie trzeba przygotowywac do mysli o tym, ze kiedys zostaniemy same zrzedliwymi i zazdrosnymi tesciowymi albo zgredliwymi tesciami... coz
      Oby te synowe czy ci zieciowie nie mie,i z nami tego, co my ze swoimi tesciami, hehehe

      Ale jak mi moj blondynek jakas Hinduske czy Kongolijke przyniesie z przedszkola, no to chyba to poczuje, co moja tesciowa, gdy maz przedstawial jej MNIE!

      Skomentuj


        #18
        Ja mam fajną teściową. Kocha swego syna bardzo, ale w nasze życie się nie miesza. Mam nadzieję, że ja kiedyś też tak będę potrafiła. Jak na razie to nie wyobrażam sobie, że mój synuś będzie kiedyś dorosły i przyprowadzi jakąś kobietkę i oznajmi, że to jego przyszła żona.


        Skomentuj


          #19
          a mój siostrzeniec już 5 latek a dziewczyn tak jakby się nieco bał. Tzn jakiś taki wstydliwy jest. Może przejdzie z wiekiem

          Skomentuj


            #20
            Na moje pytanie skierowane do Synka:
            "Czy będziesz chodził do przedszkola?" ,
            usłyszałam odpowiedź:
            "Oczywiście, bo znajdę sobie dziewczynę".
            Po moim dziwnym spojrzeniu (wnioskuję z Jego odpowiedzi) odparł:
            "No co? Wujek tak powiedział".

            Pozdrawiam
            - Chagrine , mama pięcioletniego Łobuziaka ;-)

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez BaskaM Pokaż wiadomość
              a mój siostrzeniec już 5 latek a dziewczyn tak jakby się nieco bał. Tzn jakiś taki wstydliwy jest. Może przejdzie z wiekiem
              Przejdzie, przejdzie
              Pozdrawiam
              - Chagrine , mama pięcioletniego Łobuziaka ;-)

              Skomentuj


                #22
                Odp: zona

                Moja mama opiekuje się trzyletnią dziewczynką. Mój synek, kilka miesięcy młodszy, pojechał do babci i razem się bawili. Kiedy mama popołudniu odbierała małą ona oznajmiła:

                - Mamo, Benio to mój partner!

                Skomentuj

                       
                Working...
                X