Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie buty na wiosnę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jakie buty na wiosnę?

    Szczerze mówiąc to cięzko przewidzieć co będzie modne, a co nie dlatego ja zawszę idę w klasykę.
    Często kupuję buty znanych marek najbardziej lubię marke Gino Rossi według mnie jedna z najlepszych marek.
    Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:17. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jakie buty na wiosnę?

      Ja też stawiam na klasykę. Bardzo podobają mi się buty ara i chyba zamówię sobie mokasyny, one zawsze są modne Ogólnie nie podążam ślepo za modą.
      Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:18. Powód: link - reklama

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jakie buty na wiosnę?

        Na wiosnę polecam zakup butów ze skóry. Tylko w takim materiale nasze stopy mogą oddychać. Uważam, że lepiej dopłacić i mieć właśnie takie - zdrowsze i trwalsze obuwie.
        Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:18. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jakie buty na wiosnę?

          Ja na zimę kupuję skórzane buty. Jednak wiosną wolę materiałowe lub gumowe - meliski czy crocsy.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jakie buty na wiosnę?

            Wiosną zazwyczaj chodzę w balerinkach albo trampkach

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jakie buty na wiosnę?

              Teraz, jak jest taka przejściowa pogoda, to chodzę w sznurowanych botkach, w ktorych chodziłam przez większość zimy.
              Mam mało butów więc w obcasach, balerinkach, czółenkach itd. się mnie nie uświadczy, ewentualnie lekkich trampkach, jeśli chodzi o coś eleganckiego na co dzień. Tak poza tym wolę masywniejsze adidasy albo właśnie botki, bo lubię mieć stabilnie podpartą piętę oraz kostkę.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jakie buty na wiosnę?

                Jeszcze chodze w zimowych, ale, ze w niedziele ma byc 16 stopni to moze w przyszlym tygodniu skusze sie na adidasy!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jakie buty na wiosnę?

                  Myślę, że buty nie zależą tylko od pory roku, ale także od okazji. Przykładowo takie sneakersy pasują raczej na co dzień, niż na większe okazje. Znalazłam je na stronie sklepu by Motyl, który oferuje obuwie znanych, luksusowych marek. Jeśli szukacie takich butów, to koniecznie zajrzyjcie.
                  Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:12. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jakie buty na wiosnę?

                    Wybrałabym coś bardzo oryginalnego. Ostatnio oglądałam platformy i muszę przyznać, że te buty zrobiły na mnie duże wrażenie. Na pewno można je zaliczyć do nietuzinkowego obuwia, chodząc na platformach casadei mamy gwarancje, że będziemy wyróżniać się z tłumu.
                    Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:12. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jakie buty na wiosnę?

                      Mi podobają się buty typu mokasyny. Zarówno w męskim jak i damskim wydaniu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jakie buty na wiosnę?

                        Świetne modne buty damskie można znaleźć w sklepie internetowym merg sama ostatnio tam często kupuję ceny świetne i do tego wybór bardzo duży, jak dla mnie warto Polecam sprawdzić.
                        Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:13. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jakie buty na wiosnę?

                          Ja noszę tylko buty sportowe, bo stawiam na wygodę. Po pracy bardzo często biorę psa lub dzieci i idę z nimi na spacer i wtedy przydają się buty sportowe, a dzięki temu, że mam je na nogach, to oszczędzam sporo czasu na ich zmianie, bo wtedy musiałabym pojechać specjalnie spod przedszkola do domu, żeby je zmienić. Na całe szczęście mam taką pracę i takiego szefa, któremu kompletnie nie przeszkadza to, że przychodzę do pracy w adidasach. Niedawno nawet kupiłam sobie kolejną parę tym razem marki adidas
                          Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:14. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jakie buty na wiosnę?

                            Ja wiosną i latem noszę trampki, baleriny i japonki, czasem sandaly na koturnie i bardzo rzadko szpilki, ktore uwielbiam za wyglad, ale nienawidze za to jakie sa niewygodne i niepraktyczne - dlatego mam ich sporo w szafie i delektuje sie ich widokiem, ale zakladam rzadko, wlasciwie to tylko na jakies duze okazje.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jakie buty na wiosnę?

                              Nie lubię butów, które kolorem bardzo rzucają się w oczy. Wiosną najchętniej zakładam baleriny lub trampki. Jeśli jest ciepło to sandały. Szpilki też zakładam tylko na wyjątkowe okazje.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jakie buty na wiosnę?

                                Ja lubię buty sportowe, a takie na wiosnę i lato są idealne. Szczególnie polecam Nike.
                                Ten, kto kopie dół dla innych, sam w niego wpada.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X