Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rower w ruch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Rower w ruch

    Te przywiezione z Holandii są dobre i wcale nie drogie. Warto taki rower kupić ja sie zgapiłam bo mąż mi kupił nowy a siostra za tydzień kupiła dużo fajniejszy używany zobaczymy kogo bedzie dłuzej jeżdził

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Rower w ruch

      Lubię jazdę rowerkiem ale tylko jak jesteśmy u rodziców na wsi to robimy sobie na to pozwolić W mieście jakoś nie widzę siebie na rowerze może dlatego, że nie mam z kim za bardzo jeździć Mój mąż całymi dniami w pracy, więc zostają tylko weekendy a wtedy jesteśmy u rodziców

      Skomentuj


        #63
        Odp: Rower w ruch

        Napisane przez Anka6
        Mi się marzy taki stylowy miejski rowerek http://www.rowerzysta.pl/rowery-stylowe.html . Jedyny model jaki w życiu miałam to góral, który dostałam na komunię. Od tego czasu nie miałam okazji kupić czegoś bardziej "dorosłego" . Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, jakieś zaniedbanie z mojej strony. Czas zacząć odkładać pieniążki na nowego Rometa
        Dobry, fajny i wygodny rower na pewno zachęca do jazdy więc warto czasami dać więcej pieniążków i cieszyć się jazda na takim fajnym rowerku. Zawsze wtedy czujemy się pewniej czy to na rowerze czy w samochodzie - lepsze zawsze wygodniejsze

        Skomentuj


          #64
          Odp: Rower w ruch

          hej! ja właśnie zastanawiam się czy lepszy będzie romet, czy może author: http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/f/author:286,e,7/ . Obie te marki robią podobne rowery z tego co patrzę, różnią się tylko detalami. Macie może jakąś wiedzę na temat marek rowerowych?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Rower w ruch

            Każdego lata regularnie jeżdżę na rowerowe wyprawy z kumpelami. Tylko w tym roku jakoś się nie potrafimy zmobilizować. Chyba się starzejemy.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Rower w ruch

              My nie odpuszczamy, jeździmy dalej na rowerowe wycieczki a maluch nam towarzyszy uradowany, oczywiście te wypady różnią się od tych we dwoje czy w gronie dorosłych ale wszytko jest do ogarnięcia, nie wolno tylko oszczędzać na sprzęcie, i odzież też odpowiednia jest ważna, obkupiliśmy się w 8a.pl bo tam mają naprawdę odpowiednie na każde warunki ubrania.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Rower w ruch

                To ciekawe. Nigdy nie miałam odzieży przeznaczonej specjalnie na rowerowe wyprawy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Rower w ruch

                  U nas chyba nie ma dnia abyśmy nie jeździli rowerami Chociaż miałam też mały wypadek na rowerze i tak szybko doszłam do siebie Dzieci jazdę na rowerze też uwielbiają Chociaż i chciałabym swój rower wymienić na lepszy model ale to wydatek który musi poczekać niestety

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Rower w ruch

                    Napisane przez boonia004 Pokaż wiadomość
                    hej! ja właśnie zastanawiam się czy lepszy będzie romet, czy może author: http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/f/author:286,e,7/ . Obie te marki robią podobne rowery z tego co patrzę, różnią się tylko detalami. Macie może jakąś wiedzę na temat marek rowerowych?
                    Obie firmy robią solidny sprzęt, ale aj chyba z czystego sentymentu wybrałabym jednak Rometa. Sama w ubiegłym roku zakupiłam śliczną, białą Gazelę i jeździ mi się na niej super Poza tym Romet jest polski więc warto wspierać rodzimy rynek

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Rower w ruch

                      Kończy się powoli siezon rowerowy. Zastanawiam się czy będzie można liczyć na jakieś korzystne przeceny? Jak wam się wydaje?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Rower w ruch

                        Mam nadzieję teraz na przeceny szczególnie że mąż postanowił teraz zamienić skuter na rower A wybór w rowerach teraz jest ogromny Jeszcze się nie rozglądaliśmy za jakimi modelami będziemy się rozglądać

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Rower w ruch

                          Ja bym musiała sobie kupić rower, bo ostatni mi ukradli

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Rower w ruch

                            Szkoda, że teraz pogoda nie sprzyja jazdom na rowerze.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Rower w ruch

                              Patrzcie tutaj http://www.mikesport.pl/odziez-rower...-rowerowe.html . Można tam kupić praktyczne spodenki rowerowe damskie. W ogóle jest tam dostępna profesjonalna odzież na rower. Wiem, że sezon już się rozpoczął, ale warto sobie tam zerknąć i być może zaopatrzyć się w tego typu ubrania.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Rower w ruch

                                Ja również jestem zwolenniczką roweru, jest to moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Wspólnie z synkiem oraz mężem co weekend organizujemy wspólne wypady za miasto. Dodatkowo można zaplanować jakiś mały piknik lub wędrówkę po lasach. Siedzenie w domu nie jest moją ulubioną formą spędzania wolnego czasu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X