Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kornelia Marek zawieszona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kornelia Marek zawieszona

    Jak podaje tvn 24

    Badanie antydopingowe Kornelii Marek, które przeprowadzono po biegu sztafetowym 4x5 km, dało wynik pozytywny. 12 marca, na żądanie zawodniczki, w olimpijskim laboratorium w Richmond rozpoczęła się analiza próbki B. 16 marca MKOl potwierdził obecność niedozwolonej substancji w organizmie Polki.
    Zawodniczka została zawieszona w prawach członka polskiego Polskiego Związku Narciarskiego, a pracę stracił jej fizjoterapeuta Ukrainiec Witalij Trypolski.

    Co myślicie o tym zamieszaniu? Czy Marek wiedziała co jest jej podawane? Dlaczego po badaniu próbki "A" kłamała mówiąc, że nie robiono jej żadnych zastrzyków? Czy ta afera "odbije się" na polskich zawodnikach?

    #2
    Odp: Kornelia Marek zawieszona

    Ja mysle ze ona wiedziała co brała, bo gdyby nie wiedziała to nie broniła by tak lekarza mówiac ze to nie jego winna tylko jej bo sie na to zgodziła.
    Nie rozumiem???? Jesli ktos ci daje cos bez twoje wiedzy to bedziesz go obwiniał-tak tymbardziej ze to sie odbije baaaaaaaaardzo na jej karierze.A ona mówi ze to nie jego wina!
    Szkoda gadac
    I tak jak jest napisane wyzej, najpierw mówiła ze nic niebyło jej podawane w potem nagle zmieniła zdanie po wynikach.Jesli wiem ze cos mam to sie do tego przyznaje tymbardziej tak jak mowi to były"zaszczyki energetyzujace" do dłuzej dochodziła do siebie po biegu.
    Szkoda gadac


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

           
    Working...
    X