Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewuszki
    nio Minia ciesze ze lepiej.
    U nas tez jako tako nie liczac wczorajszej klotni o kompa.
    Wszystko mam. Artur zawiozl kompa do taty i uratowane. musze tesciowi flaszke postawic

    Duzo bym nie stracila bo wszystkie zdjecia Dorotki mam zgrane ale szkoda innych zdjec,

    Narazie gg nie mam.
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         

      i ja witam

      ogólnie ponieważ jestem tu mężatką z najdłuższym stażem - 15 kwiecień 1990rok
      to mogę się powymądrzać:

      Chłopy wg mnie jak mają roboty i sie nudzą to durnoty im w głowach się lęgną - wiadomo KAŻDY chłop rozum ma żadki - nasza rola żeby nie mieli za dobrze i żeby nie mieli za nudno = jakiś mały remoncik albo chociażby przestawianie mebli a tak na serio to naprawdę nie wiem co Wam podoradzać bo mój M. to ANIOŁ - no ma swoje za uszami i różki zcasem pokazuje ale ... nei jest tak źle skoro tyle lat ze mną wytrzymał

      Skomentuj


        Minia ja juz Ci mowilam ze ja fotografia.
        Tez musze ruszyc tylek i poszukac czegos w warszawie. Przydalby sie jakis kurs przygotowawczy. A to juz pewnie lada chwila sie zaczna. Niby teorii sie ucze ale jaka praktyka by nie zaszkodzila. Najwazniejsze ze sprzet juz mam. Jeszcze dzis doszla mi lampa i filtry.

        Najwazniejsze Monius to znalezc pasje. Cos co naprawde interesuje. Ja ciesze sie ze stalo sie jak sie stalo i nie poszlam na studia. Siedzialabym teraz na czyms co by mnie przyprawialo o mdlosci. To jakby nie patrzec to 5 lat zycia nie mozna tego zmarnowac.
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj


          Anetko tak wspomnialas o stazu i mi sie przypomnialo ze jutro mamy 2 rocznice slubu.
          Wy wiecie ze pol roku po slubie myslalam ze ta data z czyms mi sie kojarzy i wymyslilam!- Trzech kroli
          Dorotka
          Blog Dorotki

          Skomentuj


            no olcia w waszym wypaku to juz 4ech kroli, fajna data
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              czemu 4! nie kapuje

              ja nic nie slyszalam ale i tak mnie nie dotyczy. 1 nie mam paragonow od mleka, 2 Artur dostal umowe.
              Dorotka
              Blog Dorotki

              Skomentuj


                Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość
                Minia ja juz Ci mowilam ze ja fotografia.
                Tez musze ruszyc tylek i poszukac czegos w warszawie. Przydalby sie jakis kurs przygotowawczy. A to juz pewnie lada chwila sie zaczna. Niby teorii sie ucze ale jaka praktyka by nie zaszkodzila. Najwazniejsze ze sprzet juz mam. Jeszcze dzis doszla mi lampa i filtry.

                Najwazniejsze Monius to znalezc pasje. Cos co naprawde interesuje. Ja ciesze sie ze stalo sie jak sie stalo i nie poszlam na studia. Siedzialabym teraz na czyms co by mnie przyprawialo o mdlosci. To jakby nie patrzec to 5 lat zycia nie mozna tego zmarnowac.
                olcia dobrze gadasz

                bylam na turystyce, ale w naszych realiach to calkowicie chybiony kierunek

                do liceum poszlam bo potem chcialam pojsc do szkoly pielegniarskiej.. ale na checiach sie skonczylo, nie bylo w naszym miescie wiec rodzice nie pozwolili

                dalej mysle o pielegniarstwie ale majac dziecko, dobrze byloby nie pakowac sie w prace zmianowa

                i co zostaja oklepane kierunki, informatyka, marketing, pedagogika i filologie

                poszlabym nawet na inzynieryjne tylko jedne szkopul.. uslysze fizyka i umysl mi sie zamyka
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  olcia - swieto TRZECH KROLI a artur czwarty krolewicz
                  na ile dostal umowe?
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    hehe no masz racje prawdziwy krolewicz

