Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja chcę już wiosny. A wy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

    Pozazdrościć..zwłaszcza tego ciasta ;-P a dzidzia jeszcze w brzuszku i chyba ma sie dobrze..co prawda skurcze ustały ale nadal się mało rusza. A myślałam, że może już w ten weekend będzie ze mną :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
      Pozazdrościć..zwłaszcza tego ciasta ;-P a dzidzia jeszcze w brzuszku i chyba ma sie dobrze..co prawda skurcze ustały ale nadal się mało rusza. A myślałam, że może już w ten weekend będzie ze mną :-)
      Cieszę się, że lepiej i ze skurczami się unormowało. Ucałuj swoja nienarodzona jeszcze córcie od cioci patrycji. Jeszcze jednak malutka postanowiła pomieszkac w brzuszku Ale jesteś na obserwacji?
      Moja córcia też mniej się ruszała pod koniec, bo jak mówił mój ginekolog ma po prostu ciasno juz bardzo

      Skomentuj


        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

        Ucałuję i dziękuję :-) i narazie czekam na decyzję..jutro obchód, będzie moja doktor to dowiem się co i jak..no i dzisiaj w końcu trochę więcej zaczęła się ruszać więc jestem przeszczęśliwa :-)))) i nawet na powietrzu troche bylam bo w szpitalu na dachu mamy taki ogromny taras z ławeczkami..

        Skomentuj


          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
          Ucałuję i dziękuję :-) i narazie czekam na decyzję..jutro obchód, będzie moja doktor to dowiem się co i jak..no i dzisiaj w końcu trochę więcej zaczęła się ruszać więc jestem przeszczęśliwa :-)))) i nawet na powietrzu troche bylam bo w szpitalu na dachu mamy taki ogromny taras z ławeczkami..
          Wspaniałe wiadomości! Niech mała dokazuje (ale bez przesady ), by mama sie nie martwiła
          Ulala to widzę wypas macie z tarasem i ławeczkami. W naszym szpitalu, którym rodziłam to marzenie ściętej głowy. Słoneczko ładne dziś było to pewnie skorzystałaś i tarasowałaś się

          Skomentuj


            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

            Oj tak..było bardzo miło. A szpital faktycznie mamy niezły :-))) Po generalnym remoncie, obsługa też przesympatyczna i jeszcze na dole galeria handlowa, sklepy, fryzjer, fajny sklep z gadżetami dl amamy i maleństwa..w takim można leżeć :-) Madalińskiego w tej chwili króluje :-)))

            Skomentuj


              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Pozazdrościć..zwłaszcza tego ciasta ;-P a dzidzia jeszcze w brzuszku i chyba ma sie dobrze..co prawda skurcze ustały ale nadal się mało rusza. A myślałam, że może już w ten weekend będzie ze mną :-)
              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              Cieszę się, że lepiej i ze skurczami się unormowało. Ucałuj swoja nienarodzona jeszcze córcie od cioci patrycji. Jeszcze jednak malutka postanowiła pomieszkac w brzuszku Ale jesteś na obserwacji?
              Moja córcia też mniej się ruszała pod koniec, bo jak mówił mój ginekolog ma po prostu ciasno juz bardzo
              Macdziato dobrze ze jest lepiej ,u mnie Zofia podkoniec ciazy to szalała z ruchami - ze z nerwow moich czy wszystko dobrze z nią wylądowałam u swojej gin dodatkowo bardzo poźno wieczorkiem, a w dniu porodu to myslalam ze wyjdzie ale brzuchem :P tylko ze u mnie panna była malutka i miala jezcze duzo miejsca na te swoje wygibasy

              Skomentuj


                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                macdzia - my tu już wszystkie ciocie czekamy na przyjście córeczki ale najlepiej o czasie Dobrze macie w szpitalu u nas takie warunki że szkoda gadać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                  Madzia w takim szpitalu to można leżeć i czekać na maleństwo. U nas nie jest źle ale takich wygód to nie ma. Ale najważniejsze żeby opieka byla dobra no i żeby mała przyszła na świat w odpowiednim momencie

                  Skomentuj


                    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                    dziewczyny w serwisie canpola ogłoszono wielki test butelek http://canpolbabies.com/pl/porady/po...baby-zglos-sie może któraś z Was będzie zainteresowana

                    Skomentuj


                      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                      dziś do nas dotarł kocyk Miał być dla siostry bo spodziewa się dzidziusia Jest zachwycona Powiedziałbym jej o butelkach ale ona antykonkursowa Kiedyś próbowała ale się zraziła bo nic się jej nie udawało Ale butelek i tak by nie przetestowała bo dopiero na lipiec termin ale pokażę koleżankom może im przypadnie Dzięki za link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                        może któras z dziewczyn skorzysta z lina do testów, w klubie ekspertek ofeminin jest też nabór na testy pieluszkek Pampers Premium Care Pants - 100 sztuk czek więc może to też bedzie przydatna informacja dla Was - ja do testów canpola się nie zgłaszam bo Zosia za duża,

                        Skomentuj


                          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                          jak już w temacie konkursów, to na jednym blogu karuzela do wygrania jest http://mamanaperyferiach.blogspot.co...ol-babies.html

                          Skomentuj


                            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                            doczekałyśmy się wiosny w końcu a mi teraz dzieci pozasypiały Zaraz ruszamy jeszcze na świeże powietrze Kurcze wziełam sobie (tzn kupiłam) kilka krówek i tak się papierki do nich kleiły i tak odrywałam i mam wrażenie że kawałek mi się przykleił gdzieś do gardła bo czuję że mi coś przeszkadza Jak tu się tego pozbyć teraz ????

                            Skomentuj


                              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              doczekałyśmy się wiosny w końcu a mi teraz dzieci pozasypiały Zaraz ruszamy jeszcze na świeże powietrze Kurcze wziełam sobie (tzn kupiłam) kilka krówek i tak się papierki do nich kleiły i tak odrywałam i mam wrażenie że kawałek mi się przykleił gdzieś do gardła bo czuję że mi coś przeszkadza Jak tu się tego pozbyć teraz ????
                              moja panna tez spi, czekam na meza az wysle transport mebli bo kierowca mial byc o 12 a tu nie odbiera a transport musi jechac =/, u nas tez cudnie na polku - spedzilysmy wiekszosc [rzed poludnia z Młodą na polku, Lara spróbuj cos ciepłego sie napic moze cos to da

                              Skomentuj


                                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                                A ja ostatnie minutki w pracy, zaraz wychodzę i jadę po moją pannę do żłobka i też na jakiś spacerek pójdziemy, u mnie pokazuje 17 stopnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X