Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzień Teściowej!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dzień Teściowej!!!

    N ie wiedziałam, że taki dzień jest, ale nie zmienia to faktu, że nie mam zamiaru go obchodzić. Według mnie to sztuczne święto. My z mężem obchodzimy dzień teściowej w dzień matki, bo dajemy wspólne prezenty obu mamom, a więc zarazem teściowym. Nie widzę powodu by obchodzić ten dzień dwa razy do roku.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dzień Teściowej!!!

      ja nie obchodzę dnia teściowej. Jest przecież dzień matki od tego żeby złożyć życzenia i podarować jakiś drobny prezent. Tak samo u mnie nie obchodzi się dnia ojca w czerwcu tylko od zwsze w dniu matki składa się życzenia i daje prezent tacie. To ich wspólne święto.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dzień Teściowej!!!

        Uważam tak samo jak i wy Jest dzień matki i wtedy chodzimy ,odwiedzamy i wręczamy prezent a dzień teściowej możemy sobie darować Dobrze że jeszcze nie aż tak rozpowszechniony

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dzień Teściowej!!!

          My z mężem też obchodzimy dzień Matki i tylko wtedy składamy życzenia naszym mamom i teściowym Myślę że jest im jeszcze milej wtedy

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dzień Teściowej!!!

            Właśnie wczoraj był ten temat w szkole poruszany wsród mam i jakoś żadna o tym nie wiedziała dopiero woźna mówiła że ona w radiu słyszała Chyba jeszcze nie jest to święto na tyle znane aby było hucznie świętowane Zresztą dzień teściowej 5 marca a dzień kobiet 8 to za blisko siebie te święta Chyba że można połączyć

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dzień Teściowej!!!

              Nie wiedziałem, że istnieje dzień teściowej. Kiedy człowiekowi wydaje się, że wszystko wie to natychmiast spotyka go jakieś zaskoczenie.
              A leopard cannot change its spots.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dzień Teściowej!!!

                Ja w tym roku już pamiętałam o tym dniu i zadzwoniłam do mojej teściowej z życzeniami. Było jej naprawdę miło. I była zaskoczona.
                A tak na marginesie, nie wiem jak Wy, ale ja mam super teściową.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dzień Teściowej!!!

                  moja wspaniała teściowa jest zbyt daleko abym mogła planować, poza tym jakoś nie myslałam o tym jeszcze o takiej organizacji dla teściowej

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dzień Teściowej!!!

                    Ja znałam, bo w radiu kiedyś o nim mówili i tak od tego czasu staramy się pamiętać o nim. Teściowe zawsze się śmieją z tego

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dzień Teściowej!!!

                      Nie wiedziałam, że jest dzień teściowej może dlatego, że jej po prostu nie mam, może gdybym miała to na pewno by mnie o tym ktoś poinformował. Trzeba obchodzić jeżeli ktoś ma teściowa, jak najbardziej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dzień Teściowej!!!

                        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                        Nie wiedziałam, że jest dzień teściowej może dlatego, że jej po prostu nie mam, może gdybym miała to na pewno by mnie o tym ktoś poinformował. Trzeba obchodzić jeżeli ktoś ma teściowa, jak najbardziej
                        teraz to jest nawet dzień kota:P więc każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego. Podobno każdy powód do świętowania jest dobry

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dzień Teściowej!!!

                          Pewnie, że każdy powód do świętowania jest dobry. W polsce w sumie i tak jest duzo świąt a przy tym dni wolnych od pracy właśnie taki się zbliża.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dzień Teściowej!!!

                            Takie święto to już przesada, choć lubię swoją teściową. Nie lubię gromadzenia wszelakich świąt, choć zadzwonić z życzeniami można, co czynię. Ale i ja i teściowa traktujemy to święto z przymrużeniem oka

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dzień Teściowej!!!

                              Napisane przez emros Pokaż wiadomość
                              Takie święto to już przesada, choć lubię swoją teściową. Nie lubię gromadzenia wszelakich świąt, choć zadzwonić z życzeniami można, co czynię. Ale i ja i teściowa traktujemy to święto z przymrużeniem oka
                              Dzień teściowej - tudzież świekry, jak się okazało, że właściwie powinnam nazywać matkę mego męża, wcale nie jest takim wielkim dziwadłem. Absurdem to są święta typu międzynarodowego dnia piwa czy dzień polskiej żywności, które, notabene, całkiem niedługo

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X