                    A umowe na razie na 3 miesiace. Tak sie daje ale na pewno mu przedluzy jak A bedzie chcial. Z tego co A mowi jest z niego bardzo zadowolony. Rozwozi towar najszybciej. Ludzie na sklepach sa zadowoleni, polubili go no i najwazniejsze ze jest w swoim zywiole. Uwielbial prace na rynku a tu robi to samo tylko nie detal a hurt.
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      oj fajnie - jutro Olcia stawia
                      i tak z imprezą nowy rok zaczynamy
                      a zaraz moje urodziny - jakoś ciężko pommyśleć które to już no tzreba przeżyć - pewno trochę gości się zjedzie - rodzice mama brat... sama nbie wiem czy wyprawiać
                      w sumie żadnych już nie obchodziłąm dawno ale te vbędą szczególne


                      Olcia - fakt - pasja ważna

                      polecam pracę nauczyciela - sporo wolnego, zarobki takie sobie - no wiadomo, jakbym 7 razy tyle zarobiła to tez by mi do 1 brakło
                      no i praca - etat 4 godz dziennie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja tez mam gesia skorke jak slusze o fizyce
                        Pomysl informatyka dobry kierunek ale zeby zarobic trzeba miec naprawde leb, uczyc w szkole (Anetka z calym szacunkiem) ale to najgorszy kawalek chleba.
                        Jako pieleniarka narobisz sie a niewiele dostaniesz.
                        Moze faktycznie jakis marketing, zarzadzanie.
                        Ciezko jest bo niewiadomo na jakie zawody bedzie zapotrezbowanie jak sie skonczy studia.
                        Teraz spawaczy potrzebuja. Minia Ty pomysl o tym
                        Nie ale serio to znajomy zatrudnil sie u nas w fabryce maszyn zniwnych. Uczy sie na spawacza, dostaje 3 tysie do reki i jeszcze mu kurs oplacaja.
                        Dorotka
                        Blog Dorotki

                        Skomentuj


                          No troszke zeszlo z ta umowa mial dostac od grudnia ale dopiero od stycznia.
                          No wlasnie najwazniejsze ze nie ma tysiaca pomyslow na minute i nawet nie slysze ze mu ciezko. Naprawde jest zadowolny.
                          Dorotka
                          Blog Dorotki

                          Skomentuj


                            "Lece bo chce Lece bo chce.." prosto do W-C.
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              Niooo troche zaspokoilam swoj apetyt tak mi Was brakowalo. Pogadac nie bylo jak. ALe najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo.

                              Minia piszesz ze mala ciagle zsypana. U nas niestety tez. Byl juz totalny spokoj. Teraz cos sie dzieje innego bo nie reaguje na jedzenie.
                              1 raz dostala wysypki w sylwestra. Podobno byla zsypana na brzuszku, nozkach i pod pampersem. Jak rano ja przebieralam juz sladu nie bylo.
                              Teraz w piatek sie powtorzylo ale znow nie widzialam bo w pracy bylam. Zostaly jej tylko na nozkach jakby liszaje. Suche, miejsami czerwone. Podrapana cala do krwi, w nocy musiala.
                              Dzis wstala z czerwonymi policzkami. W piatek tez miala az krostki ale znikly moment.
                              Jak mieszalam bp z bebikiem(powoli) bylo ok. A teraz jak juz przeszlam zupelnie tak sie paprze.
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj


                                oj tak te nocne zmiane sa fatalne. Wczoraj jak kombinowal z tym kompen to 2 godz spal.
                                dzis tez niewiele wiecej bedzie.

                                Ale jest jeden plus. Jak sie bede kladla lozeczko tylko moje

                                Wez nie gadaj bo mi sie tez chce
                                Dorotka
                                Blog Dorotki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X